Αγαπημένη μπίρα

Αγαπημένο brand Μπύρας.
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 8)

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,668 μηνύματα.
Η Μπυρα είναι το πιο δημοφιλές ποτό τόσο στην Ελλάδα όσο και στην Ευρώπη το οποίο καταναλώνεται σε μεγάλες ποσότητες όλες τις εποχές του χρόνου. Ποιο είναι το αγαπημένο σας brand Μπύρας στην Ελλάδα;;

Εμένα προσωπικά μου αρέσουν οι Heineken και Mythos από brand ενώ κορυφή είναι και οι βαρελίσιες που σερβίρουν διάφορες καλές μπυραρίες.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,632 μηνύματα.
Μάλλον Μάμος. Μου φαίνεται πιο ήπια από τις υπόλοιπες.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,668 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,107 μηνύματα.
Kaiser πρώτη πρώτη. Από τον θείο μου την έμαθα και συνεχίζω την παράδοση πιστά.

Μετά από εκεί και Άλφα, Φιξ, Heineken δεν με χαλάνε. Με χαλάνε φουλ όμως Amstel και διάφορες καινούργιες που έχουν ξεπηδήσει τελευταία.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,668 μηνύματα.
Kaiser πρώτη πρώτη. Από τον θείο μου την έμαθα και συνεχίζω την παράδοση πιστά.

Μετά από εκεί και Άλφα, Φιξ, Heineken δεν με χαλάνε. Με χαλάνε φουλ όμως Amstel και διάφορες καινούργιες που έχουν ξεπηδήσει τελευταία.

Η Amstel είναι ότι χειρότερο από Μπυρα και απορώ το πως είναι πρώτη σε πωλήσεις στην Ελλάδα.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,531 μηνύματα.
Mythos Radler. Η σκέτη γεύση της μπύρας με αηδιάζει λίγο
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Η αλφα για μενα ειναι κορυφη. Πολυ καλες θεωρω βεργινα αλλα και ΕΖΑ.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,668 μηνύματα.
IMG_0477.jpeg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top