Αναβάθμιση στο κάρμα

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αν πατησεις στο προφιλ σου, διπλα απο εκει που λεει αντιφατικοτητα, θα εμφανιστει ενας πινακας με ποσες και τι ψηφους εχεις λαβει. Οχι ποιος σε ψηφισε ομως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ααα..πολυ ωραια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Ευχαριστώ όλους όσους με ψήφησαν ειτε με θετική, ουδέτερη ή αρνητική ψήφο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
πολυ ωραια η αλλαγη μισελ μπραβο. αλλα εχω μια απορια:worry: δεν καταλαβα πως μπορω να δω με τι με εχει ψηφησει αλλο μελος...
Ουδείς μπορεί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πάντος έχει καλα το όλο σκηνικό
1) βλέπεις καλύτερα και με αντικημενικό μάτι αν ψήφησες σωστά και πράτεις ανάλογα μειώνοντας ή αυξάνοντας.
2)Διώρθωσα αυτό που μου είπε κάποτε η Κουέ δεν ψηφήζω απλά για να καλοσωρίσω ευχάρηστα κάποιον στο στέκι αλλα γιατί πραγματικά τον συμπαθώ, αλλιώς αφερώ την ψήφο:)
3) Βλέπω πόσο κακός άνθρωπος είμουν αφού είχα σε όλου μείων(αστειάκια):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ευχαριστώ όλους όσους με ψήφησαν ειτε με θετική, ουδέτερη ή αρνητική ψήφο!:D
Άρα καλά έκανα που σε ψήφισα με -5:P:bleh:
Πλακίτσα κάνω,σε συμπαθώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ρε παιδια να πω κατι ασχετο οφφ τοπικ δειτε στα στατιστηκα του καρμα... το 10το ποιο δημοφιλη μελος εχει 4 ψηφους κ δεν εχει ποσταρει ποτε:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
ρε παιδια να πω κατι ασχετο οφφ τοπικ δειτε στα στατιστηκα του καρμα... το 10το ποιο δημοφιλη μελος εχει 4 ψηφους κ δεν εχει ποσταρει ποτε:confused:

LOL ναι έχει δίκιο

πάντως μπράβο παιδιά πολύ δουλειά :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,855 μηνύματα.
ρε παιδια να πω κατι ασχετο οφφ τοπικ δειτε στα στατιστηκα του καρμα... το 10το ποιο δημοφιλη μελος εχει 4 ψηφους κ δεν εχει ποσταρει ποτε:confused:
Του έδωσε μία για να μάθει :P:P:P

Το e-steki.peiramatozwo είναι δοκιμαστικός λογαριασμός του e-steki (όχι κάποιος υπαρκτός χρήστης). :)




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Άρα καλά έκανα που σε ψήφισα με -5:P:bleh:
Πλακίτσα κάνω,σε συμπαθώ:)

αχχαχαχαχαχα!!! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ καταρχήν!!! Δεν έχω πρόβλημα με το -5 δεν μπορεί να με συμπαθούν όλοι... Που ξέρεις μπορεί μια αρνητική ψήφος να σε κάνει να σκεφτείς κάποια πράγματα κ να γίνεις καλύτερος άνθρωπος...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
πολυ ωραια η αλλαγη μισελ μπραβο. αλλα εχω μια απορια:worry: δεν καταλαβα πως μπορω να δω με τι με εχει ψηφησει αλλο μελος...:worry: η δεν μπορουμε να το δουμε αυτο; βλεπουμε μονο με τι εχουμε ψηφησει εμεις τα αλλα μελη;

