Αισθάνομαι άβολα με το ύψος μου

Liza19

Νεοφερμένος

Η Liza19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Να μην κομπλαρεις γενικα. 👍😊
Εχεις και τον αντρα σου👍😊
Να σε αγαπας και να νιωθεις όμορφα για σενα.
Να λες αυτη ειμαι και με γουσταρω καθε μερα στον καθρέφτη!.
Να νιωθεις ομορφη δυνατη!
Αστο καλο μια ζωη την εχουμε βρες πραγματα και ανθρώπους να περνας ωραια να ζεις στιγμες και μην κολλας στα ανύπαρκτα.
Στο μυαλο ειναι ολα οι φοβίες τα παντα.
Απελευθερωσου @Liza19 νιωσε κουκλαρα πιστεψε το και ξεκινα να ζεις και να κινεισαι οπως σου αρεσει.
Να εισαι ακομπλεξαριστη γιατι εισαι ο εαυτος σου! 👍😊
Τι γλυκιά που είσαι....σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια❤
Εμείς εδώ στα νησιά ίσως σκεφτόμαστε λίγο παραπάνω και τη γνώμη του κόσμου.
Κακώς το γνωρίζω, όμως έτσι μεγαλώσαμε δυστυχώς😑
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τι γλυκιά που είσαι....σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια❤
Εμείς εδώ στα νησιά ίσως σκεφτόμαστε λίγο παραπάνω και τη γνώμη του κόσμου.
Κακώς το γνωρίζω, όμως έτσι μεγαλώσαμε δυστυχώς😑
Ευχαριστω👍😊Εχω ζησει σε νησι και ξερω πολυ καλα τι λες @Liza19.
Απλα σταματας να το σκεφτεσαι, τους γραφεις γενικα τη γνωμη του κοσμου ξερεις που και συνεχίζεις να ζεις τη ζωη σου οπως αρεσει εσενα και στον άνθρωπο που ειστε μαζι.
Τιποτα και κανενος αλλου γνωμη.
Πιστεψε με και τελειος να εισαι ο κοσμος παντα κατι θα βρει να σχολιάσει να σου πει μονο και μονο να σε κάνει να νιώσεις ασχημα ή χαμηλα ακομα απο αυτον τον ιδιο.
Βγαζουν αρνητισμο γιατι εχουν κομπλεξ και σου δημιουργουν κομπλεξ πχ με το υψος χωρις να εχεις καποιο θεμα.
Τα γραφεις ολα και ξενοιαζεις.
Όσο πιο γρήγορα το κανεις να δεις πως θα χαιρεσαι την καθημερινοτητα με τον ανθρωπο σου.
Και δε θα σε νοιάζει τιποτα. Εχεις και τον άνθρωπο που σε αγαπαει τον αγαπας, συγνωμη θα μας πειραξει η γνωμη του κόσμου?
Καλα να ειναι ο καθενας στο δικο του σπιτι εγω αυτο λεω και σε οποιον αρεσουμε πολυ απλα! Για τους αλλους δε θα μπορεσουμε!
Να ζεις ομορφα χαρουμενα με τους ανθρωπους που αγαπας αφηνοντας απεξω οτι σε χαλαει και σε ρίχνει.
Βημα βημα τη φορα και μετα δε θα σε νοιαζει καν.
Προσπαθησε το και θα με θυμηθεις! 👍😊
Να εισαι καλα και να περνας ομορφα! 👍😊
 

