Αλήθειες που κρύβουμε από τον σύντροφο μας

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Και άλλη μια αλήθεια που μπορει να κρύβει κάποια ειναι ο οργασμός, γιατί να παριστάνουν γυναίκες ότι έχουν αλλα στην πραγματικότητα προσποιουντε; και αυτό ειναι θέμα που δεν καταλαβένω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
sex and the city, episode: They shoot little people, don't they?
miranda, fake orgasms:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Και άλλη μια αλήθεια που μπορει να κρύβει κάποια ειναι ο οργασμός, γιατί να παριστάνουν γυναίκες ότι έχουν αλλα στην πραγματικότητα προσποιουντε; και αυτό ειναι θέμα που δεν καταλαβένω.....

Εγώ πάλι, αν και διαφωνώ ριζικά με αυτό, κάπως το καταλαβαίνω. Πιστευω οτι οφείλεται στο οτι αρκετοί άντρες πιστευουν οτι αν δεν έχουμε οργασμό δεν ευχαριστιόμαστε το σεξ και επίσης νιώθουν ανεπαρκείς αν συνεχώς η άλλη δεν έχει οργασμό. Ίσως επισής να φοβάται μην της κολλήσουν την ταμπέλα της "ανοργασμικής" (αυτό τώρα μου ήρθε, τα άλλα τα έχω διαβάσει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κοιταξε απο το να λές ψέματα ρήχνεις την κουβέντα και διορθώνετε η κατάσταση άν λές ψέματα το πρόβλημα παραμένει και κάποια στιγμή βαριέσε να λές ψέματα και ξεσπάς με διάφορους τρόπους*απάτη, διαζήγιο, βαρεμάρα κ.λ.π
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Κοιταξε απο το να λές ψέματα ρήχνεις την κουβέντα και διορθώνετε η κατάσταση άν λές ψέματα το πρόβλημα παραμένει και κάποια στιγμή βαριέσε να λές ψέματα και ξεσπάς με διάφορους τρόπους*απάτη, διαζήγιο, βαρεμάρα κ.λ.π
:thumbup: +1000!!!
Αν προσποιήσαι μπαίνεις σε εναν φαυλο κύκλο που ξεκινά με το να καθυσηχάζεις τον άλλο και να μην προσπαθει να σου προσφερει περισσότερη ηδωνή, οπότε να προσποιήσε διαρκώς και κάποια στιγμή όταν πλέον βαρεθείς και του πεις πως τόσο καιρό προσποιήσαι να σε βγάλει και ανοργασμικιά! (το'χω ζήσει και ξέρω) Θα μου πείτε τι κάνουμε, λέμε στον άλλο οτι δεν και του ρίχνουμε την αυτοπεπίθηση με κύνδηνο να του ρίξουμε και το ηθικο(ανήθικο)? Εξηγούμε στον άλλο πως δεν είναι πάντα απαραίτηο να φτάσουμε σε οργασμό και τον βάζουμε στη διαδικασία να βρει τα κουμπιά μας δίνοντας του βέβαια μια μικρή καθοδήγηση! Οχι δεν θα του πεις την επίμαχη στιγμή "πάρτο λίγο πιο δεξιά" "όχι εκεί καλέ μου δεν έχει τρύπ, μην ναοίξουμε σήμερα :P" δλδ θα τα πάρει και με το δίκιο του. Αν όμως του κάνεις μια μικρή επίδειξη κάποια στιγμή (μια φαντασίωση των αντρών!) ή αν παίξετε κρύο-ζεστό αλλά χωρίς λόγια μόνο αναστεναγμούς όταν πλησιάζει στο ζεστό, σίγουρα θα το πιάσει το νόημα!;)

