Ανδρικό Στριπτίζ

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

Η Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Θα ήθελα να μάθω τις εμπειρίες του στεκιού σχετικά με το ανδρικό στριπτίζ. Παλιότερα το θεωρούσα πολύ ξενερωτικό, αλλά τώρα τελευταία λέω να προτείνω στο αγόρι μου να μου κάνει έναν χορό. Μετά από αυτό το βίντεο κλιπ, ομολογώ ότι το ανδρικό στριπτίζ απενοχοποιήθηκε στο μυαλό μου...:redface:

Όσοι είστε άντρες, έχετε κάνει ποτέ στριπτίζ σε κοπέλα; Πώς ήταν η εμπειρία; Οι κοπέλες τους forum έχουν απολαύσει χορό από το αγόρι τους; Γενικότερα, τι απόψεις έχετε πάνω στο θέμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ερμ. Ναι, ειδικά το συγκεκριμένο είναι πολύ σέξι :P Αν κάποιος μου χόρευε όπως χορεύουν αυτοί στο video clip απλά θα έσκαγα στα γέλια :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
O φίλος μου το τραγουδάει και χορεύει μπροστά στον καθρέφτη μ'αυτό το τραγούδι. Το 1:00 και 2:15 τα κάνει τόσο τέλεια. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Talk

Νεοφερμένος

Ο Talk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Στην κοπέλα μου άρεσε όταν έκανα στριπτίζ! Ντάξει χρησιμοποιούσα βέβαια τραγούδια περισσότερο ερωτικά από το sexy and i know it, αλλά παρόλα αυτά ένιωθα πως είχε ανάψει. Τώρα για συμβουλές δεν μπορώ να δώσω πολλές, παρά μόνο να υπάρχει άνεση, δηλαδή κανένας από τους δύο να μην ντρέπεται για αυτό που κάνει, είτε βλέπει είτε κάνει στριπτίζ. Επίσης να χρησιμοποιηθούν τραγούδια που μπορεί να βρει ρυθμός ο χορευτής!
Τέλος καλό θα ήταν να μην υπάρχει φοβερή ατμόσφαιρα γιατί συνήθως ο άνδρας δεν το έχει το σπορ τόσο καλά όσο οι γυναίκες και μπορεί να χαλάσει το κλίμα αντί να το φτιάξει.
Αυτά από έμενα... (Πρώτη ανάρτηση σε θέματα για στριπτίζ, αυτό κι αν είναι καλή αρχή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ThanosShadow

Νεοφερμένος

Ο ThanosShadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Ερωτηση: Αρεσει στις γυναικες το αντρικο στριπτιζ?
Η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι γυναικα και εν εχω ιδεα πώς κα τι σκεφτεστε οταν βλεπεε ενα γυμνο ανδρικο σωμα. Γυμνασμενο ή μη. Εμεις ισως βλεπουμε καποια πραγματα διαφορετικα, μπορει ας πουμε να μας ερεθιζετε ευκολοτερα λογω πρωτα απολα των προσοντων σας, της γραμμης σας, των χρωματων που φορατε, των μαλλιων σας, των γλουτων σας, κ.ά.
Θα με ενδιεφερε να μπω στο σπορ (για την συντροφο μου μονο:D:redface:), καθως μαρεσει κιολας να προσεχω το σωμα μου, ομως πρωταπολα πρεπει να μαθω τι ακριβως αρεσει στις γυναικες απο το αντρικο σωμα και δευτερον....ακομα δεν μου εχει κανει μια κοπελα στριπτιζ και ανυπομονω πραγματικα.....χαχαχα:redface::redface::redface::):):):)

