Αγορά καινούριου αυτοκινήτου

Ποιο αυτοκίνητο να αγοράσω;
Multiple votes are allowed. Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 20)
  • Mazda 6 1.8 Touring clima

  • VW Passat 1.6 Lim.

  • Scoda octavia 5 1.6 Ambiente

  • Opel Vectra Elegance 1.8

  • Άλλο

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αν μιλάμε για χωρίς κ@λο, τότε ναι λέμε το ίδιο αυτοκίνητο.
Εκτός από τα peugeot, που δεν είναι καθόλου άσχημα αυτοκίνητα (το 207 είναι κουκλί και πολύ τίμια πρόταση), γαλλικά επίσης είναι και τα renault και τα citroen (για τα οποία είμαι λιγάκι επιφυλακτικός).

Πάντως για να γίνω πιο σαφής και μην σε μπερδεύω περισσότερο, αν ήμουν στη θέση σου θα ήμουν μεταξύ του Peugeot 207 και του Τοyota Auris.

ναι το ιδιο λεμε τελικα.. :)
για renault δεν θελει το ετερον ημισυ και για τα citroen εχω ακουσει και απο τους συναδελφους οχι και τοσο καλα λογια, γιατι ειχανε πολλοι απο αυτους τετοια.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Οκ, ρίξε μια πρώτη ματιά για το Auris στο site της Toyota.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Το 1600άρι πάντως έκαιγε σχετικά πολύ.. τι να σου πω τώρα.. :confused:

Σε γενικές γραμμές πάντως είναι μαμάτο αμάξι, με φοβερό υπολογιστή ταξιδίου που μόνο καφέ δεν κάνει, φοβερό design, άνετους χώρους (δοκιμασμένα :redface::P) και όλα μια χαρά..

ααααα... 1600... οχι, εγω εχω πιο μικρο και οδηγαω και σχετικα ηρεμα, δλδ δεν τις "τιγκαρω" τις ταχυτητες.. οποτε γι'αυτο μπορει να μην καιει τοσο πολυ.. :)
απο ανεση παντως κι εγω στην αντιπροσωπεια το ειδα πολυ καλο, τεραστιο πορτ-μπαγκαζ και ανετα καθισματα.. ουφ..και για να πω και την αληθεια, εγω εχω ΤΡΟΜΕΡΗ αδυναμια στα Opel και μου φαινονται τα πιο ομορφα απο οοοοοοολα τα αλλα αυτοκινητα.. :redface: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ετσι όπως τα λές εβούλι, πρέπει να πάρεις το όπελ. Εχει πολύ συναίσθημα η δουλειά.....:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Ετσι όπως τα λές εβούλι, πρέπει να πάρεις το όπελ. Εχει πολύ συναίσθημα η δουλειά.....:):)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
τωρα κατεβασα πληροφοριες και φωτογραφιες για το auris.. ομορφο ειναι και αυτο.. να δουμε τι θα πει και το αλλο μισο... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eπειδη ειναι βασικο ποια θα ειναι η χρηση του αυτοκινητου και δεν την ξερω (καθως και αν ειναι μετριας διαρκειας λυση ή μακρας), θα βαλω μερικες προτασεις :

Λοιπον με 16.000 το pool απο το οποιο διαλεγετε ειναι (βαζω μερικες επιλογες πρωτα -κοντα στα 16.000 ωστε αν θελετε κατεβαινετεσε πιο απλο μοντελο- και μετα τι θα προτεινα εγω και γιατι) :

Chevrolet Lacetti 5d SX

(πρωην daewoo, αναβαθμιστηκε λογω Chevrolet, 1400 κ.ε/94 ιπποι ή 1600κ.ε/109 ιπποι, Βάρος: 1180 kg, χώρος αποσκευών: 275 λίτρα, Τιμη : 12.340 (1400 κ.ε), 14.340 (1600 κ.ε).
------------------------------------------------------------------------------