Πάντως για τις τσόντες που λέτε παραπάνω έχει γέλιο. Οντως πολλές γυναίκες το παίζουν, δεν θέλω , δεν μ'αρέσουν κτλ και τελικά είναι φαν. Το γέλιο ήταν με τον καλό μου που μου έλεγε πως δεν γουστάρει (ενώ εγώ είχα παραδεχτεί οτι βλέπω και μ'αρέσει) και ανακάληψα πως όταν φεύγω από το σπίτι μπαίνει σε site με φωτό με διάφορα τέτοια από απλές γυμνές μέχρι στιγμιότυπα από πράξη :redface: . Οταν του το είπα κάποια στιγμή πως το είδα τυχαία έκανε την πάπια και δεν απάντησε.(γιατί τέτοια ντροπή δεν κατάλαβα). Εγώ ήμουν από την αρχή ανοιχτό βιβλίο. Είπα έχω κάνει αυτό, αυτό κι αυτό.. Εχω πολλές εμπειρίες και να γουστάρω να κάνουμε ερωτα από τώρα κι ας είμαστε μαζί μόνο 3 μέρες! Γιατί να ντραπώ? Αυτή είμαι! Βέβαια οι άντρες είναι λίγο περίεργοι με αυτά. Μπορεί να γουστάρουν να βγουν και να κάνουν one nigh ή να μοιραστούν κάποια με ένα φίλο αλλά αν μάθουν πως μια κοπέλα έκανε κάτι αντιστοιχο αμέσω η π@*τ@ν@!:worry: Μα γιατί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αυτή είμαι! Βέβαια οι άντρες είναι λίγο περίεργοι με αυτά. Μπορεί να γουστάρουν να βγουν και να κάνουν one nigh ή να μοιραστούν κάποια με ένα φίλο αλλά αν μάθουν πως μια κοπέλα έκανε κάτι αντιστοιχο αμέσω η π@*τ@ν@!:worry: Μα γιατί

γιατί ειναι εγωιστές γιατί καταβάθος θέλουν την γυναίκα όπως πριν 50 χρόνια, αυτό λέγαμε με την μισέλ ότι οι γυναίκες παρεξηγουντε σε όλα επιδή ειναι το ωραίο φύλλο.

Κάτι άλλο γιατί οι άντρες θεωρούν μια γυναίκα που γελάει έυκολή και διαδίδει ασιναρτησίες για εκείνη που δεν ισχίουν; τι πρώβλημα έχουν; μπείκα με έναν γνωστό σε ασανσέρ και δεν μου ξαναμήλησε γιατί λέει του κολάω και τον γουστάρω τι πρόβλημα έχουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
εγώ πάλι γιατί ποτέ δεν με ενδιέφερε να προσποιηθώ οργασμό; όταν είχα φαινόταν (τις περισσότερες φορές) όταν δεν είχα, ε δεν είχα ρε φίλε! τι να κάνουμε δλδ;

σε όποιον αρέσουμε!!!:hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χεχε!! ετσι πρεπει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εμένα μου έχει τύχει να μην έχω και αυτός να κάνει μούτρα και σκηνές! :mad: Ελεεινή εμπειρία που εύχομαι καμιά κοπέλα να μην βιώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
κάπου διάβασα "μια γυναίκα μπορεί να προσποιηθεί ένα οργασμό, ένας άντρας όμως μπορεί να προσποιηθεί ολόκληρη σχέση"

:P

αν και λίγο οφφτοπικ μου φάνηκε αστείο ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εμένα μου έχει τύχει να μην έχω και αυτός να κάνει μούτρα και σκηνές! :mad: Ελεεινή εμπειρία που εύχομαι καμιά κοπέλα να μην βιώσει.

τι έκανες μετά την σκηνή; πώς φέρθηκες για αυτό; του εξήγησες ότι δεν φτέει αυτός; μερικοί πιστέυω ότι ειναι κομπλεξικοί νομίζουν ότι επιδή μια γυναίκα δεν έχει οργασμό φτέει αυτός ΛΑΘΟΣ πρέπει να καταλάβουν ότι ειναι σαν την στήση καμια φορά μας προδήδει δεν θα πεθάνουμε κιόλας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ... αλήθειες που έχω κρύψει...
Hm, το ένα ήταν όντως το ότι δεν είχα (πάντα) οργασμό...
Είχα κρύψει και το ότι στην πενταήμερη είχα ερωτευτεί άλλον...
Αλλα γενικά δεν έχω ζήσει με κανένα μεγάλο ψέμα. (ok, το παραπάνω είναι κάπως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ... αλήθειες που έχω κρύψει...
Hm, το ένα ήταν όντως το ότι δεν είχα (πάντα) οργασμό...
Είχα κρύψει και το ότι στην πενταήμερη είχα ερωτευτεί άλλον...
Αλλα γενικά δεν έχω ζήσει με κανένα μεγάλο ψέμα. (ok, το παραπάνω είναι κάπως)

