Αλλαγή στις διευθύνσεις των σελίδων

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγώ έχω πρόβλημα με Chat n' Fun section + iSchool. Δεν μπορώ ούτε να δω ψήφους ούε να δώσω. Εδώ μπορώ μια χαρά στο στέκι. :/:
Και μπαίνω από Chrome.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Επισης εχω προβλημα και στο myCat...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Νομιζω το προβλημα υπαρχει στα θεματα που εχουν ενημερωθει οι διευθυνσεις τους...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Μετά από αυτή την αλλαγή υπάρχει το εξής μικρό προβληματάκι.
Όταν κάποιος είναι στο φόρουμ ως επισκέπτης και όχι ως συνδεδεμένος χρήστης, όταν από τη λίστα τελευταίων μηνυμάτων πατάει το κουμπί
, μεταφέρεται στην αρχική σελίδα του thread αντί για το 1ο αδιάβαστο μήνυμα.
Νομίζω ότι διορθώνεται πολύ εύκολα, προσθέτοντας απλά ένα /new στο link.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είναι ''προβλήματα'' της αλλαγής.
Δίπλα στα μηνύματα επισκεπτών λέει:
View attachment 36834 που δεν το είχε πριν, τουλάχιστον μεταφράστε το. :P

Επίσης στο ischool η σελίδα δεν εμφανιζόταν έτσι:
View attachment 36835
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το πρώτο δεν είναι πρόβλημα, αν και κάποια στιγμή θα βελτιωθεί γενικά η εμφάνιση των σχολίων.
Το δεύτερο είναι και θα λυθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
- Όταν γράφετε λινκ για κάποιο θέμα σε ποστ, ο τίτλος του υπάρχει σε tooltip (ισχύει ΚΑΙ για τα παλιά links)
Τέστ: Πέρνα το ποντίκι σου από πάνω μου
Αν και σε αυτό το link φαίνεται ο τίτλος του θέματος σε αυτά που βάζω δεν το βλέπω.
Πχ. https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=2582409&postcount=156
Κάνω κάτι λάθος; :hmm:
Μαρκάρουμε τη λέξη, πατάμε
και κάνουμε επικόλληση το link, right;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μήπως η αλλαγή στις διευθύνσεις των σελίδων έχει δημιουργήσει ένα πρόβλημα στο πως εμφανίζονται οι ειδοποιήσεις από posts στο inbox μου στο hotmail?
View attachment 36907
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μήπως η αλλαγή στις διευθύνσεις των σελίδων έχει δημιουργήσει ένα πρόβλημα στο πως εμφανίζονται οι ειδοποιήσεις από posts στο inbox μου στο hotmail?
View attachment 36907
Όχι, αυτό υπήρχε από πριν και φαίνεται να είναι πρόβλημα του hotmail από τότε που πήγαμε σε Unicode.

Θεοδώρα, μήπως φταίει που το λινκ είναι προς μεμονωμένο ποστ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν έβαλα post απλά ήμουν στην τελευταία σελίδα αλλά το url λέει post κάτι. :eek:

test:
εδώ

Kαι πάλι δεν το βλέπω και έβαλα την αρχική σελίδα του θέματος.
Επίσης, δεν το βλέπω και όταν σε έκανα quote. Στο post σου φαίνεται κανονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Είναι από το ischool και βρίσκεσαι στο e-steki.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Όχι, αυτό υπήρχε από πριν και φαίνεται να είναι πρόβλημα του hotmail από τότε που πήγαμε σε Unicode.
Δεν έχει καιρό που έχει συμβεί...Τι μπορούμε να κάνουμε για να φτιαχτεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έκανα και άλλη δοκιμή, στο στέκι με θέμα του στεκιού, και δεν το βλέπω.
Επίσης, δεν το βλέπω και όταν σε έκανα quote. Στο post σου φαίνεται κανονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Tatoo artist. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Το πρώτο δεν είναι πρόβλημα, αν και κάποια στιγμή θα βελτιωθεί γενικά η εμφάνιση των σχολίων.

όντως δεν είναι πρόβλημα, είναι απλώς μία (ενοχλητική) αλλαγή του link.

όταν πατηθεί το
, τότε τα links φορτώνονται στην παλιά μορφή και το κουμπί
οδηγεί όπως παλιά στο 1ο αδιάβαστο μήνυμα και όχι στην αρχή του thread.

Να υπενθυμίσω ότι το παραπάνω ισχύει μόνο για τους επισκέπτες, όχι τα συνδεδεμένα μέλη.

:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top