Λοιπον, εμας ας αρεσει π.χ. να κουνατε το κωλαρακι σας (π.χ.) την ωρα που κανετε στριπτιζ, εσας κοριτσια τις θα σας αρεσε σε εμας?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι οτι δε μου έχει κάνει ποτέ άντρας στριπτίζ αλλά δεν το είχα σκεφτεί ποτέ μου άρα (φαντάζομαι οτι) δεν τρελένομαι κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Είχα ζητήσει μια φορά και μου έκανε, αλλά ήταν τόσο γελοίο που περίμενα να μου γυρίσει πλάτη για να εκτονώσω τα γέλια μου χωρίς να το δει. Νομίζω το είχα ζητήσει επειδή είχα κάνει κι εγώ και νόμιζα ότι "είναι σειρά του". Σε στριπτιτζάδικα που κάνουν επαγγελματίες πάλι δεν νιώθω κάτι, πιό πολύ αστείο μου φαίνεται, απλά εκεί έχουν πιό ωραία σώματα. Ο τώρινος boyfriend είναι τόσο άντρα πολλά βαρύ κι ασήκωτο που δεν χορεύει ΠΟΤΕ, άρα εννοείται πως δεν ζητάω καθόλου χορούς. Δεν νομίζω όμως ότι υπάρχει αντρικό στριπτίζ που να μην μου φαίνεται γελοίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μπα... δεν ενθουσιάζομαι
Θα συμφωνήσω με τις προλαλήλασες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ναι, είμαστε κάπως γελοίοι όταν κάνουμε κάτι τέτοια, ισχύει... Και παίζει να φταίει ότι δεν νιώθουμε και πολύ άνετα με το όλο concept και τον χορό σε πολύ γενικές γραμμές... Οπότε μάλλον για να το κάνει κάποιος καλά πρέπει να καταφέρει να νιώσει άνετα....

Την πρώτη-και τελευταία- φορά που παίχτηκε τέτοια φάση, φαινόταν σ' εμένα κυρίως γελοιο... Και φυσικά δεν είχε μετά την απαραίτητη επιβράβευση:redface:
Ευτυχώς βέβαια, γιατί τόσες που ήτανε, ακόμη δεν θα χα συνέλεθει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Θα πρότεινα... όσοι δεν το'χουν με τον χορό, να αρκεστούν στα ...υπόλοιπα ''χορευτικά'' τους καθήκοντα....
Σοκιν- ελα ρε μαιντ μεσημεριάτικο :P:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

Η Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ερμ. Ναι, ειδικά το συγκεκριμένο είναι πολύ σέξι :P Αν κάποιος μου χόρευε όπως χορεύουν αυτοί στο video clip απλά θα έσκαγα στα γέλια :rofl:
Σίγουρα, ούτε κι εγώ το βλέπω και ανάβω. Απλά θέλω να πω ότι δείχνει πως μπορεί κάποιος να είναι άνετος και να νιώθει σεξι όταν κάνει στριπτίζ και χωρίς να είναι τούμπανο, μαύρος, κάτι εξωτικό και σουπερ γυμνασμένο τέλος πάντων.

O φίλος μου το τραγουδάει και χορεύει μπροστά στον καθρέφτη μ'αυτό το τραγούδι. Το 1:00 και 2:15 τα κάνει τόσο τέλεια. :happy:
Κι εμένα έχει κολλήσει με αυτό!

- Γενικά θέλω να μάθω την άποψη σας ασχέτως του τραγουδιού αυτού. Μάλλον δεν βλέπω τόσους υποστηριχτές...
ThanosShadow και tsarachaf είστε πολύ γενναίοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Και μένα σαν ιδέα μου φαίνεται αρκετά ντε-καυ....έ. Εκτός και αν κάποιος το'χει πολύ..Τότε δεν ξέρω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
ούτε εμένα μου έχει τύχει..το έχω σκεφτεί όμως..ανάλογα τι σου βγάζει ο άλλος..όπως είπε και η yperoxi είναι να το χει..γουαι νοτ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

Κι όμως αυτοί τα έδωσαν όλα σε αυτή την ταινία .... και μην μου πείτε ότι δεν κλείσατε τσαχπίνικα το μάτι...;)

The Full Monty

Τα στημενα είναι και τα χειρότερα...μόνο τα αυθόρμητα μετράνε...
Αν είναι να το προγραμματίσεις σίγουρα θα είναι πατατα, είτε αντρικό είτε γυναικείο στριπτίζ αντίστοιχα...
Αν το φέρει απλά η κατάσταση, η φάση, η τρέλα....
Γενικά η προετοιμασία και ο προγραμματισμός στον ερωτικό τομέα
τύπου αυτό θα κάνω, ετσι θα στηθώ, έτσι θα κουνηθώ.......είναι για :P:P:P:P

Πάντως εμένα δεν μου λεει κάτι το στριπτίζ....

