Αντιμετωπίζετε τεχνικά προβλήματα με το e-steki τις τελευταίες μέρες;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ωρορα

Νεοφερμένος

Η Ωρορα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Μήπως ξέρετε γιατί όταν πάω να προσθέσω μια εικόνα συνημμένη από τον υπολογιστή μου , ενώ ακολουθώ τα βήματα δεν μου τη βγάζει; Φαίνεται μόνο ένα κουτάκι που έχει μέσα του ένα χ και όχι η εικόνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,797 μηνύματα.
Μήπως ξέρετε γιατί όταν πάω να προσθέσω μια εικόνα συνημμένη από τον υπολογιστή μου , ενώ ακολουθώ τα βήματα δεν μου τη βγάζει; Φαίνεται μόνο ένα κουτάκι που έχει μέσα του ένα χ και όχι η εικόνα...
Ωρόρα καλησπέρα και συγγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση.

Αυτή τη στιγμή υπάρχει -μεταξύ των άλλων- και αυτό το τεχνικό θέμα στο forum, έχουμε πρόβλημα δηλαδή με το ανέβασμα συνημμένων φωτογραφιών σε μερικούς χρήστες. Η λύση που σου προτείνουμε είναι να ανεβάζεις την εκάστοτε φωτογραφία σε κάποιο online image hosting site όπως το tinypic και να εισάγεις την διεύθυνση url της εικόνας πατώντας στο εξής εικονίδιο που βρίσκεται την γραμμή εργαλειων ->

Ελπίζω να σε βοήθησα, για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία μην διστάσεις να μας γράψεις εδώ ή να μας στείλεις ένα πμ.

Εκ μέρους της ΟΔ του e-steki,
ultraviolence
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρορα

Νεοφερμένος

Η Ωρορα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ωρόρα καλησπέρα και συγγνώμη για την αργοπορημένη απάντηση.

Αυτή τη στιγμή υπάρχει -μεταξύ των άλλων- και αυτό το τεχνικό θέμα στο forum, έχουμε πρόβλημα δηλαδή με το ανέβασμα συνημμένων φωτογραφιών σε μερικούς χρήστες. Η λύση που σου προτείνουμε είναι να ανεβάζεις την εκάστοτε φωτογραφία σε κάποιο online image hosting site όπως το tinypic και να εισάγεις την διεύθυνση url της εικόνας πατώντας στο εξής εικονίδιο που βρίσκεται την γραμμή εργαλειων ->

Ελπίζω να σε βοήθησα, για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία μην διστάσεις να μας γράψεις εδώ ή να μας στείλεις ένα πμ.

Εκ μέρους της ΟΔ του e-steki,
ultraviolence
Σε ευχαριστώ πολύ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
hello
εχω παρατηρησει συχνα τους τελευταιους μηνες η επεξεργασια απαντησης να αργησει πολυ να φορτωσει-εαν φορτωσει τελικως. δε νομιζω να ειναι προβλημα δικου μου browser μιας και τα υπολοιπα μια χαρα λειτουργουν.
υπαρχει καποια λυση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
hello
εχω παρατηρησει συχνα τους τελευταιους μηνες η επεξεργασια απαντησης να αργησει πολυ να φορτωσει-εαν φορτωσει τελικως. δε νομιζω να ειναι προβλημα δικου μου browser μιας και τα υπολοιπα μια χαρα λειτουργουν.
υπαρχει καποια λυση?

αν πατήσεις edit εκεί που είσαι δεν ανοίει ποτέ δεν αργεί απλά. πρέπει να το ξανά πατήσεις και τότε θα σου ανοίξει το advanced panel. είναι έτσι κάμποσους μήνες τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
αν πατήσεις edit εκεί που είσαι δεν ανοίει ποτέ δεν αργεί απλά. πρέπει να το ξανά πατήσεις και τότε θα σου ανοίξει το advanced panel. είναι έτσι κάμποσους μήνες τώρα
thank ya!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εδώ και καιρό έχω παρατηρήσει πως δεν φαίνονται κάποια απ' τα άβαταρ στους Φίλους (όχι μόνο μπαίνοντας στο δικό μου προφίλ). Μπήκα με άλλον browser, έκανα εκκαθάριση (ιστορικό, cookies etc), αλλά το πρόβλημα παραμένει. Any thoughts?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπέρα,

