Αγαπημένη Αγγλόφωνη χώρα.

Ποια χώρα προτιμάτε;;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 18)

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,026 μηνύματα.
Για κάποιο λόγο μου έχει καρφωθεί στο μυαλό αρκετά η ιδέα να επισκεφτώ τη Σκωτία κάποια στιγμή...από ότι έχω ακούσει και έχω διαβάσει πολύ ωραία χώρα και ενδιαφέρουσα
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,273 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,273 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,026 μηνύματα.
Ααα και η Ουαλία σε θέμα φυσικής ομορφιάς πρέπει να είναι πολύ δυνατή
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,026 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,273 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,026 μηνύματα.

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,569 μηνύματα.
Κάποιος να ψηφίσει την Αυστραλία ρε παιδιά, άπατοι πηγαίνουμε!
 

alexd99

Νεοφερμένος

Ο alexd99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,273 μηνύματα.
Κάποιος να ψηφίσει την Αυστραλία ρε παιδιά, άπατοι πηγαίνουμε!
Δε θελουμε αράχνες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Με τσακωσες ρε.Στο ίδιο ακριβώς δίλημμα ήμουν πριν 😂
Τι επέλεξες και γιατί;;🫢🫢
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,569 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,273 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,857 μηνύματα.
Εγώ θα έβαζα τις ΗΠΑ αλλά είναι η μόνη αγγλόφωνη χώρα που η πρώτη ξένη γλώσσα δεν είναι τα γαλλικά αλλά τα ισπανικά ;)
 

alexd99

Νεοφερμένος

Ο alexd99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Δε θελουμε αράχνες.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Τι επέλεξες και γιατί;;🫢🫢
Αν και ακριβή ζωή επέλεξα 🇬🇧.Καλύτερα εκεί παρά στο ψωλοκρυο του 🇨🇦.Και οι δυο κομπλέ χώρες μου φαίνονται αλλά η 1η είναι πιο κοντά κιόλας.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,273 μηνύματα.
Αν και ακριβή ζωή επέλεξα 🇬🇧.Καλύτερα εκεί παρά στο ψωλοκρυο του 🇨🇦.Και οι δυο κομπλέ χώρες μου φαίνονται αλλά η 1η είναι πιο κοντά κιόλας.
Δικός μου είσαι. Team uk και εγώ καθώς δεν θέλω τους -10 βαθμούς του Καναδά.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ θα έβαζα τις ΗΠΑ αλλά είναι η μόνη αγγλόφωνη χώρα που η πρώτη ξένη γλώσσα δεν είναι τα γαλλικά αλλά τα ισπανικά ;)
Σε λίγα χρόνια τα ισπανικά θα είναι η βασική γλώσσα των ΗΠΑ όπως το πάνε 😑😑
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top