Αγαπημένη Αγγλόφωνη χώρα.

Ποια χώρα προτιμάτε;;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 18)

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,031 μηνύματα.
Για κάποιο λόγο μου έχει καρφωθεί στο μυαλό αρκετά η ιδέα να επισκεφτώ τη Σκωτία κάποια στιγμή...από ότι έχω ακούσει και έχω διαβάσει πολύ ωραία χώρα και ενδιαφέρουσα
Αν σου δοθεί η ευκαιρία πήγαινε, η Σκωτία είναι πανέμορφη.
Εδιμβούργο και highlands είναι 👌🏼
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,738 μηνύματα.
Και στην Ελλάδα έχουμε πολύ μεγαλύτερες από αυτή που ανεβάσατε :P
Ποιες καλέ? Γιατί η συγκεκριμένη που ανέβασα (huntsman spider) είναι απο της μεγαλύτερες που υπάρχουν στον πλανήτη 😵
Οι αυστραλοί είναι συνηθισμένοι με αυτές, μέχρι και σε κρεβάτι μπορείς να τις βρεις.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ποιες καλέ? Γιατί η συγκεκριμένη που ανέβασα (huntsman spider) είναι απο της μεγαλύτερες που υπάρχουν στον πλανήτη 😵
Οι αυστραλοί είναι συνηθισμένοι με αυτές, μέχρι και σε κρεβάτι μπορείς να τις βρεις.
Δεν αναφέρομαι σε ζώα :shifty:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,269 μηνύματα.
Προηγείται η Βρετανία και οι ΗΠΑ μέχρι τώρα 😁😁
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,848 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,269 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,848 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top