Ανάφλεξη i-pod

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τώρα θυμήθηκα μια είδηση πριν 3-4 χρόνια που είχε ανατιναχτεί κινητό καθώς φόρτιζε...

Tης ΝΟΚΙΑ ηταν και εφταιγε ο φορτιστης τοτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Εγώ έχω ένα mp3 που είναι 4GB και είναι της εταιρείας TEAC!!Το πήρα με 30 ευρώ και το έχω κάτι παραπάνω απο 2 χρόνια!Κανένα απολύτως πρόβλημα...
Άσχετο,αλλά λέμε τώρα...
-----------------------------------------
Είναι αδύνατον μια συσκευή,να ανατιναχθεί,χωρίς να ευθύνεται για κανέναν απολύτως λόγο ο χρήστης της συσκευής αυτής;

Αυτό με το mp3 της TEAC ήταν (τουλάχιστον) άσχετο όπως είπες κι εσύ. Τελείως διαφορετικό ένα mp3 με μνήμη flash και ένα με hdd. Επίσης καμία σχέση σε χωρητικότητα επίσης. Ούτε σε αντοχή. Ούτε σε τιμή.

_________________________

Μία συσκευή για να βγει στην αγορά περνάει από ΠΟΛΛΟΥΣ ελέγχους. Ακόμα περισσότερους ενδο-εταιρικά, είτε πριν την παραγωγή, είτε δειγματοληπτικά κατά την διάρκεια της παραγωγής.

Οπότε ΝΑΙ, για εμένα είναι πρακτικά αδύνατο μία συσκευή απλά να κάνει boom χωρίς να φταίει ο χρήστης (με τον ένα ή τον άλλο τρόπο)

Tης ΝΟΚΙΑ ηταν και εφταιγε ο φορτιστης τοτε...

Ο οποίος είτε ήταν μούφα, είτε ο (...) χρήστης φρόντιζε να τσακίζει την άκρη με όλη του την δύναμη για να τον τυλίγει.

Βασικά επιμένω ότι ήταν λόγω ( μούφας ) μπαταρίας, (εκτός αν λέμε διαφορετικά περιστατικά), το παραπάνω είναι ενδεικτικό παράδειγμα λάθος χρήσης και που μετά "κατηγορούμε" την εταιρεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μα ειναι μηχανες ρε παιδια.
Αν δεν τις χρησιμοποιουμε με τον ενδεδειγμενο τροπο κατι θα παθουν κατι θα γινει.
Μην τρελαθουμε!
Αν παιρνεις fake μπαταριες ή fake φορτιστες τι να σου κανει η ΝΟΚΙΑ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BE16

Νεοφερμένος

Η BE16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
https://www.tanea.gr/default.asp?pid=2&ct=2&artId=4529826 ωριστε βρηκα κατι ακομα πιο εγκυρο και αναλυτικο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Xμμ...
Πραγματι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Παρόλο που γενικά είμαι θαυμαστής των προϊόντων Apple, αν όντως ισχύει η προσπάθεια αποσιώπησης (πέρα απο το ποιος φταίει) είναι απίστευτα τραγικό και ανάρμοστο. Κρίμα (αν και πιστεύω οτι δεν είναι πολιτική μόνο της Apple αλλα των περισσότερων, να μην πω όλων των "μεγάλων", στη μόνη που ίσως έχω μια αμφιβολία είναι η google)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top