Αγορά laptop vs 2 in 1 laptop

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Τα 2 σε 1 τα βρίσκω άχρηστα. Έχω οθόνη αφής στο λάπτοπ μου δυο χρόνια τωρα και δεν την χρησιμοποιώ ποτέ. Αν δεν έπαιρνα οθόνη αφής το λάπτοπ μου θα ήταν πιο φωτεινό και πιο ελαφρύ. Μεγάλο λάθος.
500nits ειναι η φωτεινοτητα και η οθονη διπλωνει 360 και ειναι μολις 1.3 κιλα
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
το παρέλαβα παιδιά και είναι γαμάτο.:dance2:
σε ταμπλετ mode η οθόνη είναι τεράστια! Η ανάλυση της οθόνης δεν υπάρχει! Πώς μεταφέρω τώρα τα προγράμματα μου από το παλιό στο καινούριο; Δεν θέλω να μεταφέρω τα πάντα. θέλω όμως το office, κωδικούς και μερικά ακόμα προγράμματα. Επίσης πρέπει να μάθω να το χειρίζομαι σε ταμπλετ mode. Το στυλό είναι απίστευτο. Μέχρι στιγμής αναγνωρίζει πολύ εύκολα τον γραφικό μου χαρακτήρα! Από τις καλύτερες αγορές μου μέχρι στιγμής!
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Το λάπτοπ είναι απίστευτο και το έχω ευχαριστηθεί όσο δεν πάει σε σημείο να μην έχω ακόμα μεταφέρει τα αρχεία και τα προγράμματα μου 🤣.

Σήμερα μπήκα στο BIOS και είδα ότι έχει διαφορες ρυθμίσεις. Γνωρίζει κανείς αν είναι καλή ιδέα να ενεργοποιήσω όλα τα security settings? Ενεργοποίησα supervisor password και secure boot. Αλλά δεν ξέρω τι είναι το memory protection ή το privacy guard πχ

Έχει αυτα:
PXL_20210613_225651798.MP.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top