Αθλήματα θεατών: ποδόσφαιρο ή καλαθοσφαίριση;

Ποιο άθλημα προτιμάτε;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)
  • Το ποδόσφαιρο

  • Την καλαθοσφαίριση

  • Αγαπώ και τα δύο εξίσου

  • Αντιπαθώ και τα δύο εξίσου

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Resaldis

Δραστήριο μέλος

Ο Resaldis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου το ποδόσφαιρο υστερεί σε ακρίβεια κινήσεων λόγω του χειρισμού της μπάλας με τα πόδια και του μεγάλου χώρου, ως εκ τούτου εγώ προτιμώ την καλαθοσφαίριση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Πολυ υποκειμενικο. Ο καθενας βαφτιζει ως θεαματικοτερο το αθλημα στο οποιο ο συλλογος που υποστηριζει ειναι καλυτερος.
Τυχαιο παραδειγμα: Ενας ΑΕΚτζης πολυ σπανια προτιμα να δει μπασκετ αντι για ποδοσφαιρο.
 

Zukov

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,903 μηνύματα.

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Zukov

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,903 μηνύματα.
Πάντως χτες το σκορ ήταν 0-3 όσο ήταν αυτός που έχεις στο προφίλ σου στον πάγκο
Τι μου το θυμισες τωρα αυτο ρε Ηλια, αμαν εκανα να το ξεπερασω. Μα παει και μου βγαζει τον Τσουμπερ που κραταγε ολη την αριστερη πλευρα και μου βαζει το ταγαρι, που εχει να μαρκαρει απο το 2014; Ελπιζω στην Τουμπα να κανει την σωστη επιλογη ο προπονητης
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι μου το θυμισες τωρα αυτο ρε Ηλια, αμαν εκανα να το ξεπερασω. Μα παει και μου βγαζει τον Τσουμπερ που κραταγε ολη την αριστερη πλευρα και μου βαζει το ταγαρι, που εχει να μαρκαρει απο το 2014; Ελπιζω στην Τουμπα να κανει την σωστη επιλογη ο προπονητης
Κοίτα να δεις, εγώ μαζί σου ήμουν χτες γιατί δεν θέλω να το πάρει ο γαύρος και είστε οι μόνοι που μπορείτε να τους κοντράρετε φέτος.

Υ.Γ: σκέφτηκα εδώ και καιρό να ανοίξω thread για οπαδούς, να αρχίσουμε τις στραβοστομιές για τις ομάδες μας. Ψήνεται κανείς;
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
Ούτε ποδόσφαιρο, ούτε μπάσκετ. Χάντμπολ πλέον...
Οι Les Bleus δεν ήταν πλέον το φαβορί απέναντι στους Δανούς, και όμως! Το ρεκόρ τους είναι εντυπωσιακό, καθιστώντας τους την πιο επιτυχημένη ομάδα στην ιστορία: τρεις φορές Ολυμπιονίκες, έξι φορές παγκόσμιοι πρωταθλητές και τώρα τέσσερις φορές πρωταθλητές Ευρώπης!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top