Ford Fiesta 1.6 GHIA


Eιναι η πιο ακριβη έκδοση του Fiesta, με καλο εξοπλισμο. 1600 κ.ε, 100 ιπποι, 1040 κιλα, 285 λιτρα χωρος αποσκευων, τιμη : 16.210 (15.910 αν θελετε 3θυρο). Τα Ford εχουν βελτιωθει πολυ γιαυτο και οι πωλησεις τους εχουν αυξηθει παρα πολυ τα τελευταια χρόνια.
------------------------------------------------------------------------------

Ford Focus Ambiente extra 1.4

Επειδη ειναι μεγαλυτων διαστασεων μοντελο, για να μην υπερβουμε το budget σας, παμε σε μια απο τις απλες εκδοσεις (που ομως εχουν καλο εξοπλισμο) και με 1400 κ.ε κινητηρα, 80 ιππους (δε θα ειναι πολυ σβελτο, αλλα δε θα καει και πολυ), 1229 kg, τιμη 15.485 (σε πληρωμη μετριτοις εκπτωση 2000 ευρω). Χαρακτηριστικο του μοντελου και των Φορντ, η καλη ποιοτητα κατασκευης, το καλο τιμονι , και οι χωροι.
------------------------------------------------------------------------------

Mazda 3


Aναβαθμισμενα και αυτα, με μοντερνο σχεδιασμο μεσα και εξω.Μπορειτε να παρετε ή με 1400 κ.ε και λιγο καλυτερο εξοπλισμο, ή με 1600κ.ε και ελαφρως λιγοτερο εξοπλισμό.(15.500 με 15.990 οι τιμες). 84 και 105 ιππους αντιστοιχα.1260 κιλα , 300 λιτρα χωρος αποσκευων.
-----------------------------------------------------------------------------

Mitsubishi Colt

Aλλη μια συμπαθητικη μπουκιτσα-αυτοκινητο, καλο για 4 ατομα.Βαζω την εκδοση με τα 1600κ.ε, 109 ιπποι, 990 κιλα (αρα ΠΟΛΥ γρηγορο), χωρος αποσκευων 220 λιτρα.Τιμη 15.890 (η πιο ακριβη εκδοση του με εξαιρεση το καμπριο και το τουρμπο)
------------------------------------------------------------------------------

Opel Corsa

1.4 sport 5d, 1400κ.ε, 90 ιπποι, 285 λιτρα χωρος αποσκευων, 1130 κιλα (ειναι λιγο βαρυ). Με 1000 ευρω επιπλεον αυτοματο κιβωτιο ταχυτητων. Το καλο του ειναι οτι ειναι ολοκαινουργιο μοντελο, τωρα ηρθε, και ειναι και πολυ μοντερνο σχεδιαστικα.Τιμη 14.620 και φτανει μεχρι 16.120)
------------------------------------------------------------------------------

Suzuki Swift Sport


Με 16.000 αυτο ειναι μια επιλογη που θα ικανοποιησει πολυ και οδηγικα. 1600κ.ε, 125 ιπποι, 1060 κιλα (σφαιρα), χωρος αποσκευων 213 λιτρα. Πολυ καλα λογια και πολυ συμπαθητικο και σπορ σχεδιο.
------------------------------------------------------------------------------

Toyota Auris 1.4


Tι να πω για το νεο corolla (πρακτικα). Εχουμε χρόνια toyota στην οικογενεια και ειναι σκυλιά (τα παλια τουλαχιστον :P ).Επειδη ειναι λιγο ακριβουτσικα, μπορειτε να παρετε την εκδοση casual. 3θυρη 15.000 , 5θυρη 15.680. 1400 κ.ε, 97 ιπποι, 1245 κιλα (βαρουτσικο αλλα 97 αρκουν μια χαρα), 350 λιτρα χωρος αποσκευων (ο μεγαλυτερος).Μοντερνο σχεδιαστικα μεσα και εξω. Μπηκα προσφατα στο καινουργιο yaris και ηταν cool.
------------------------------------------------------------------------------


