Αντίο Παντελή Παντελίδη

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
η γνωστη ιστορια λιγο πριν σκοτωθει για το τραγουδι που ειχε βγαλει και αφορουσε τα κατεχομενα ...
Ειχαν ενοχλεθει πολλοι που εζησαν τον πολεμο του 74 ..
Κ πάλι δεν έχει σχέση με το ατύχημα
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κ πάλι δεν έχει σχέση με το ατύχημα
θυμαμαι μας ειχαν πρήξει εκεινο το διαστημα ..εφταιγαν ολοι οι αλλοι πλην εκεινων ..

Ειχαν συνδεσει την ασχημη ψυχολογικη κατσταση που ηταν τοτε ο παντελιδης λογο αυτου του γεγονοτος ,θεωρουσαν αδικη την επιθεση που δεχτηκε απο αυτον και γενικα απο τα καναλια γι αυτο και ηπιε ..

Ασε μην το ψαχνεις για μια μανα ειναι πολυ δυσκολο ολο αυτο να το διαχειρηστει και ειχε και τα καναλια να λενε το μακρυ και το κοντο τους ..
Τωρα εγω προσωπικα αμφιβαλω αν ειναι και αληθεια ολο αυτο γιατι ο Θεοφανους ξεκατινιαζοταν στα καναλια με την Θεοδωριδου επι Φουστανου και μετα εκαναν μια ωραιοτατη συνεργασια σαν να μην συμβαινει τιποτα ..:down:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,343 μηνύματα.
θυμαμαι μας ειχαν πρήξει εκεινο το διαστημα ..εφταιγαν ολοι οι αλλοι πλην εκεινων ..

Ειχαν συνδεσει την ασχημη ψυχολογικη κατσταση που ηταν τοτε ο παντελιδης λογο αυτου του γεγονοτος ,θεωρουσαν αδικη την επιθεση που δεχτηκε απο αυτον και γενικα απο τα καναλια γι αυτο και ηπιε ..

Ασε μην το ψαχνεις για μια μανα ειναι πολυ δυσκολο ολο αυτο να το διαχειρηστει και ειχε και τα καναλια να λενε το μακρυ και το κοντο τους ..
Τωρα εγω προσωπικα αμφιβαλω αν ειναι και αληθεια ολο αυτο γιατι ο Θεοφανους ξεκατινιαζοταν στα καναλια με την Θεοδωριδου επι Φουστανου και μετα εκαναν μια ωραιοτατη συνεργασια σαν να μην συμβαινει τιποτα ..:down:
Μπορω ως ενα βαθμο να κατανοήσω ποσο σκληρό ειναι για μια μανα να χάνει το παιδί της, οπως λεει και η μητερα μου δεν υπάρχει λεξη να το περιγράψεις(πως λες τα παιδιά ορφανά οταν χάνουν τους γονεις τους, αυτο εννοω), αλλα δεν γίνεται να εχει το ακαταλόγιστο
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορω ως ενα βαθμο να κατανοήσω ποσο σκληρό ειναι για μια μανα να χάνει το παιδί της, οπως λεει και η μητερα μου δεν υπάρχει λεξη να το περιγράψεις(πως λες τα παιδιά ορφανά οταν χάνουν τους γονεις τους, αυτο εννοω), αλλα δεν γίνεται να εχει το ακαταλόγιστο
Nα μια λεξη που μπορει να περιγράψει σε τι κατασταση μπορει να σου φερει η απωλεια του παιδιου σου ;)

Ας μην μεινουμε ομως σε αυτο γιατι ειπαμε το συγκεκριμενο θεμα πραγματικα τραβηχτηκε απο τα μαλλια και δεν τολμαω να σχολιάσω καμια μανα που ειναι σε τετοια θεση ειτε τα λεει, ειτε υποτίθεται οτι τα ακουσαν να τα λεει :)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,343 μηνύματα.
Nα μια λεξη που μπορει να περιγράψει σε τι κατασταση μπορει να σου φερει η απωλεια του παιδιου σου ;)

