Αντιμετωπίζετε τεχνικά προβλήματα με το e-steki τις τελευταίες μέρες;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Στον chrome δεν λειτουργεί το enter και έτσι δεν μπορείς να αλλάξεις γραμμή σε κανένα μύνημα..

Τώρα έγραψα απο ie..:P

To αντιμετώπισα και εγώ αυτό το πρόβλημα τις προηγούμενες μέρες.
Σήμερα είναι οκ. Ουπς! Τώρα δεν είναι! Δεν μου αλλάζει γραμμή τώρα με το enter. Έλα παναζία μου! Δείτε το είναι μεγάλο πρόβλημα..

Τώρα μου άλλαξε! Καλά, μας κοροϊδεύει!
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Η κατάσταση πλέον είναι τραγική, όσον αφορά τη ταχύτητα του forum. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οποτε γουσταρει φορτωνει οντως.

περιεργο που στον παλιο σερβερ βασικα ηταν πιο σταθερο..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
οταν ειμαι στο τσατ με πεταει πολυ συχνα και δεν ανογει τοτε ουτε και το σαιτ!! επισης αργει να φορτωσει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
To αντιμετώπισα και εγώ αυτό το πρόβλημα τις προηγούμενες μέρες.
Σήμερα είναι οκ. Ουπς! Τώρα δεν είναι! Δεν μου αλλάζει γραμμή τώρα με το enter. Έλα παναζία μου! Δείτε το είναι μεγάλο πρόβλημα..

Τώρα μου άλλαξε! Καλά, μας κοροϊδεύει!
:hehe:

Κάντε κάτι με τον chrome!
Έχει μεγάλο πρόβλημα με την αλλαγή γραμμής. Σήμερα έγινε ακόμα χειρότερο και πετάει σφάλμα όταν πατάω enter στο ξαφνικό και με κάνει να χάνω το κείμενό μου.
Πότε λειτουργεί το enter και πότε όχι.
Τώρα είμαι με firefox.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
O chrome κάνει ναζάκια οπότε βάλτε όλοι αλεπουδίτσα. :pfff:


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Οντως , πως μπορω ομως να κανω την αλεπουδιτσα να τρεχει και να μην σερνεται; Γιατι ο chrome τρεχει οπως και να το κανουμε. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εμένα και η αλεπουδίτσα τρέχει. :]
Απλά μην την υπερφορτώνεις με τα πρόσθετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Εμένα και η αλεπουδίτσα τρέχει. :]
Απλά μην την υπερφορτώνεις με τα πρόσθετα.

:hmm: Βασικα μονο εγκατασταση την εχω κανει..Οποτε απο προσθετα δεν εχει πραμα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros332

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Spiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 277 μηνύματα.
To αντιμετώπισα και εγώ αυτό το πρόβλημα τις προηγούμενες μέρες.
Σήμερα είναι οκ. Ουπς! Τώρα δεν είναι! Δεν μου αλλάζει γραμμή τώρα με το enter. Έλα παναζία μου! Δείτε το είναι μεγάλο πρόβλημα..

Τώρα μου άλλαξε! Καλά, μας κοροϊδεύει!
:hehe:

το ιδιο προβλημα εχω και εγω!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
:hmm: Βασικα μονο εγκατασταση την εχω κανει..Οποτε απο προσθετα δεν εχει πραμα !
Εχμ, δεν ξέρω τότε. Εμένα με 3-4 πρόσθετα τρέχει γρήγορα. Τώρα την ταχύτητα που ορισμένες φορές δεν έχει το site, δεν την αποδίδω στην αλεπού μου ή στη σύνδεσή μου δεδομένου ότι σε άλλα site τρέχει. (Ακόμα και στο fb :lol: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΙΩΡΓΟΣ95

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΩΡΓΟΣ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Νιγρίτα (Σέρρες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Εγω καποιες φορες οταν γραφω ενα σχολιο,δεν μπορω να αφησω κενη σειρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Τις τελευταιες μερες οταν παταω αναζητηση για ενα θεμα η μεσα σε ενα συγκεκριμενο θεμα που βγαζει error
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εμένα αυτό το αποπάνω με το κάνει.. από πάντα. Δεν θυμάμαι πετυχημένη αναζήτηση στο site. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Γιατί και πάλι δεν μπορώ να ανεβάσω συνημμένα αρχεία από το pc μου;;;;;
Και βγαζει συνεχώς αυτό το μήνυμα;;;;;
Προσπαθησα 5 με 6 φορες να ανεβάσω αλλά τίποτα.....

Fatal error
: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 27000001 bytes) in /home2/esteki/public_html/includes/class_image.php on line 2355
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εμένα αυτό το αποπάνω με το κάνει.. από πάντα. Δεν θυμάμαι πετυχημένη αναζήτηση στο site. :/:
Κάποιες φορές με πετάει και εμένα σε google error.
Οπότε κάνω την αναζήτηση πηγαίνοντας στο google και γράφοντας e-steki.gr: αυτό που ψάχνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Axxx...εχουν αυξηθει τα προβληματα...ολο lagging!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Γιατί και πάλι δεν μπορώ να ανεβάσω συνημμένα αρχεία από το pc μου;;;;;
Και βγαζει συνεχώς αυτό το μήνυμα;;;;;
Προσπαθησα 5 με 6 φορες να ανεβάσω αλλά τίποτα.....

Fatal error
: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 27000001 bytes) in /home2/esteki/public_html/includes/class_image.php on line 2355

Βένι δοκίμασε να αλλάξεις το μέγεθος της εικόνας σου σε 1024χ680 και να ξαναδοκιμάσεις! Κατά πάσα πιθανότητα, θα δουλέψει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top