Golf 1.4 FSI


Γερμανικη τεχνολογια, στιβαρό, αισθημα ασφαλειας (οπως και στα Φορντ αν οχι καλυτερα). Κι αυτα οχι φθηνα (3θυρο 15.780, 5θυρο 16.600).
1400 κ.ε, 90 ιπποι, 1194 κιλα, χωρος αποσκευων 350 λιτρα.
-----------------------------------------------------------------------------

Ιταλικά και Γαλλικά αυτοκινητα δεν εβαλα γιατι δε τα συμπαθω και εχω ακουσει πολλα για την ποιοτητα τους. αυτοκινητο παιρνεις ή Ιαπωνικο ή Γερμανικό :P

Tωρα αν δε θελετε τυχον ρισκα ποιοτητας, μη παρετε το Lacetti.(παντως το πηρε προσφατα μια γνωστη μου και εμεινε ευχαριστημενη ως τωρα)

Το Colt και το Corsa ειναι λιγο πιο μικρα απο τα αλλα.
Το Corsa + το Auris, ειναι λιγο πιο μοντερνα αισθητικα απο τα αλλα.
Το Swift ειναι το καλυτερο απο επιδοσεις. Με διαφορά.
Το Auris + Golf + Focus εχουν αρκετα μεγαλυτερο χωρο αποσκευων.

Σε τιμες και κινητηρες και καταναλωσεις καυσιμων ειναι στα ιδια πανω κατω ολα. (καταναλωσεις υπολογιστε μεταξυ 5.5 και 7 λιτρων μεσο ορο).

Παιζει ρολο τι αξια δινετε εσεις στο καθε χαρακτηριστικο τους καθως κανενα αυτοκινητο δε τα συνδυαζει ολα.

Σαν ποιοτητα κατασκευης γενικα ειναι καλα ολα γιατι μιλαμε για Ιαπωνια και Γερμανια. Τα Ιαπωνικα ακομα καλυτερα και με καλυτερες εγγυησεις.Σημαντικο κι αυτο.

Γενικα τσεκαρετε : εγγυησεις, ευκολιες πληρωμης, τιμες αντιπροσωπειων (και προσφορες).

Ελπιζω να βοηθησα και οτι αλλο θελεις ρωτα ελευθερα. :)

Προσωπικα : μαρεσει το εσωτερικο του νεου Corsa, μαρεσει γενικως το Suzuki το συγκεκριμενο, ενω τα Focus,Golf δεν ξεχωριζουν σε καποια κατηγορια (αντε στους χωρους και καποια υλικα του εσωτερικου) αλλα ειναι συνολικα πιο ολοκληρωμενα αυτοκινητα.
Εξαρταται τι θελετε εσεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Suzuki Swift!!!

και θα σε παω και κοντρα!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
απο ολα αυτα που προτειναν τα παιδια θα σου πω και εγω την σειρα προτιμησης μου (για την κατηγορια που λες)

1. Suzuki Swift
2. 207
3. Auris
4. Astra
5. Golf
6. Colt
7. Lacceti
8. Mazda 3
9. Corsa

για μενα τα πρωτα τρια ειναι απλα η κορυφη στην κατηγορια αυτη, ειδικα το swift και το 207 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
lorien... απλά....




WOW!!!!!!!

κατ'αρχην σε ευχαριστω και μονο για τον κοπο που εκανες..θα προσπαθησω να τα θυμηθω και να απαντησω σε ολα..