Δε νομίζω ότι μπορούμε να δούμε με τι μας ψήφισαν...
Αλλιώς δε θα το χρησιμοποιούσε κανείς μας! Λογικό?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι μπορούμε να δούμε με τι μας ψήφισαν...
Αλλιώς δε θα το χρησιμοποιούσε κανείς μας! Λογικό?:whistle:
Δεν νομίζω οτι δεν θα το χρησιμοποιούσε κανείς, πάλι θα το χρησιμοποιούσαν, απλά οι ψήφοι θα ήταν λιγότερο ειλικρινείς.
Βέβαια δεδομένου οτι ξέρουν οτι εγώ βλέπω ποιός με ψηφίζει, ως διαχειρίστρια, και έχω αρκετά χαμηλό κάρμα, δεν ξέρω κατα πόσον ισχύει το παραπάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Βέβαια δεδομένου οτι ξέρουν οτι εγώ βλέπω ποιός με ψηφίζει, ως διαχειρίστρια, και έχω αρκετά χαμηλό κάρμα, δεν ξέρω κατα πόσον ισχύει το παραπάνω :P
Η αυστηρή κριτική και η χαμηλή βαθμολογία, σε κάνει να θέλεις να αποδείξεις το αντίθετο από αυτό που πιστεύουμε για σένα. Γιαυτό, σε ψηφίζουμε αρνητικά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Η αυστηρή κριτική και η χαμηλή βαθμολογία, σε κάνει να θέλεις να αποδείξεις το αντίθετο από αυτό που πιστεύουμε για σένα. Γιαυτό, σε ψηφίζουμε αρνητικά. :D
Χαμηλό κάρμα έχω κυρίως για τις απόψεις μου.
Οι οποίες δεν πρόκειται να αλλάξουν επειδή προκαλούν αντιπάθειες.
Απο κει και πέρα, αυτό τον καιρό ειδικά, δεν θα μπορούσε να με ενδιαφέρει λιγότερο πόσο κάρμα έχω (με ενδιαφέρει να δουλεύει σωστά μόνο), πόσο μάλλον να αποτελέσει και κίνητρο για το οτιδήποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πάντως οι αλλαγές στο κάρμα είναι τέλειες! Δεν μπαίνω πολύ στο internet για να το ψάξω πολύ, αλλά έχω ενθουσιαστεί. Μπράβο Michelle!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Χαμηλό κάρμα έχω κυρίως για τις απόψεις μου.
Οι οποίες δεν πρόκειται να αλλάξουν επειδή προκαλούν αντιπάθειες.
Απο κει και πέρα, αυτό τον καιρό ειδικά, δεν θα μπορούσε να με ενδιαφέρει λιγότερο πόσο κάρμα έχω (με ενδιαφέρει να δουλεύει σωστά μόνο), πόσο μάλλον να αποτελέσει και κίνητρο για το οτιδήποτε.
Εννοείται, απλά ήθελα να κάνω λίγο χιούμορ. Φυσικά για τις απόψεις σου σε κρίνουμε, θετικά ή αρνητικά, εσύ το ξέρεις σίγουρα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Εννοείται, απλά ήθελα να κάνω λίγο χιούμορ. Φυσικά για τις απόψεις σου σε κρίνουμε, θετικά ή αρνητικά, εσύ το ξέρεις σίγουρα. ;)

[off topic] Εγω παντως, συνηθως δεν βαθμολογω με βαση τις αποψεις του αλλου, αλλα με βαση την συμπεριφορα του ως "θαμωνα" του φορουμ. Προτιμαω να βαλω μεγαλο καρμα σε καποιον με τον οποιον διαφωνω πολιτισμενα, παρα σε καποιον με τον οποιο συμφωνω αλλα εκφραζει τις αποψεις του με εριστικο ή/ και προσβλητικο τροπο. Για μενα το καρμα δεν αντιπροσωπευει συμπαθεια αλλα εκτιμηση ως προς την συμπερριφορα. [/off topic]

Υ.Γ: Ολα αυτα για μενα βεβαια. :)
Υ.Γ 2: ...Και δεδομενου οτι ουτως ή αλλως σπανια βαθμολογω καποιον! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Συγχαρητηρια για την καλη δουλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:D:DΝά'μαι & παλι....Μπάφιασα ....:wacko::giveup:αλλά ήρθα να ...ζαλίσω κόσμο...:D Στο κάρμα αντιφατικότητα ??? Οχι οτι είναι κακό αλλά...Τι σημαίνει ??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
:D:DΝά'μαι & παλι....Μπάφιασα ....:wacko::giveup:αλλά ήρθα να ...ζαλίσω κόσμο...:D Στο κάρμα αντιφατικότητα ??? Οχι οτι είναι κακό αλλά...Τι σημαίνει ??:)
Η αντιφατικότητα εξαρτάται απο ποσοστό των ψήφων που είναι κοντά στο μέσο όρο του μέλους.
Πχ αν το 90% των ψήφων κάποιου με ΜΟ 3,2 είναι είτε 2, είτε 3, είτε 4, τότε αυτός θα έχει χαμηλή αντιφατικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top