Γιδούλι αναγκάζοντε να λένε ψέματα κάποιοι άνθρωποι για το σέξ αναγκάζοντε γιατί κάποιοι ειναι κομπλεξικοί και θέλουν κάποια πράγματα όταν θέλουν εκείνοι σεξ στο πρώτο βράδυ δεν ειναι κακό άλλα το κατιγορούν άντε το ψέμα ή το κρύψημο, οι άντρες μας αναγκάζουν να λέμε ψέματα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Hm, δεν ξέρω αν η κότα έκανε το αυγό η το αυγό την κότα, εγώ έχει τύχει να κάνω σχέση με άνθρωπο, ο οποιος πραγματικά δεν πολυνοιαζόταν, για το αν θα ολοκληρώσω... Αλλα και με άνθρωπο, που αν διανοουταν, ότι δεν... θα πάθαινε κατάθλιψη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Hm, δεν ξέρω αν η κότα έκανε το αυγό η το αυγό την κότα, εγώ έχει τύχει να κάνω σχέση με άνθρωπο, ο οποιος πραγματικά δεν πολυνοιαζόταν, για το αν θα ολοκληρώσω... Αλλα και με άνθρωπο, που αν διανοουταν, ότι δεν... θα πάθαινε κατάθλιψη! :)


Στην δέυτερη περίπτωση ψέματα δεν θα πεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χε, καλή απορία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
τι έκανες μετά την σκηνή; πώς φέρθηκες για αυτό; του εξήγησες ότι δεν φτέει αυτός; μερικοί πιστέυω ότι ειναι κομπλεξικοί νομίζουν ότι επιδή μια γυναίκα δεν έχει οργασμό φτέει αυτός ΛΑΘΟΣ πρέπει να καταλάβουν ότι ειναι σαν την στήση καμια φορά μας προδήδει δεν θα πεθάνουμε κιόλας:)

Δεν αισθανόταν άσχημα καθώς την είχε δει μεγάλος επιβήτορας (μην χ*σω) και θεωρούσε πως εγώ είχα πρόβλημα. Δεν αργήσαμε να τα χαλάσουμε καθώς είχε πολλά αρνητικά στοιχεία εκτός από αυτό, αλλά και σεξουαλικά δεν μπορούσα να λειτουργήσω μαζί του.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν αισθανόταν άσχημα καθώς την είχε δει μεγάλος επιβήτορας (μην χ*σω) και θεωρούσε πως εγώ είχα πρόβλημα. Δεν αργήσαμε να τα χαλάσουμε καθώς είχε πολλά αρνητικά στοιχεία εκτός από αυτό, αλλά και σεξουαλικά δεν μπορούσα να λειτουργήσω μαζί του.:/:


Ευχόμουν να το ακούσω αυτό μπράβο με εκνευρίζουν αυτού του ιδους οι συμπεριφορές:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
δεν του κρυβω τιποτα ακριβως για τον λογο οτι εχουμε παρα πολυ καλη σχεση με επικοινωνια και εμπιστοσυνη και αυτο πιστευω οτι ειναι το βασικοτερο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ξενυχτοπούλι

Νεοφερμένος

Ο Ξενυχτοπούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
δεν του κρυβω τιποτα ακριβως για τον λογο οτι εχουμε παρα πολυ καλη σχεση με επικοινωνια και εμπιστοσυνη και αυτο πιστευω οτι ειναι το βασικοτερο....

Έτσι!
κι εγώ πιστεύω πως αν είναι πρόθυμοι και οι δύο θα τα βρούνε σε όλα. Και στο κρεβάτι. Από την άλλη, μπορεί απλώς να είμαι τυχερός:P
Φυσικά αν ο άλλος πιστεύει ότι τελειώνεις με ό,τι κάνει κι εσύ συνεχίζεις να προσποιείσαι οργασμούς γιατί να το ψάξει παραπάνω;
Στο κάτω κάτω η πρώτη που χάνει από μια προσποίηση είναι η γυναίκα. Κάνω λάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top