1. Απαντηση στην αρχικη απορια: το αυτοκινητο το θελουμε σαν λυση μακράς διαρκειας. Δλδ να παει χρονια, χωρις, οσο αυτο ειναι δυνατον φυσικα, προβληματα.
2. Αρχιζω απο τα ευκολα.. τα Mazda, Mitsubishi, Suzuki δεν τα θελει το ετερον ημισυ. Δεν του αρεσουν σαν μαρκες δλδ, δεν τα εμπιστευεται.
3. Το Corsa ειναι μικρό (αν και ΠΟΛΥ αγαπημένο), παμε στην κατηγορια του Astra για Opel.
4. Για το Lacetti γιατι μου λες ρισκο ποιοτητας; Παιζει να μην αξιζει;;;
5. Χθες πήγαμε και είδαμε δύο αυτοκίνητα ακόμα: το Auris, το οποίο εχει φανταστικό εσωτερικό μεν, το εξωτερικό του δεν μας ενθουσίασε δε. Καθώς επίσης και βγαινει ιδιαιτερα ακριβο, και μαλιστα χωρις να προσθεσουμε ολα οσα θελαμε. Το δεύτερο που ειδαμε ειναι το Focus, το οποιο ενθουσιασε το ετερον ημισυ, κυριως γιατι με τα ιδια λεφτα του Astra δινεται πολυ πιο πληρες αυτο. Εμενα εξωτερικα παλι δεν μου εκανε το κλικ, αλλα ειναι παντα μεσα στις τοπ επιλογες μας.
6. Το Golf ειναι το αγαπημενο του. Αλλα εχουμε ακουσει απο πολλους φιλους και γνωστους οτι βγαζει προβληματακια συνεχως και το εχουμε βγαλει απ'τη λιστα των επιλογων μας.
7. Ερώτηση: Τα Ford σε τιμες μετρητοις κανουν 2000 εκπτωση. Ξερεις αν συμβαινει κατι αντιστοιχο και με τις υπολοιπες εταιριες; Οχι τα ιδια λεφτα, απλα αν ισχυει γενικα καποιος τετοιος κανονας.
Ουφφφφ.. νομιζω τα ειπα ολα.. :)

α! και ακομα μια ερωτηση: ποια ειναι γενικα η γνωμη σας για τα Ford???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ερώτηξη επιμονής... :P
το 207 το έχετε δει?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:D :D :D :D :D
οχι δεν το ειδαμε.. ειναι κατά των peugeot ο μελλων ιδιοκτητης.. :hmm:


πφ.... δεν έχει ιδέα :P
πες του να πάει να κάνει πρώτα ένα test drive, να δει πως στρίβουν τα σοβαρά αυτοκίνητα και μετά να είναι κατά :P:P:P:P



αστειεύομαι ε? :P απλά είναι ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ αυτοκίνητα.... (κατά την άποψη μου)
απλά ίσως να μην έχουν τα άλογα που έχει ένα golf αλλά.... δεν βγάζει τις ζημιές που βγάζει ένα golf ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
και για να δεις εσύ τουλάχιστον.... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • esoteriko_00.jpg
    esoteriko_00.jpg
    11.6 KB · Εμφανίσεις: 179
  • exoteriko_00.jpg
    exoteriko_00.jpg
    15.9 KB · Εμφανίσεις: 158

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πφ.... δεν έχει ιδέα :P
πες του να πάει να κάνει πρώτα ένα test drive, να δει πως στρίβουν τα σοβαρά αυτοκίνητα και μετά να είναι κατά :P:P:P:P



αστειεύομαι ε? :P απλά είναι ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ αυτοκίνητα.... (κατά την άποψη μου)
απλά ίσως να μην έχουν τα άλογα που έχει ένα golf αλλά.... δεν βγάζει τις ζημιές που βγάζει ένα golf ;)

:P :P :P
θα του πω να παμε να το δουμε.. ποτε δεν ξερεις.. ;)
ευχαριστω πολύ!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :)

υγ: απο μεσα ειναι οντως πολύ ομορφο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
πφ.... δεν έχει ιδέα :P
πες του να πάει να κάνει πρώτα ένα test drive, να δει πως στρίβουν τα σοβαρά αυτοκίνητα και μετά να είναι κατά :P:P:P:P



