Ανακρίνεται στις Βρυξέλλες η Καϊλή για την υπόθεση του Κατάρ - Διαγράφηκε από το ΠΑΣΟΚ

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,702 μηνύματα.
Ότι κατασχέθηκαν τα τηλέφωνα και οι υπολογιστές είναι γεγονός αφού έχει συλληφθεί, βρέθηκαν και σακούλες λέει το ρεπορτάζ. Αυτό δεν είναι fake news, σταμάτα να λοιδορείς μέλη του φόρουμ.

Τώρα τι έχουν μέσα τα τηλέφωνα, νιάου νιάου στα κεραμίδια, μην ιδρώνεις, όλα θα βγουν στην φόρα. ;)
Ναι μάνα μου εντάξει η ΝΔ φταει και για αυτό το σκάνδαλο. Μη σου πω και ο Σύριζα καθώς ο Ανδρουλάκης κατηγορεί και τα 2 κόμματα.

Μάλλον τελικά καλά έκαναν και τον παρακολουθουσαν καθώς είναι επικίνδυνα χαζός ο τύπος.🙃🙃
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,525 μηνύματα.
Μάλλον τελικά καλά έκαναν και τον παρακολουθουσαν καθώς είναι επικίνδυνα χαζός ο τύπος.🙃🙃
Κυριάκος Μητσοτάκης για υποκλοπές: «Μου λέτε ότι παρακολουθούσα εγώ τον εαυτό μου».

Μητσοτάκης: «Το βάρος της απόδειξης το έχει αυτός που κατηγορείται, όχι αυτός που κατηγορεί»!


Μπορεί λοιπόν ο καθένας να είναι χαζός η οτι άλλο θέλεις σε αυτήν την χώρα αλλά σίγουρα σαν την πρωθυπουργάρα μας δεν είναι . :P

Εξάλλου τον λατρεύω όταν το επιβεβαιώνει και ο ίδιος .

"Υπάρχω από λάθος" (Κ.Μ)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παρόλα αυτά πέφτω απ τα σύννεφα για το Ευάκι...
Στο κατάρ Οικονομικός μετανάστης?
Πάρε τον Κούγια κούκλα μου ...:cool:
Ε, ρε μια χώρα μπουρδ@@@ γίναμε ...κάθε μέρα και κάτι άλλο.
Ενα ταξιδάκι χωρίς επιστροφή στα δάση της Σιβηρίας χρειάζεται και στους 300 και η χώρα θα επανέλθει γρήγορα και αποτελεσματικά. :bleh:

Πάω να πιω τον καφέ μου συγχύστηκα :bleh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,702 μηνύματα.
Κυριάκος Μητσοτάκης για υποκλοπές: «Μου λέτε ότι παρακολουθούσα εγώ τον εαυτό μου».

Μητσοτάκης: «Το βάρος της απόδειξης το έχει αυτός που κατηγορείται, όχι αυτός που κατηγορεί»!


Μπορεί λοιπόν ο καθένας να είναι χαζός η οτι άλλο θέλεις σε αυτήν την χώρα αλλά σίγουρα σαν την πρωθυπουργάρα μας δεν είναι .

Εξάλλου τον λατρεύω όταν το επιβεβαιώνει και ο ίδιος .

"Υπάρχω από λάθος"
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παρόλα αυτά πέφτω απ τα σύννεφα για το Ευάκι...
Στο κατάρ Οικονομικός μετανάστης?
Πάρε τον Κούγια κούκλα μου ...:cool:
Ε, ρε μια χώρα μπουρδ@@@ γίναμε ...κάθε μέρα και κάτι άλλο.
Ενα ταξιδάκι χωρίς επιστροφή στα δάση της Σιβηρίας χρειάζεται και στους 300 και η χώρα θα επανέλθει γρήγορα και αποτελεσματικά. :bleh:
Ναι οκ . Μπράβο λοιπόν που παρακολουθούσαν τον συγκεκριμένο καθώς είναι εντελώς βλάκας / επικίνδυνος ο τύπος. Φαίνεται ότι είναι βλάκας καθώς βγαίνει και κατηγορεί ΝΔ και ΣΥΡΙΖΑ για την Καϊλή.😉😉
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,881 μηνύματα.

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,928 μηνύματα.

Μπουζούριασαν και τον πατέρα της, ο οποίος, σύμφωνα με το ρεπορτάζ, πιάστηκε επ'αυτοφώρω να προσπαθεί να διαφύγει με έναν χαρτοφύλακα γεμάτο λεφτά (τι οικογένεια κι αυτή). Χθες το Ευάκι πέρασε τη νύχτα στα κρατητήρια, το ίδιο θα γίνει κι απόψε. Οι αποφάσεις της Εισαγγελίας για το αν θα εκδοθούν εντάλματα σύλληψης για την ίδια και τους λοιπούς κρατούμενους θα παρθούν αύριο. Στο μεταξύ, για όσους μείνουν μέσα απόψε, σας έχω άλλη μια πολύ δυνατή πρόταση από τον Ελληνικό κινηματογράφο.

