Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
στον αντενα ειναι η λολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Τελευταίος κύκλος για το Prison Break.

Michael and Lincoln soon will be able to finally catch their breath. Fox entertainment president Kevin Reilly announced at Tuesday's TCA Winter Press Tour that "this will be the last year" of Prison Break.

While citing the series' four-year run as one for the "win column," Reilly acknowleged, "It got to a point where a lot of the stories had been told."

Prison Break aired its 16th episode/annual "winter finale" on Dec. 22. At least six more hours are set to unspool starting April 17, but that count could be upped to eight so as to properly finish the serialized saga. Said Reilly, "We want to finish strong."
Source:www.tvguide.com

Εμένα μ'αρέσουν τα supernatural,prison break και lost!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
αυτον τον καιρο εχω κολλησει με το Dexter. απιστευτη σειρα. πολυ psycho o Dex:) το Prison Break το σταματησα στην αρχη του 3ου κυκλου. δυο σαιζον επρεπε να παιχτει.εχασε πολλους fans ετσι. και εννοειται FRIENDS αλλα και X-FILES!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
lost και Prison Break αν και θέλω να δω επιτέλους το τελευταίο επεισόδιο τους.
βλέπω How i met your mother για να χαλαρώσω πριν την πέσω.
Τώρα έχω αρχίσει το Brothers and Sisters αρκετά ενδιαφέρον, Ξεκινάω δεύτερο κύκλο.

Επίσης δεν έχω χάσει καμία από της 6 σαιζόν του 24.Όπου τώρα βγήκε κ η 7η αλλά περιμένω να κατεβάσω όλα τα επεισόδια κ μετά να την δω σε αυτήν την σειρά δεν μπορώ να βλέπω ένα επεισόδιο έχοντας στο μυαλό μου ότι πρέπει να περιμένω μέρες το επόμενο.
House κατέβασα ένα επεισόδιο δεν μου τράβηξε το ενδιαφέρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μόλις τελείωσα την 3η Season του Dexter και έχω να πω ένα πράγμα μόνο... I WANT MORE!!!!

Όσο πάει γίνεται και καλύτερη αυτή η σειρά... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ βρε συ χελωνίτσε, πες το στον ιχλίμπεντιχ που δεν κόλλησε το μικρόβιο...
Εμείς βλέπουμε American Dad, δε θυμάμαι αν το έχω ξαναπεί... Έχει δει κανείς το Big Love;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

[V]

Νεοφερμένος

Ο [V] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Εχω κολλήσει με το "λογω τιμης" που παιζει το μεγκα αυτο τον καιρο. Βεβαια το κατεβασα μιας και οι ωρες δεν βολευουν. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Futurama ....Bender για μια ζωη....ειναι πολυ αλανι:D...ειδικα οταν λεει το "bite my shiny metal ass"λιωνω στο γελιο:clapup:και μετα φυσικα και το south park...αγαπημενο επεισοδιο...με την britney,την paris hilton,και το facebook..οσοι δεν τα εχουν δει πρεπει να τα δουνε...παρτε μια εικονα... :whistle:

δειτε τα:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pink angel

Νεοφερμένος

Η pink angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ποια ηταν\ειναι η αγαπημενη σας τηλεοπτικη σειρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Το καφέ της Χαράς!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Αυτή την περίοδο, βλέπω κυρίως True Blood.
Μου αρέσουν επίσης: Grey's Anatomy, Big Bang Theory, V, Lost, Scrubs
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχει δει κανείς κάποιον κύκλο από το 24 ώρες.
Το βλέπω από video club δε dvd, τέτοιο σασπένς δεν έχω βρει σε άλλη σειρά, αυτή την περίοδο βλέπω τον 6ο κύκλο και έχω φθάσει στο 2ο dvd (κάθε dvd έχει 4 επεισόδια και ολοκληρώνεται σε 24 επεισόδια 1 ώρα υποτίθεται σε πραγματικό χρόνο το κάθε ένα).
Όσοι το έχουν δει δηλώνουν φανατικοί της σειράς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
To 24 είναι φοβερή σειρά, αλλά κατ' εμέ αξίζει μόνο ο πρώτος κύκλος. Μετά σταματάει να έχει τόσο ενδιαφέρον, αφού ξέρεις τι θα γίνει: όσο κι αν φαίνεται ο Τζακ Μπάουερ πως πεθαίνει, θα είναι ακόμα ζωντανός και θα κυνηγάει τους κακούς! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pink angel

Νεοφερμένος

Η pink angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εμένα τα μαύρα μεσάνυχτα, εσας;?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Η τόλμη και γοητεία,
23 χρόνια τώρα δεν έχω χάσει ούτε ένα επεισόδιο,
έχω χάσει βέβαια τα λογικά μου
και τη ζωή μου
και κάπου έχει χαθεί και η μάνα μου,
αλλά δε βαριέσαι.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Νομιζω οτι ολοι πανω-κατω λετε τις ιδιες σειρες..:confused::redface:

Δεν εχει γραψει κανενας οπ'ο,τι ειδα, την σειρα που επαιζε στο star παλια, ''THE 7th HEAVEN'' :clapup::clapup:

https://www.imdb.com/title/tt0115083/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αυτό το καιρό έχω κολλήσει με το Pretty Little Liars.:redface:
Απλά πώρωση.8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl@ck sw@n

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 292 μηνύματα.
Οι ιατρικές υποθέσεις με τον House είναι κατ' εμέ η σειρά για γερό κόλλημα....Ο τύπος είναι όλα τα λεφτά.... Από ιατρικές σειρές δεύτερο αγαπημένο το Gray's Anatomy....Τέλος, λατρεύω και τα csi.... Όλες αυτές οι ανεξιχνίαστες υποθέσεις είναι πώρωση... :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αυτό το διάστημα, αγαπημένη είναι το How I met your mother.

Έχετε να μου προτείνετε κάτι παρόμοιο;
Όχι Friends please, το βρίσκω απελπιστικά βαρετό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Η Λάμψη :redface:

Το μήνυμα αυτό προβλέφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης της πρόβλεψης πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε (δεν βλέπει πια το καφέ της χαράς).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top