Αντιμετωπίζετε τεχνικά προβλήματα με το e-steki τις τελευταίες μέρες;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
συχνα εχει database errors και ακομα μετα το πιο σπαστικο ειναι οτι αν σε πεταξεις για επαναληψεις και πας μετα απο ωρα να μπεις ενω εχει ληξει η ποινη δεν μπορει να συνδεθει και λεει ischool not found και πρεπει να κανεις restart to router η να χρησιμοποιησεις proxy.Tελος αργει απελπιστηκααα (οχι δεν φταιει η συνδεση μου η τπτ τετοιο provider otenet) ανοιγω τον υπολογιστη κ αι ανοιγω φβ εμαιλ και αλλα κανω log in και το ischool ακομα δεν εχει ανοιξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaryVeg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η MaryVeg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
γεια σας !!! προσπαθώ να ανεβάσω φωτό σε άλμπουμ στο προφίλ μου αλλά βγαίνει συνέχεια σφάλμα... η φωτο είναι 800 πιξελ και αρχείο jpeg... γιατί δεν μπορώ???:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Βένι δοκίμασε να αλλάξεις το μέγεθος της εικόνας σου σε 1024χ680 και να ξαναδοκιμάσεις! Κατά πάσα πιθανότητα, θα δουλέψει! :)
Όχι πάλι δεν δούλευε τις μετέτρεψα σε png για να μπορέσω να τις ανεβάσω...:)
Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,746 μηνύματα.
Εδω και καποιες μερες,στις μισες μου απαντησεις σε διαφορα θεματα,μου βγαζει καρτελα,που γραφει
Ανακατευθηνση σε εξελιξη..κλπ.
Κυριως στο my cat εχω δει να συμβαινει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Α και σε εμένα, όταν απαντάω σε θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
ή μπορει να θελει και κανα 5 λεπτο για να παρει μπρος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,261 μηνύματα.
Γιατί δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία στο άλμπουμ του προφίλ μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όταν κάνω αναζήτηση στο ischool μου βγάζει database error ενώ δεν πέφτει το site. :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Όταν κάνω αναζήτηση στο ischool μου βγάζει database error ενώ δεν πέφτει το site. :ermm:
Τελικά μου το κάνει και στο στέκι.
Συγκεκριμένα μπαίνω σε ένα θέμα και κάνω αναζήτηση σε αυτό το θέμα.
Μου βγάζει τα γραναζάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
όταν πάω να απαντήσω σε ένα θέμα και κάνω κλικ στις "Περισσότερες επιλογές μορφοποίησης" με πετάει ξαφνικά στο youtube.. τί στο καλό, παίρνει μόνο του πρωτοβουλίες??... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Κὶ ἐγὼ τὸ πάθαινα αὐτό τὸ ἀπόγευμα. Εὐτυχῶς τώρα φαίνεται ὅτι διωρθώθηκε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Το chat στα καλά καθούμενα μας αποσυνδέει.
Λέω μας γιατί το συζήτησα και με άλλα μέλη.
Δεν μπορεί να γίνει κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Όταν πάω στον Πίνακα Ελέγχου μου στα Θέματα που παρακολουθώ και θέλω να δω ένα μήνυμα από το Chat and fun, μου βγάζει αυτό το μήνυμα, ενώ όταν πηγαίνω από το φορουμ του chat and fun μου εμφανίζει τα μηνύματα κανονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
όταν πάω να απαντήσω σε ένα θέμα και κάνω κλικ στις "Περισσότερες επιλογές μορφοποίησης" με πετάει ξαφνικά στο youtube.. τί στο καλό, παίρνει μόνο του πρωτοβουλίες??... :/:

εμενα ακομα μου το κανει αυτο...:confused::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κάτι έχει γίνει με τα θέματα του the band project και μου βγάζει
Σφάλμα κατεστραμμένου περιεχομένου

Δεν είναι δυνατή η εμφάνιση αυτής της σελίδας επειδή υπήρξε ένα σφάλμα στην μεταγωγή δεδομένων.

Δεν είναι δυνατή η εμφάνιση αυτής της σελίδας επειδή υπήρξε ένα σφάλμα στην μεταγωγή δεδομένων.Επικοινωνήστε με τους ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας για να τους ενημερώσετε για το πρόβλημα.
Εκτός και αν έχω ban.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι γινεται?Δε μπορω να μπω τσατ:-(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Βασικά είναι λίγο πιο αργό, αλλά μπορεί να φταίει και η σύνδεση μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philoxenos.com

Συνεργάτης

Ο philoxenos.com αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Έχουν γίνει βελτιστοποιήσεις το τελευταίο διάστημα, ώστε να αυξηθεί η ταχύτητα και η σταθερότητα. Ενημερώστε μας αν βλέπετε πλέον βελτίωση στην ταχύτητα και στη σταθερότητα.

Ευχαριστώ πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Δυστυχως ακομα κολλαει.Μα ειναι 5 foroums μαζι λογικο ειναι.Κολλαει και στα 5 να φορτωσει!!! και στο chrome δεν δουλευει το οκ.Εξακολουθει μαλλον να μην δουλευει γιατι εχει προαναφερθει αυτο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Τις τελευταίες μέρες είναι καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top