Ας μην μεινουμε ομως σε αυτο γιατι ειπαμε το συγκεκριμενο θεμα πραγματικα τραβηχτηκε απο τα μαλλια και δεν τολμαω να σχολιάσω καμια μανα που ειναι σε τετοια θεση ειτε τα λεει, ειτε υποτίθεται οτι τα ακουσαν να τα λεει :)
Ξεκάθαρα διαφωνώ γιατι ανεξάρτητα με το ποσο μεγάλο ειναι το πρόβλημα που αντιμετωπίζει καποιος δεν υπάρχει συμπεριφορά ή αντίδραση του που να δικαιολογείται, τουλάχιστον αυτη ειναι η αποψη μου.
Αλλα θα σεβαστω οτι δεν θέλεις να σχολιάσεις και θα το αφήσω εδω.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ξεκάθαρα διαφωνώ γιατι ανεξάρτητα με το ποσο μεγάλο ειναι το πρόβλημα που αντιμετωπίζει καποιος δεν υπάρχει συμπεριφορά ή αντίδραση του που να δικαιολογείται, τουλάχιστον αυτη ειναι η αποψη μου.
Αλλα θα σεβαστω οτι δεν θέλεις να σχολιάσεις και θα το αφήσω εδω.
Θες να το γενικεύουμε λιγάκι ώστε να μιλάμε χωρίς να καθρεπτιζουμε το συγκεκριμένο περιστατικό?

Ψάχνεις να βρεις δηλαδη δικαιολογία σε κάτι που προκαλεί τον μεγαλύτερο για εμένα ανθρώπινο πόνο ψυχής?

Οι άνθρωποι τους οποίους θα δικαιολογουσες μια τέτοια πράξη εφόσον λες οτι έχουν το ακαταλόγιστο ,πως έφτασαν ή καλύτερα τι είναι αυτό που τους έφτασε σε όλο αυτό?
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,343 μηνύματα.
Θες να το γενικεύουμε λιγάκι ώστε να μιλάμε χωρίς να καθρεπτιζουμε το συγκεκριμένο περιστατικό?

Ψάχνεις να βρεις δηλαδη δικαιολογία σε κάτι που προκαλεί τον μεγαλύτερο για εμένα ανθρώπινο πόνο ψυχής?

Οι άνθρωποι τους οποίους θα δικαιολογουσες μια τέτοια πράξη εφόσον λες οτι έχουν το ακαταλόγιστο ,πως έφτασαν ή καλύτερα τι είναι αυτό που τους έφτασε σε όλο αυτό?
Δεν εχω πρόβλημα να το γενικευσουμε αλλα θα σου πω οτι δεν καταλαβαίνω τι μου λες .🤔
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,046 μηνύματα.
Να πούμε ότι ο αδελφός του πατάει στα χνάρια του και έχει ξεκινήσει να κάνει κι αυτός καριέρα (νομίζω με παρόμοια τραγούδια και η φωνή σχεδόν καρμπόν). Τον πέτυχα επίσης να φωτογραφίζεται με άτομα της showbiz. Μακάρι να κάνει το όνειρό του πραγματικότητα και να γίνει κι αυτός διάσημος.
Δηλαδή δεν θα γλυτώσουμε ποτέ από την καγκούρικη υποκουλτούρα των σκυλάδικων "τραγουδιών" της ξεφτίλας;

1636467663041.png
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι αν ο ίδιος ο άνθρωπος θα ήθελε ο θάνατος του να γίνει πάνελ Ανίτας Πάνια. Απαράδεκτοι οι γονείς, όπως και ο παππούς του madclip που κάτι διάβασα ότι κατηγόρησε την πρώην κοπέλα του ότι πήγε με εμφάνιση μπουζούκια στην κηδεία του και ότι αυτή φταίει. Ναι οκ πόνος, θλίψη κλπ κλπ αλλά έχουν φτάσει στο σημείο να ξεφτιλιζονται και αυτό δεν τιμάει τη μνήμη κανενός νεκρού
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν εχω πρόβλημα να το γενικευσουμε αλλα θα σου πω οτι δεν καταλαβαίνω τι μου λες .🤔
Θες να μου πεις που διαφωνεις ?
Στις κατάρες που υποτίθεται ότι βγαίνουν από το στόμα μιας μάνας που έχασε το παιδί της ?

Δεν θα σε πείραζε δηλαδή αν σου έλεγαν ότι αυτή η μάνα έχασε τα λογικά της από τον πόνο που βιωνει ,έχει το ακαταλόγιστο δηλαδή?

Δεν μπορώ να στο αναλύσω πιο πολύ..
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,343 μηνύματα.
Θες να μου πεις που διαφωνεις ?
Στις κατάρες που υποτίθεται ότι βγαίνουν από το στόμα μιας μάνας που έχασε το παιδί της ?