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εγώ με το παραπάνω βίντεο δεν γινόταν να κλείσω τσαχπίνικα το μάτι ούτε με το ζόρι. Πιο πολύ πλάκα είχε...:clapup:Αλλά ελπίζω να μη μου τύχει.χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Επειδη η συζητηση σχεδον μονοπωλειται απο θηλυκα..Ας βάλω και μία αρσενική χροιά στο θέμα.
Το όλο concept του αντρικού στριπτίζ είναι να προκαλέσει γέλοιο,όχι αρνητικό αλλα σαν κάτι για να σπάει την μονοτονία,σαν παιχνίδι.
Σαφώς και δεν μπορεί να είναι οσο σέξυ είναι το γυναικείο.Άλλωστε δεν ειναι αυτός ο σκοπός του.
Απλώς αν κάποιος σχεδιάζει να το κάνει...Καλό θα ήταν να το κάνει όπως οι κύριοι στο βίντεο απο πάνω(με ειδίκα ρουχα),αλλιώς κινδυνεύει να προκαλέσει παραπάνω απο το επιθυμητό γέλιο στο αμόρε.
Και στην κρίσιμη ερώτηση αν θα το εκανα...Ανάλογα το άτομο...Πάντως οχι στην αρχή μιας σχέσης:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,059 μηνύματα.
Έλα, αχρείοι, άτεχνοι, δίχως φαντασία... Ντροπή σας! Το σωστό στριπτιζ θα καταγραφεί on camera με τα τριχωτά μου καπούλια να ανεμίζουν στον αέρα και θα τρέχετε όλοι/ες να χώνετε 500ευρα στη χαραμάδα μου για να σταματήσω...:baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Έλα, αχρείοι, άτεχνοι, δίχως φαντασία... Ντροπή σας! Το σωστό στριπτιζ θα καταγραφεί on camera με τα τριχωτά μου καπούλια να ανεμίζουν στον αέρα και θα τρέχετε όλοι/ες να χώνετε 500ευρα στη χαραμάδα μου για να σταματήσω...:baby:
Μπα μη το λές! Μπορεί κ να βάζουμε 500ευρα για να συνεχίσεις!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Δε μου κάνει αίσθηση το αντρικό στριπτιζ. Προτιμώ το γυναικείο, το βρήσκω πιο ενδιαφέρον.
Κάνα δυο φορές που είπα στον φίλο μου να κάνει, μας πιάσανε τα γέλια και τους δύο και μόνο στην ιδέα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Υπαρουν κατα βαση δυο ειδων χοροι, αυτοι που μιμουντε την κινησιολογια της ερωτικης πραξης και αυτη που μιμουντε την κινησιολογια του πολεμου και του κυνηγιου.

Το δευτερο ειθηστε να το λεμε σπορ συνηθως.

Το πρωτο το κανουν κατα βαση γυναικες. Ο λογος που το αντρικο στριπτιζ δεν αρεσει ειναι διπλος:
1) η εξωτερικη εμφανιση ειναι ικανη αλλα οχι αναγκαια συνθηκη για την ελκυστικοτητα ενος αντρα ενω ειναι αναγκαια (αλλα οχι ικανη) για την γυναικα.
2) δεν εχουν οι αντρες την σεξουαλικη επιλογη συνεπως οι γυναικες πρεπει να δειχνουν διαθεσημες.

Κατακλειδα το αντρικο στριπτιζ ειναι "ξενο" προς την ανθρωπινη εξελικτικη διαδικασια. Πιθανων σε 10.000 χρονια απο τωρα να ειναι το πιο σεξυ πραγμα του κοσμου δεδομενου οτι οι ρολοι εχουν κατα βαση τροποποιηθει, αλλα μεχρι τοτε νομιζω πως ειναι απλα μια δικαιολογια για χαζοφεμινισμους η κατι αναλογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top