έχω παρατηρήσει πως τον τελευταίο καιρό δεν μπορώ να επεξεργαστώ το προφίλ μου. Πιο συγκεκριμένα, πατάω το μολυβάκι δίπλα από την κατηγορία, την οποία θέλω να επεξεργαστώ, αλλά το μόνο που γίνεται είναι να αντικαθίσταται το μολύβι με το "Edit Value", ενώ δεν εμφανίζεται πλαίσιο επεξεργασίας, όπως γινόταν παλαιότερα. Θα εκτιμούσα μια βοήθεια επ' αυτού.

Ευχαριστώ πολύ

Βαγγέλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάνε τις αλλαγές σου μέσα απ' τον Πίνακα Ελέγχου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.

Καλησπέρα Βαγγέλη!

Σου προτείνω να επεξεργαστείς το Προφίλ σου από την επιλογή του Πίνακα Ελέγχου Χρήστη


Πιθανώς και υπάρχει κάποιο τεχνικό κώλυμα στο σημείο που αναφέρεις. Θα προωθήσω το μήνυμα/σχόλιό σου στην υπεύθυνη Τεχνικό του site. :)

Σε ευχαριστούμε πολύ για το μήνυμά σου.

Εκ μέρους της ΟΔ,

Stavri_
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 001921

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Καλησπέρα Βαγγέλη!

Σου προτείνω να επεξεργαστείς το Προφίλ σου από την επιλογή του Πίνακα Ελέγχου Χρήστη


Πιθανώς και υπάρχει κάποιο τεχνικό κώλυμα στο σημείο που αναφέρεις. Θα προωθήσω το μήνυμα/σχόλιό σου στην υπεύθυνη Τεχνικό του site. :)

Σε ευχαριστούμε πολύ για το μήνυμά σου.

Εκ μέρους της ΟΔ,

Stavri_

Ευχαριστώ πολύ και για την δική σου απάντηση. Το έκανα ήδη, αν και παρατήρησα πως είναι αρκετά περιορισμένο σε σχέση με τον έτερο τρόπο επεξεργασίας. Θα περιμένω όμως, και θα ελπίζω, πως το πρόβλημα θα επιλυθεί σύντομα.

Βαγγέλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ και για την δική σου απάντηση. Το έκανα ήδη, αν και παρατήρησα πως είναι αρκετά περιορισμένο σε σχέση με τον έτερο τρόπο επεξεργασίας. Θα περιμένω όμως, και θα ελπίζω, πως το πρόβλημα θα επιλυθεί σύντομα.

Βαγγέλης

Προώθησα ήδη το μήνυμά σου στον υπεύθυνο τεχνικό.
Αναμένουμε και εμείς απάντηση για τη λύση του προβλήματος, ώστε να ενημερώσουμε και εδώ σχετικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Δεν είχα προσβαση σε pc κάποιες μέρες αυτή την εβδομάδας. Απο χθες παρατηρώ ότι είμαι μόνος μου στο chat. Mήπως υπάρχει κανά bug και ο καθένας βλέπει μόνο το εαυτό του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Δεν είχα προσβαση σε pc κάποιες μέρες αυτή την εβδομάδας. Απο χθες παρατηρώ ότι είμαι μόνος μου στο chat. Mήπως υπάρχει κανά bug και ο καθένας βλέπει μόνο το εαυτό του;
Μπαίνω κανονικά, αλλά βλέπω μόνο εσένα. Τί φάση; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Tώρα σε βλέπω εφτιαξε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Έγινε πιο γρήγορο τώρα το steki μετά τις αλλαγές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλησπέρα. Μερικές φορές δεν βρίσκω τα παλιότερα μηνύματα μου, σαν να έχουν διαγραφεί. Ούτε καν στο ιστορικό των μηνυμάτων μου. Αντιμετωπίζει κανένας άλλος παρόμοιο πρόβλημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top