Δεν θα σε πείραζε δηλαδή αν σου έλεγαν ότι αυτή η μάνα έχασε τα λογικά της από τον πόνο που βιωνει ,έχει το ακαταλόγιστο δηλαδή?

Δεν μπορώ να στο αναλύσω πιο πολύ..
Τωρα καταλαβα.
Δεν μπορουμε σίγουρα να πουμε ουτε οτι καταριέται ουτε οχι.

Φυσικά και δεν ειμαι σε θεση να ξερω πως νιώθει καποια που εχασε το παιδι της και ουτε μπορω να το φανταστώ μιας και δεν ειμαι μανα . Βεβαια πιστευω οτι η πλειονότητα των μαναδων που χάνουν τα παιδια τους ειναι σε πολυ άσχημη ψυχολογική κατάσταση, αλλα σιγουρα αυτο δεν αφορα ολες.
Το οτι διαφωνώ το ειπα γιατι αν θυμάμαι-κατάλαβα καλα με τα λεγόμενα σου υπονοουσες οτι οποιαδηποτε αντίδραση εχει η μανα που πενθεί ειναι δικαιολογημένη. Κατ'εμέ δεν ειναι δικαιολογημένη, δεν μπορω να δεχτω μια άσχημη και απρεπή αντίδραση εναντίον ενος τρίτου, αθωου, προσώπου ακομα και αν αυτος που την προκαλεί εχει χασει και ενα και δυο και δεκα παιδια.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τωρα καταλαβα.
Δεν μπορουμε σίγουρα να πουμε ουτε οτι καταριέται ουτε οχι.

Φυσικά και δεν ειμαι σε θεση να ξερω πως νιώθει καποια που εχασε το παιδι της και ουτε μπορω να το φανταστώ μιας και δεν ειμαι μανα . Βεβαια πιστευω οτι η πλειονότητα των μαναδων που χάνουν τα παιδια τους ειναι σε πολυ άσχημη ψυχολογική κατάσταση, αλλα σιγουρα αυτο δεν αφορα ολες.
Συμφωνώ, ο καθέ ανθρωπος διαχειρίζεται αλλιώς τον πόνο του και αυτό δεν χρειάζεται να είσαι μάνα για να το αντιληφθείς.
Έχουμε πολλά δημόσια παραδείγματα γονέων που έχασαν τα παιδιά τους.
Αλλοι έγιναν παθητικοι και στην κυριολεξία έχουν παραιτηθει από την δική τους ζωή, αλλοι πήραν και παίρνουν κουράγιο να συνεχίσουν από αλλα μέλη της οικογένειας τους ή ακομα κσι μέσα από τον ερχομό ενός καινούργιου παιδιού και αλλοι έγιναν ακόμα πιο δραστήριοι και μαχητικοι ιδρύοντας ακόμα και ιδρύματα που σαν σκοπό έχουν να προσφέρουν βοήθεια σε άλλος ανθρώπους ...
Το οτι διαφωνώ το ειπα γιατι αν θυμάμαι-κατάλαβα καλα με τα λεγόμενα σου υπονοουσες οτι οποιαδηποτε αντίδραση εχει η μανα που πενθεί ειναι δικαιολογημένη.
Δικαιολογημενη όχι φυσικά...
Δεν μπορώ να δικαιολογήσω έναν άνθρωπο που όντως τον έχω ακούσει με τα ίδια μου τα αυτιά να το κανει και όχι βέβαια επειδή το λέει κάποιος τρίτος...

Στην περίπτωση πάλι που θα δω κάτι τέτοιο πολύ απλά θα σωπασω δεδομένου αυτου που είπες, τον πόνο


που την προκαλεί εχει χασει και ενα και δυο και δεκα παιδια.

Έχω πει πολλές φορές πως αυτά τα θέματα είναι πολύ λεπτά και καλό είναι εμείς σαν τριτοι να μην παίρνουνε καμία θέση μη γνωρίζοντας αν πραγματικά έχουν ειπωθεί.

Να αφορά καθαρα εσένα, ναι φυσικά θα αντιδράσεις όπως αισθάνεσαι...