Liza19

Νεοφερμένος

Η Liza19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ευχαριστω👍😊Εχω ζησει σε νησι και ξερω πολυ καλα τι λες @Liza19.
Απλα σταματας να το σκεφτεσαι, τους γραφεις γενικα τη γνωμη του κοσμου ξερεις που και συνεχίζεις να ζεις τη ζωη σου οπως αρεσει εσενα και στον άνθρωπο που ειστε μαζι.
Τιποτα και κανενος αλλου γνωμη.
Πιστεψε με και τελειος να εισαι ο κοσμος παντα κατι θα βρει να σχολιάσει να σου πει μονο και μονο να σε κάνει να νιώσεις ασχημα ή χαμηλα ακομα απο αυτον τον ιδιο.
Βγαζουν αρνητισμο γιατι εχουν κομπλεξ και σου δημιουργουν κομπλεξ πχ με το υψος χωρις να εχεις καποιο θεμα.
Τα γραφεις ολα και ξενοιαζεις.
Όσο πιο γρήγορα το κανεις να δεις πως θα χαιρεσαι την καθημερινοτητα με τον ανθρωπο σου.
Και δε θα σε νοιάζει τιποτα. Εχεις και τον άνθρωπο που σε αγαπαει τον αγαπας, συγνωμη θα μας πειραξει η γνωμη του κόσμου?
Καλα να ειναι ο καθενας στο δικο του σπιτι εγω αυτο λεω και σε οποιον αρεσουμε πολυ απλα! Για τους αλλους δε θα μπορεσουμε!
Να ζεις ομορφα χαρουμενα με τους ανθρωπους που αγαπας αφηνοντας απεξω οτι σε χαλαει και σε ρίχνει.
Βημα βημα τη φορα και μετα δε θα σε νοιαζει καν.
Προσπαθησε το και θα με θυμηθεις! 👍😊
Να εισαι καλα και να περνας ομορφα! 👍😊
Σωστά έτσι πρέπει να κάνουμε Όλοι ❤💋
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάω Τρίτη γυμνασίου και εχω υψος 1,65. Πιστεύω πως θεωρούμαι κανονική. Το πρόβλημα μου είναι, ότι είμαι πιο ψηλή από τις γυναίκες στο περιβάλλον μου και νιώθω άβολα. Δεν ξέρω πως γίνεται όλες οι συμμαθήτριές μου και γενικά τα κορίτσια του σχολειου μου να είναι κάτω από 1,65. Αυτό μου συμβαίνει και με κάποια αγόρια, τα οποία είναι πιο κοντά από εμένα ή είμαστε στο ίδιο ύψος. Θα προτιμούσα να είμαι πιο κοντη. Πως να νιώθω πιο άνετα με το ύψος μου;
Στην ηλικία σου είχα κι εγώ ανασφάλεια και τώρα κράζω την μάνα μου που είναι θεόκοντη και δεν βγήκα ψηλότερη.
Τζαστ κίντινγκ αλλά όχι τόσο, θα σου περάσει θεωρώ. Αν δεν σου περάσει, πάρε τακούνια, θα νιώσεις γκομενάρα.
Επίσης τα αγόρια κλάιν, θα ψηλώσουν πιο μετά, αλλά και να μην ψηλώσουν επίσης κλάιν.
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Στην ηλικία σου είχα κι εγώ ανασφάλεια και τώρα κράζω την μάνα μου που είναι θεόκοντη και δεν βγήκα ψηλότερη.
Τζαστ κίντινγκ αλλά όχι τόσο, θα σου περάσει θεωρώ. Αν δεν σου περάσει, πάρε τακούνια, θα νιώσεις γκομενάρα.
Επίσης τα αγόρια κλάιν, θα ψηλώσουν πιο μετά, αλλά και να μην ψηλώσουν επίσης κλάιν.
Και σε είχα για ψηλή, μη σου πω πολύ ψηλή τύπου παίζεις μπάσκετ. :hehe:
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
μέτρησα το ύψος μου, μετά από χρόνια και είμαι 1,64, εεε μια φρίκη την έφαγα, επειδή είμαι αδύνατη φαίνομαι πολύ ψηλότερη...

παίζει να υπάρχει τρόπος να βάλω καμιά δεκαριά πόντους;🥲
 

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Δύσκολα είσαι.
Πάρε πάτους σιλικόνης για τα παπούτσια να πάρεις 5 πόντους :D
1683150225254.png
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
μέτρησα το ύψος μου, μετά από χρόνια και είμαι 1,64, εεε μια φρίκη την έφαγα, επειδή είμαι αδύνατη φαίνομαι πολύ ψηλότερη...