αστειεύομαι ε? :P απλά είναι ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ αυτοκίνητα.... (κατά την άποψη μου)
απλά ίσως να μην έχουν τα άλογα που έχει ένα golf αλλά.... δεν βγάζει τις ζημιές που βγάζει ένα golf ;)

κουε μου επετρεψε μου να διαφωνησω εδω...:P :P :P
ο κουμπαρος μου που δουλευει στην πεζο το μονο που λεει γενικοτερα ειναι ΜΑΚΡΙΑ απο πεζο....ολο προβληματα εχουν ηλεκτρονικα κυριως.
το παιρνεις τη μια μερα και σε 2 μερες το πας στην αντιπροσωπεια.:/: (οχι στανταρ οκ αλλα επι το πλειστον...)
εμενα ο αντρας μου αν επαιρνε τωρα αμαξι εβουλι μου θα παιρνε το φορντ φοκους που ανεφερες πιο πανω γιατι του αρεσε σαν αμαξι (εχει κρατηματα), εχει σχετικα φτηνοτερα ανταλλακτικα απο ενα mazda ας πουμε (πρεπει να το λαβεις κι αυτο υποψην σου) γιατι για ν αλλαξεις λαστιχα μετα δεν θα φτανει ενα μηνιατικο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάντως το Astra κυκλοφορεί ήδη 3 χρόνια, να ξέρεις.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κουε μου επετρεψε μου να διαφωνησω εδω...:P :P :P
ο κουμπαρος μου που δουλευει στην πεζο το μονο που λεει γενικοτερα ειναι ΜΑΚΡΙΑ απο πεζο....ολο προβληματα εχουν ηλεκτρονικα κυριως.
το παιρνεις τη μια μερα και σε 2 μερες το πας στην αντιπροσωπεια.:/: (οχι στανταρ οκ αλλα επι το πλειστον...)
εμενα ο αντρας μου αν επαιρνε τωρα αμαξι εβουλι μου θα παιρνε το φορντ φοκους που ανεφερες πιο πανω γιατι του αρεσε σαν αμαξι (εχει κρατηματα), εχει σχετικα φτηνοτερα ανταλλακτικα απο ενα mazda ας πουμε (πρεπει να το λαβεις κι αυτο υποψην σου) γιατι για ν αλλαξεις λαστιχα μετα δεν θα φτανει ενα μηνιατικο:/:


:blink: γνωρίζω προσωπικά γύρω στους 150 ιδιοκτήτες peugeot.... (λόγω του club της peugeot που είμαι μέλος) ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ πρόβλημα... δεν είχε ΚΑΝΕΝΑΣ!
Πρόβλημα με ηλεκτρικά έχουν τα Ιταλικά κι όχι τα Γαλλικά αυτοκίνητα
Εχουν περάσει απ τα χέρια μου 5 διαφορετικά peugeot και μόνο για service τα πήγα και ποτέ για κάτι άλλο....
δεν θεωρώ καν ότι είναι θέμα τύχης....
ο άντρας μου που δουλεύει στην peugeot.... δεν θα αγόραζε ποτέ κάτι άλλο εκτός από peugeot....
αλλά οκ, γούστα είναι αυτά κι απόψεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Πάντως το Astra κυκλοφορεί ήδη 3 χρόνια, να ξέρεις.. :)

ναι αλλά .....

































ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ !!!!!!!

:redface: :redface: :redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Bρε ναι.. απλά ενημερώνω :) (Και είναι μαμάτο αμάξι, στο ειπα πρώτη.. το είχε ο πρώην μου, ξέρω ακριβώς πόσο καλό ειναι!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ρε σεις.....
Δεν πα να χτυπάται τον π@π@ σας κάτω.....
Το εβούλι θα πάρει το astra, πιθανώς όχι γιατί είναι το καλύτερο...
αλλά το είπαμε από την αρχή....
Εχει συναίσθημα η δουλειά......:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top