Άλλωστε στην εν λόγο περίπτωση τι νόημα να έχει αυτή η δήλωση του συγκεκριμένου την δεδομένη στιγμή που φωτογραφίζει καθαρά ένα γεγονός προσωπικό τους?
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,343 μηνύματα.
Συμφωνώ, ο καθέ ανθρωπος διαχειρίζεται αλλιώς τον πόνο του και αυτό δεν χρειάζεται να είσαι μάνα για να το αντιληφθείς.
Έχουμε πολλά δημόσια παραδείγματα γονέων που έχασαν τα παιδιά τους.
Αλλοι έγιναν παθητικοι και στην κυριολεξία έχουν παραιτηθει από την δική τους ζωή, αλλοι πήραν και παίρνουν κουράγιο να συνεχίσουν από αλλα μέλη της οικογένειας τους ή ακομα κσι μέσα από τον ερχομό ενός καινούργιου παιδιού και αλλοι έγιναν ακόμα πιο δραστήριοι και μαχητικοι ιδρύοντας ακόμα και ιδρύματα που σαν σκοπό έχουν να προσφέρουν βοήθεια σε άλλος ανθρώπους ...

Δικαιολογημενη όχι φυσικά...
Δεν μπορώ να δικαιολογήσω έναν άνθρωπο που όντως τον έχω ακούσει με τα ίδια μου τα αυτιά να το κανει και όχι βέβαια επειδή το λέει κάποιος τρίτος...

Στην περίπτωση πάλι που θα δω κάτι τέτοιο πολύ απλά θα σωπασω δεδομένου αυτου που είπες, τον πόνο




Έχω πει πολλές φορές πως αυτά τα θέματα είναι πολύ λεπτά και καλό είναι εμείς σαν τριτοι να μην περνουμε καμία θέση μη γνωρίζοντας αν πραγματικά έχουν ειπωθεί.

Να αφορά εσένα ναι φυσικά θα αντιδράσεις όπως αισθάνεσαι

Άλλωστε στην εν λόγο περίπτωση τι νόημα να έχει αυτή η δήλωση του συγκεκριμένου την δεδομένη στιγμή που φωτογραφίζει καθαρά ένα γεγονός προσωπικό τους?
Δεν αναφέρομαι στο συγκεκριμένο περιστατικό μιλαω γενικα μιας και εσύ μου το ζήτησες.

Δεν θελω να λεω τα ιδια και τα ιδια απλα θελω να πω οτι δεν πενθούν ολοι οι γονείς(και οι λοιποί συγγένειες) πραγματικά τα παιδιά τους για πολλους και διάφορους λογους. Φυσικα δεν αναφετομαι στη συγκεκριμένη κυρια μιας και ουτε μπορω να γνωρίζω τι κάνει αλλα και γιατι μιλαω γενικα
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,792 μηνύματα.
Χθες 6 χρόνια από το θάνατό του.

Το είχα καταλάβει αμέσως ότι θα έκανε καριέρα όταν έβλεπα τις εξαδέλφες μου να κάνουν share των τότε youtube videos του στο facebook :P
Δεν έχω ακούσει ούτε ένα τραγούδι πάνω από 15 seconds, αλλά γούστα είναι αυτά.

ΥΓ: Η Μίνα Αρναούτη που ήταν στο αμάξι, ήταν συμμαθήτριες με την μία εκ των ιδρυτών του στεκιού.
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Εχουν περασει 7 χρονια κι ακομα αναρωτιεμαι ποσο ψηλα μπορουσε να φτασει αλλα δυστυχως δεν προλαβε. Το σιγουρο ειναι οτι κατι ιακωβιδηδες φερρηδες θα ειχαν σβησει και θα του φερνανε το ποτο στην πιστα. Α ρε Θεε το καλυτερο παιδι μας πηρες😢 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΤΟΣ!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,808 μηνύματα.
Να θυμόμαστε με αφορμή το θάνατο αυτού του νέου ανθρώπου -είτε τον συμπαθούμε είτε όχι- να απέχουμε απο το αλκοόλ για υγεια στη ζωή και πιο συγκεκριμένα ενόσω βρισκόμαστε πίσω απο το τιμόνι. Αν θυμαμαι καλά διορθώστε με, είχε πιεί.

Ποτέ ποτήρι και τιμόνι.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,571 μηνύματα.
Τι εποχές και εκείνες. Θυμάμαι ήμουν Γ' Γυμνασίου όταν μαθεύτηκε το νέο. Έως και ένα χρόνο μετά την τραγωδία άτομα που δεν τον είχαν ακούσει ούτε μία φορά μας έπρηζαν τα συκώτια με το πόσο fanboys/fangirls του Παντελίδη ήσαν. Σαν να υπήρχε κάποιος μυστικός διαγωνισμός μεγαλύτερου θαυμαστή/θαυμάστριας. Είχε θεοποιηθεί για ένα διάστημα.