παίζει να υπάρχει τρόπος να βάλω καμιά δεκαριά πόντους;🥲
Σιγά βρε, τι να πω εγώ που είμαι 1,52;😂
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
Καλό ύψος έχεις! Εγώ ειμαι 170 αλλά θα προτιμούσα να είχα το δικό σου ύψος
ζηλεύω ΤΟΣΟ πολύ τις ψηλές και τις καμπυλωτές 😩
1,70-1,75 θα ήθελα να ήμουν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σιγά βρε, τι να πω εγώ που είμαι 1,52;😂
Βρε δεν είπα ότι είμαι κοντή, αλλά νόμιζα είμαι γύρω στο 1,70😂
 

marww

Νεοφερμένος

Η marww αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Πάω Τρίτη γυμνασίου και εχω υψος 1,65. Πιστεύω πως θεωρούμαι κανονική. Το πρόβλημα μου είναι, ότι είμαι πιο ψηλή από τις γυναίκες στο περιβάλλον μου και νιώθω άβολα. Δεν ξέρω πως γίνεται όλες οι συμμαθήτριές μου και γενικά τα κορίτσια του σχολειου μου να είναι κάτω από 1,65. Αυτό μου συμβαίνει και με κάποια αγόρια, τα οποία είναι πιο κοντά από εμένα ή είμαστε στο ίδιο ύψος. Θα προτιμούσα να είμαι πιο κοντη. Πως να νιώθω πιο άνετα με το ύψος μου;
μακάρι να ήμουν στο ύψος σου
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
ζηλεύω ΤΟΣΟ πολύ τις ψηλές και τις καμπυλωτές 😩
1,70-1,75 θα ήθελα να ήμουν
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Βρε δεν είπα ότι είμαι κοντή, αλλά νόμιζα είμαι γύρω στο 1,70😂
Μη ζηλεύεις. Οι άντρες προτιμούν τις κοντουλες.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,914 μηνύματα.
Αγαπημένες fellow γυναίκες, είτε 1,50 να είστε, είτε 1,65 ή 1,75 βάλτε τα τακούνια σας ή τα φλατ σας (ό,τι σας αρέσει) και να μην σας νοιάζει καθόλου τι λένε οι άλλοι.

1,52 gal here που είχα αρκετό κόμπλεξ κάποια στιγμή μέχρι που ανακάλυψα την
✨ ραπτομηχανή ✨για να προσαρμόζω τα ρούχα που αγοράζω στο μάκρος.
Αν τα ρούχα σας είναι στα μέτρα σας μια χαρά κούκλες και σεξι θα είστε είτε "κοντή" είτε "ψηλή".
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλό ύψος έχεις! Εγώ ειμαι 170 αλλά θα προτιμούσα να είχα το δικό σου ύψος
Μη σε νοιάζει τίποτα, είσαι τυχερή διότι τα περισσότερα ρούχα θα σου ταιριάζουν χωρίς να χρειαστούν μοδίστρα,
Μη ζηλεύεις. Οι άντρες προτιμούν τις κοντουλες.
Νομίζω ότι υπάρχει αρκετό μπουλινγκ στις πιο μικροκαμωμένες γυναίκες, που τους βρίσκεις αυτούς τους άντρες να μας τους γνωρισεις;😂
 

camil

Δραστήριο μέλος

Η camil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Μια χαρά επιτυχίες έχουμε, το ύψος δεν έχει να κάνει. Ψηλές, κοντές, ξανθιές, μελαχρινές, αδύνατες, χοντρές όλες καλές/έχουνε κάτι που θες.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,269 μηνύματα.
μέτρησα το ύψος μου, μετά από χρόνια και είμαι 1,64, εεε μια φρίκη την έφαγα, επειδή είμαι αδύνατη φαίνομαι πολύ ψηλότερη...

παίζει να υπάρχει τρόπος να βάλω καμιά δεκαριά πόντους;🥲
Μια χαρά είσαι, αυτό που μετράει είναι το μυαλό και η καρδιά του ανθρώπου και όχι το ύψος του. Εσυ είσαι στο μέσο όρο, κοντή είναι μια γυναίκα αν είναι κάτω του 1.60 όμως και πάλι δεν έχει να κάνει.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
Μια χαρά είσαι, αυτό που μετράει είναι το μυαλό και η καρδιά του ανθρώπου και όχι το ύψος του. Εσυ είσαι στο μέσο όρο, κοντή είναι μια γυναίκα αν είναι κάτω του 1.60 όμως και πάλι δεν έχει να κάνει.
Ναι, αλλά ως ηθοποιός θα είμαι ΚΟΝΤΗ🥺
 

camil

Δραστήριο μέλος

Η camil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Καλέ η Βουγιουκλάκη πόσο ήταν; Η Audrey Tautou (για να πάρουμε μια σύγχρονη που μπορεί να σου αρέσει περισσότερο);
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top