Αδικούνται άραγε τα "καλά παιδιά" στις σχέσεις με το άλλο φύλο;

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,848 μηνύματα.
Γιατι σε βλεπουν "ευαισθητο" και φλωρο γιατι σε θεωρουν λιγο σε σχεση με τους σκληρους με τα οσα εχουν συνηθισει να εχουν ως στανταρ τους οι γυναικες για τους ανδρες.
Οχι ολες.Μια μεριδα που επιλεγει τους ματσο ανδρες απο εκεινους που απλα ξερουν πως θα φερθουν.
Ούτε καν, για εμένα τουλάχιστον. Ό τι σιχαίνομαι είναι τα υποτιθέμενα "bad boys", την πόζα και το χρήμα. Αηδιαστικό, ποτέ δεν θα κοιτούσα έναν τέτοιον άντρα. Εμένα προσωπικά μου αρέσουν υπερβολικά οι ευαίσθητοι, ΠΕΘΑΊΝΩ 🥰
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ούτε καν, για εμένα τουλάχιστον. Ό τι σιχαίνομαι είναι τα υποτιθέμενα "bad boys", την πόζα και το χρήμα. Αηδιαστικό, ποτέ δεν θα κοιτούσα έναν τέτοιον άντρα. Εμένα προσωπικά μου αρέσουν υπερβολικά οι ευαίσθητοι, ΠΕΘΑΊΝΩ 🥰
Συμφωνώ αν και εμένα μου αρέσει ο δυναμισμός....
Ήδη εγώ είμαι υπερβολικά ευαίσθητη 😐
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,848 μηνύματα.
Συμφωνώ αν και εμένα μου αρέσει ο δυναμισμός....
Ήδη εγώ είμαι υπερβολικά ευαίσθητη 😐
Εγώ είμαι με τις μέρες μου, πότε είμαι ευαίσθητη, πότε είμαι Μπουμπουλίνα😜
Λατρεύω τους ευαίσθητους άντρες, I melt🤤
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Εγώ είμαι με τις μέρες μου, πότε είμαι ευαίσθητη, πότε είμαι Μπουμπουλίνα😜
Λατρεύω τους ευαίσθητους άντρες, I melt🤤
Αν είσαι "Μπουμπουλίνα" λογικό γιατί συνήθως μας ελκύουν άτομα με τα αντίθετα χαρακτηριστικά...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,416 μηνύματα.
Πάντως υπάρχουν και αυτοί που χαρακτηρίζονται τόσο από δυναμισμό όσο και από ευαισθησία (και ναι και για μένα είναι sweet spot αυτό). Το ένα δεν αναιρεί το άλλο, εξάλλου έτσι είμαι και γω :P
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Πάντως υπάρχουν και αυτοί που χαρακτηρίζονται τόσο από δυναμισμό όσο και από ευαισθησία (και ναι και για μένα είναι sweet spot αυτό). Το ένα δεν αναιρεί το άλλο, εξάλλου έτσι είμαι και γω :P
Πάντα υπερισχύει το ένα ωστόσο ...
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Συμφωνώ αν και εμένα μου αρέσει ο δυναμισμός....
Ήδη εγώ είμαι υπερβολικά ευαίσθητη 😐

Tι σημαίνει δυναμισμός για ένα σκασμένο 25χρονο άντρα που ακόμη πληρώνει ο μπαμπάς τους καφέδες; :hmm:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.

Guest 207242

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα καλά παιδιά δεν σε εξιτάρουν και τόσο. Παλιά δεν το καταλάβαινα αυτό. Πρέπει να είσαι και λίγο παιχνιδιάρης.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Tι σημαίνει παιχνιδιάρης; :hmm:
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,882 μηνύματα.
Εγώ πάντως τις γυναίκες που γουστάρουν κακά παιδιά τις αποφεύγω, πραγματικά μου είναι αντιπαθητικές.
Τις θεωρώ κάπως εκφυλισμένες στο πνεύμα τους. Κάτι σαν την Babalon ή τη Lilith. :hehe:
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Εγώ ψάχνω για καλά παιδιά και μου βγαίνουν καφροι. Τα σιγανα ποταμακια πλέον τα αποφευγω όπως ο διάολος το λιβάνι. Πολλές φορές τα φαινόμενα απατουν. Νομίζεις ότι ένα φαινομενικά καλό παιδί θα είναι πιστός και τρυφερός και σου βγαίνει άπιστος και θέλει να σου φάει λεφτά. Δεν σου κινει υποψίες και ριχνεις το τείχος σου γιατί νομίζεις ότι δεν είναι μαλακας. Ενώ με έναν μαλακά είσαι πάντα σε επιφυλακή.
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,882 μηνύματα.
Νομίζεις ότι ένα φαινομενικά καλό παιδί θα είναι πιστός και τρυφερός και σου βγαίνει άπιστος και θέλει να σου φάει λεφτά.
Να είναι άπιστος να το καταλάβω αλλά να θέλει να φάει και λεφτά; Έχουν ξεπέσει τόσο πολύ τα αρσενικά; :crazy:
Τι εποχές κι αυτές!
 

bovid19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bovid19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Σύμβουλος επιχειρήσεων. Έχει γράψει 340 μηνύματα.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,117 μηνύματα.

Με λίγα λόγια.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top