Εγώ μόνο ακουστά τον είχα και πρακτικά τον έχω ακόμα καθώς μόνο ένα τραγούδι του ξέρω (το συνεργατικό με τον Καρρά «για τον ίδιο άνθρωπο μιλάμε»). Ποτέ δεν άκουγα αυτού του είδους την μουσική (Τερζής, Καρράς, Παντελίδης και Σία). Αλλά είχε καρικατουροποιηθεί άσχημα ο άνθρωπος με τον θάνατό του, σε επίπεδο αηδίας (μέχρι που τα fanboys προσπάθησαν να τα ρίξουν όλα στις κοπέλλες που επέβαιναν στη κούρσα). Από εκεί και έπειτα εννοείται κρίμα, νεότατος άνθρωπος.
 

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Τι εποχές και εκείνες. Θυμάμαι ήμουν Γ' Γυμνασίου όταν μαθεύτηκε το νέο. Έως και ένα χρόνο μετά την τραγωδία άτομα που δεν τον είχαν ακούσει ούτε μία φορά μας έπρηζαν τα συκώτια με το πόσο fanboys/fangirls του Παντελίδη ήσαν. Σαν να υπήρχε κάποιος μυστικός διαγωνισμός μεγαλύτερου θαυμαστή/θαυμάστριας. Είχε θεοποιηθεί για ένα διάστημα.

Εγώ μόνο ακουστά τον είχα και πρακτικά τον έχω ακόμα καθώς μόνο ένα τραγούδι του ξέρω (το συνεργατικό με τον Καρρά «για τον ίδιο άνθρωπο μιλάμε»). Ποτέ δεν άκουγα αυτού του είδους την μουσική (Τερζής, Καρράς, Παντελίδης και Σία). Αλλά είχε καρικατουροποιηθεί άσχημα ο άνθρωπος με τον θάνατό του, σε επίπεδο αηδίας (μέχρι που τα fanboys προσπάθησαν να τα ρίξουν όλα στις κοπέλλες που επέβαιναν στη κούρσα). Από εκεί και έπειτα εννοείται κρίμα, νεότατος άνθρωπος.

Εγω επειδη τυχαινει να ζω στη γενετειρα του, ακομα και σημερα τουλαχιστον μια φορα την ημερα θα ακουσουμε Παντελιδη απο καποιον περαστικο, αμαξια, γειτονικα σπιτια. Εγω προσωπικα που ακουγα παντοτε αυτου του ειδους το τραγουδι, τον ειχα ανακαλυψει απο το 2013 που ειχε βγαλει το ΓΙΝΕΤΑΙ τοτε.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εχουν περασει 7 χρονια κι ακομα αναρωτιεμαι ποσο ψηλα μπορουσε να φτασει αλλα δυστυχως δεν προλαβε. Το σιγουρο ειναι οτι κατι ιακωβιδηδες φερρηδες θα ειχαν σβησει και θα του φερνανε το ποτο στην πιστα. Α ρε Θεε το καλυτερο παιδι μας πηρες😢 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΤΟΣ!
Θα ειχε ;

Δεδομένου της ζωής που έκανε;
Σε αυτες τις περιπτωσεις δεν φτανει μονο το ταλέντο ..
Πόσα ταλέντα "θυσιάστηκαν " για τα παθοι τους τα οποία στο τελος αποδείχτηκαν και μοιραία;

Αλκοόλ γυναίκες τζόγος δυστηχως έχει συνδεθεί και αυτό το τρίπτυχο με το όνομα του ως παράδειγμα προς αποφυγή...
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Παιδιά εγώ παντελίδη άκουγα από την εποχή που πρωτοβγήκε στο στερέωμα το 2012 και τον θεωρούσα από τους αγαπημένους μου τραγουδιστές...την ημέρα που σκοτώθηκε θυμάμαι είχα στεναχωρεθεί πάρα πόλυ και κάποιοι έκλαιγαν κιολας (δεν έφτασα σε αυτό το σημείο)

Θεωρώ όμως ότι η ιστορία του Παντελή μας διδάσκει πως η γρήγορη άνοδος σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα κ τα πολλά χρήματα σε τρελαίνουν και πολλές φορές έχει μοιραία εξέλιξη...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top