 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,881 μηνύματα.


@Lasher :dance3:

Κοινωνία ένοχη παλιοκοινωνία
είσαι σκάρτη και άπονη και σε κατηγορώ
μες στην αδικία σου και μες στην τυραννία
κοινωνία ένοχη να ζήσω δεν μπορώ

To αφιερώνω στο ΠΑΣΟΚ και πάσης Ελλάδας.

Παρακάτω λέει το άσμα:

Υπάρχουν και καλά παιδιά
στην κοινωνία μέσα
που έχουνε φιλότιμο
αισθήματα και μπέσα

Υπάρχουν και καλά παιδιά αχ
που έχουνε χρυσή καρδιά

Υπάρχουν και καλές καρδιές
και η τύχη τις δικάζει
τις στέλνει για την ξενιτιά
και ζούνε με μαράζι


..λες να γράφτηκε για την Καϊλή :D
 
Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,881 μηνύματα.

@Lasher γεννήθηκε για να πονεί ...ο λαός, που ψηφίζει Πασοκ και τα ίδια :P όλα τα τραγούδια πλέον εκφράζουν την περίσταση πασοκικά και αγαπημένα

ακούω τους στίχους λέξη λέξη και νιώθω ότι μιλούν για το δράμα της Καϊλής
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,881 μηνύματα.
1670718398535.png



Ζούμε την αρχαία κωμωδία Κύρτσε μου. Αχχχ...πονάω γεννάω, πονάω από το γέλιο. :crazy:
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Η πλάκα είναι ότι είχε χαρακτηρίσει το Κατάρ «πρωτοπόρο» στο θέμα των εργασιακών σχέσεων. :hehe:
Όποιος είχε ακούσει/διαβάσει αυτή τη δήλωση (δεν ήμουν ένας απ' αυτούς) ήξερε/καταλάβαινε ότι είναι μπλεγμένη σε τέτοια κυκλώματα κι ότι εκτέθηκε από μόνη της κι ήταν θέμα χρόνου να την κάνουν φύλλο και φτερό...δεν είναι ότι μιλούσε π.χ. για ένα νεοσύστατο κράτος ή για ένα κράτος εξωγήινων σε κάποιο άλλο πλανήτη αλλά για ένα κράτος στο οποίο δεκάδες/εκατοντάδες χιλιάδες Ευρωπαίοι πολίτες έχουν εργαστεί κατά διαστήματα για τα πετροδόλαρα και ξέρουν πολύ καλά τι γίνεται εκεί κάτω στα εργασιακά!

Μην κάθεστε τώρα ορισμένοι/ες κι αναρωτιέστε «ποιος την έδωσε», «αν την παρακολουθούσαν με το predator», «αν σχετίζεται η υπόθεση παρακολούθησης του Ανδρουλάκη» κ.λπ. κ.λπ. καθώς η εν λόγω περίπτωση ήταν «τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια»!:rolleyes:

Προσωπικά βέβαια δεν εκπλήσσομαι, η εν λόγω πολιτεύτρια φημίζεται εδώ στη Θεσσαλονίκη για το «λαμπρό» μυαλό της από τότε που την καλαφάτιζε ο Βούγιας για να την κάνει βουλευτίνα (κι έκτοτε ο εν λόγω έμοιαζε James Bond μπροστά στους επόμενους γαμιάδες της)...
Το ευρωιερατείο θυσιάζει δικούς του για να καλύψει μεγαλύτερα σκάνδαλα. Όπως π.χ. την άρνηση του Bourla να καταθέσει στην αρμόδια επιτροπή αλλά και τη σχέση της ΕΕ με τα εργαστήρια της Wuhan.
Χαίρω πολύ Χαιρόπουλος...
 
Τελευταία επεξεργασία:

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
εν τω μεταξυ, κελ ντεκαντανς, σε σακουλες ? Μα σακούλες? :(

Ανακύκλωσης ελπίζω
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,287 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,798 μηνύματα.

Να πω οτι στεναχωριεμαι..ψεμματα θα πω.
Στην μπουζου καλη μου,στην μπουζου...
 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,935 μηνύματα.
Κρίμα, την παρέσυρε ο μαφιόζος σύντροφός της, αλλά και ο πατέρας της, γνωστό λαμόγιο χρόνια τώρα απ' το σκάνδαλο Ψωμιάδη.

Λανθάνων οιδιπόδειο, με τέτοιους άνδρες που να δει προκοπή ένα όμορφο κορίτσι; :ermm:


1670765306971.png
 

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Κρίμα, την παρέσυρε ο μαφιόζος σύντροφός της, αλλά και ο πατέρας της, γνωστό λαμόγιο χρόνια τώρα απ' το σκάνδαλο Ψωμιάδη.

Λανθάνων οιδιπόδειο, με τέτοιους άνδρες που να δει προκοπή ένα όμορφο κορίτσι; :ermm:
Ναι μωρέ το κακόμοιρο το ανήλικο!:rolleyes:
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,935 μηνύματα.
:cool::hehe:
1670766284539.png
1670766397843.png
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,702 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top