Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Doctor House φυσικααα
Επίσης μου άρεσε και ο ντετέκτιβ Μονκ είχε πολύ πλάκα!! ^_^

γενικά όμως δεν βλέπω πολύ τηλεόραση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Απο ξένες: Dexter:redface:
Απο ελληνικές:s1ngles (2 χρονια συνεχομενα δε χορταινω να το βλεπω),Κων/νου&ελενης,Παρα Πεντε,Ίχνη :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Gossip girl, pretty little liarS, SUPERNATURAL :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Το νησί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Το Grimm μονο εγω το βλεπω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Didonia

Νεοφερμένος

Η Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Ειδα χτες το πρωτο επεισοδιο του Supernatural της 8ης σεζον... αποτυχια... Και ειναι κριμα ρε γμτ , αλλα φυσικο ειναι να κανει κοιλια η σειρα , 8 σεζον παραπαει!
Προσφατα τελειωσα την 3η σεζον του ''The Vampire Diaries'' και ανεπιφυλακτα δηλωνω οτι ειναι καλυτερη απο το Λυκοφως μακραν...:clapup: Το λυκοφως εχει γινει πλεον παραμυθακι και μ φαινεται οτι απευθυνεται σε πιο νεανικο κοινο... :/:εγω τουλαχιστον το εχω βαρεθει Ενω το TVD βγαζει συναισθημα και σιγουρα εχει μυστηριο που εκτυλισσεται καθ'ολη τη διαρκεια της σειρας... Νομιζω οτι αξιζει να αρχισετε να το βλεπετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Mε τυχαια σειρα:
Big Bang Theory
Grey' s Anatomy
House MD
Detective Monk
Low and Order
CSI Las Vegas
Bones
Two and a half Men (απο τοτε που δεν παιζει ο Τσαρλι Σην, το σταματησα).
Supernatural (το σταματησα περισυ, γιατι το χαλασανε κατα την γνωμη μου) και βεβαια δεν βαριεμαι ποτε να ξαναβλεπω,
Star Treck the new generation.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εγω εχω αρχισει να ξανα βλεπω το prison break,
παλιο μεν αλλα αρκετα ευχαριστο ακομα και μετα απο τοσα χρονια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Severus7

Νεοφερμένος

Ο Severus7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
από ελληνικά ευτυχισμένοι μαζί και κωνσταντίνου και ελένης(κλασικά) από ξένες έχω πολλές: friends,charmed,monk,two and a half men,the nanny,big banf theory,house
γενικά τα τελευταία χρονια δεν υπάρχει τίποτα ενδιαφέρον στην ελληνική τηλεόραση για αυτό προτιμώ τις ξένες σειρές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
big bang theory

two and a half men

house md

battlestar galactica
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τελευταία έχω κολλήσει με 10η εντολή.
Μαστ το ποντικοφάρμακο. :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
=>Vamprire Diaries!!! <3
(εννοείται :P)
=>House MD <3
=>Ντετέκτιβ Μονκ
αυτά για την ώρα :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Τελευταία έχω κολλήσει με 10η εντολή.
Μαστ το ποντικοφάρμακο. :sly:

και εχει και φανταστικο soundtrack αυτη η σειρα
(παντα πακετο με τον κοκκινο κυκλο βλεπεται η συγκεκριμενη σειρα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nattii

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nattii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Criminal minds ,Law and Order , Gossip Girl και 7th heaven!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Από Sci-Fi αναμφισβήτητα Doctor Who, 50 χρόνων σειρά όπου οι τελευταίες σεζόν είναι γραμμένες από τον κορυφαίο κατά την γνώμη μου Steven Moffat.
Από Κοινωνικά-Περιπέτειες λατρεύω το Breaking Bad, μου αρέσει όλος αυτός ο συσχετισμός χημείας-κλασσικου ανθρωπάκου- εξουσίας και δράσης.
Από Μυστηρίου House MD, Sherlock και Monk.
Από Anime, Ben 10 με τα χίλια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καλά οκ, είμαι γνωστή φαν Pretty Little Liars :redface: .
Άρχισα όμως και το Beauty and the Beast, μου άρεσε πάαααααααρα πολυ, ερωτεύτηκα Βίνσετ:flowers:.
Και άρχισα και το Revenge, γενικά έχω ακούσει πολύ καλά λόγια γι' αυτή τη σειρά, ένα επεισόδιο έχω προλάβει να δω μόνο, δε τρελάθηκα, αλλά θα δείξουν τα επόμενα.

Μου' χουν πει και για το Breaking Bad, ω νε, αλλά δε ξέρω, δε θέλω να εθιστώ σε πολλές σειρές.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
τωρα βλεπω το Six feet under...πολυ πρωτοτυπο!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
ε αφού παίζει ο Ηall:D
Dexter δεν έχω δει ποτέ μου τόσα χρόνια...μπορεί να είναι και το επόμενο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top