Ανέβασμα φωτογραφίας για την υπογραφή μας

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.
Ανοιγω αυτο το θεμα εδω..γιατι το ανεβασμα υπογραφης ειναι πολυ δυσκολο,θελει βασικα κοπυ απο ενα δημοσιο λινκ απο οτι εχω καταλαβει,οταν εχουμε δικες μας φωτο ειναι αδυνατον να τις βαλουμε αν δεν τις εχουμε καπου δημοσιοποιησει.Το εχω αναφερει το προβλημα στον Πετρο..ειπε θα το κοιταξει..δεν ξερω γιατι εχει γινει τοσο δυσκολο το ανεβασμα υπογραφης..οπως και να εχει εδω μπορουμε να ανεβαζουμε και να δοκιμαζουμε φωτο για τις υπογραφες μας..ελπιζω να πιασει και να μπορεσω να ανεβασω. :vava:
Μια δοκιμη θα μας πεισει.
Ευελπιστω ο πετρος μας ,να λυσει το θεμα αυτο στην επομενη αναβαθμιση.

Πληζ Πετρο...:hug:
3 (20).jpg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το καταφερα! :hehe:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.
Αχ ωραία φώτο, πάτησα πάνω της με την ελπίδα να τη δω σε μεγαλύτερη ανάλυση αλλά είναι ίσα ίσα. :beachball:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Δεν καταλαβαινω γιατί ενω ήταν core feature στο VBulletin απο αρχαίων χρόνων, απλα με περιορισμο στις διαστάσεις και στο μεγεθος, στο Xenforo που ειναι η παρουσα πλατφόρμα δεν υπάρχει κατι ανάλογο.

Ακομα και η δικια μου υπογραφη, το καταλοιπο Sigpic tag του παλιού VBulletin ειναι και δεν το πείραξα επιτηδες για να μη χαθεί η υπογραφή.

Δεν ξερω απο XenForo αν το χουν κανει Core Feature, αλλα ο OzzModz το χει εδω σαν plugin

 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.
Εγω παντως για μενα τη λυση την βρηκα... :hehe: ,αν και πάλι τα μπερδεψα λιγο...δεν γινεται με κοπυ απλα..κατι αλλο θελει..αλλα δεν θυμαμαι τωρα..το εκανα παντως..:hehe:
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.
Δεν καταλαβαινω γιατί ενω ήταν core feature στο VBulletin απο αρχαίων χρόνων, απλα με περιορισμο στις διαστάσεις και στο μεγεθος, στο Xenforo που ειναι η παρουσα πλατφόρμα δεν υπάρχει κατι ανάλογο.

Ακομα και η δικια μου υπογραφη, το καταλοιπο Sigpic tag του παλιού VBulletin ειναι και δεν το πείραξα επιτηδες για να μη χαθεί η υπογραφή.

Δεν ξερω απο XenForo αν το χουν κανει Core Feature, αλλα ο OzzModz το χει εδω σαν plugin

Το έχω δει αλλά ανεβάζει μόνο 1 φωτογραφία και τη βάζει σε νέο bbcode.
Σκοπός της δικής μου υλοποίησης θα είναι απλά ο editor όταν πατάς το "κάδρο" να ανεβάζει όσες θες σαν κανονικός editor στο post.
Έτσι θα γίνεται και resize σε διαστάσεις.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Το έχω δει αλλά ανεβάζει μόνο 1 φωτογραφία και τη βάζει σε νέο bbcode.
Σκοπός της δικής μου υλοποίησης θα είναι απλά ο editor όταν πατάς το "κάδρο" να ανεβάζει όσες θες σαν κανονικός editor στο post.
Έτσι θα γίνεται και resize σε διαστάσεις.
Αντε με το καλό γιατι κι εμενα θα μου ηταν χρησιμο και το περιμενω ποσο καιρό.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,425 μηνύματα.
Στο μεταξυ εγω σας βαζω θετικες..αλλα δεν καταλαβαινω Χριστο! :hehe:
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
Για να δοκιμάσω, αν μπήκε το κάστρο μου :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

λίγο μεγάλο είναι για υπογραφή...:P
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,914 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.
Παιδιά κάντε κλικ στη φώτο όταν την ανεβάζετε και συρτε από την κάτω δεξιά γωνία για resize :)
 

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,914 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.
τι κάνω λάθος Πέτρο?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

το σέρνω από την κάτω δεξιά γωνία.. και δεν βλέπω διαφορα..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

το βρήκα!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
It fuckin works.

Vielen Dank.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.

Wonderful

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,621 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Δεν ξερω για σας, αλλα εγω αμα κλικαρω τη φωτο της υπογραφής, την μεγενθυνει κανονικα.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,838 μηνύματα.
Ναι χρησιμοποιεί το σύστημα συνημμένων του φόρουμ, άρα ναι, αν την κλικαρετε τη βλέπετε σε κανονικό μέγεθος.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top