Αντιμετωπίζετε τεχνικά προβλήματα με το e-steki τις τελευταίες μέρες;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ειναι απλο....Σταματηστε να βαζετε λινκς youtu.be....Simple as that :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Όχι πια!;)Και δεν ειναι οπως παντα..βαλτε μια επιλογη..ΟΧΙ,βελτιωθηκε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
εμενα στο "τι ακουτε αυτη τη στιγμη;" με πεταει στο youtube...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μπαίνει κανείς με opera? Το chat δουλεύει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Νόμιζα είχα ρωτήσει αν το chat έχει πρόβλημα, είδα nope στο preview κι ετοιμαζόμουν ν' απαντήσω με τα κατάλληλα memes.

But, apparently ρώτησα αν το chat δουλεύει κι άρα αυτό σημαίνει ότι όχι, δε δουλεύει κι ότι όχι, δε φταίει κάτι σε μένα που δε δουλεύει.

Ωραία, ωραία.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι θα λεγατε να αντι να βαζσυμε συνεχως τις ετικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wildrose

Νεοφερμένος

Η wildrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Γιατι δεν μπορω να στειλω μυνημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι εννοείς, wildrose? Πού; Γίνε λίγο πιο συγκεκριμένη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wildrose

Νεοφερμένος

Η wildrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πηγα να απαντησω σε ενα θεμα,και ενω καταχωρηθηκε κανονικα η απαντηση ,σβηστηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,322 μηνύματα.
Να αναφέρω ότι στην τελευταία έκδοση του Όπερα, τα κουμπάκια της Πολλαπλής παράθεσης δεν χρωματίζονται πλέον κόκκινα όπως πρίν την αναβάθμιση του vBulletin και έτσι δεν μπορώ να ξέρω πότε μια δημοσίευση είναι επιλεγμένη ή όχι μέχρι να μεταφερθώ στον editor για υποβολή του πόστ μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πηγα να απαντησω σε ενα θεμα,και ενω καταχωρηθηκε κανονικα η απαντηση ,σβηστηκε
Το μήνυμά σου βλέπω ότι δημοσιεύτηκε κανονικά. Ίσως υπήρξε κάποιο τεχνικό πρόβλημα στο ενδιάμεσο. :)

Να αναφέρω ότι στην τελευταία έκδοση του Όπερα, τα κουμπάκια της Πολλαπλής παράθεσης δεν χρωματίζονται πλέον κόκκινα όπως πρίν την αναβάθμιση του vBulletin και έτσι δεν μπορώ να ξέρω πότε μια δημοσίευση είναι επιλεγμένη ή όχι μέχρι να μεταφερθώ στον editor για υποβολή του πόστ μου.
It is a known bug, γίνεται και σε firefox. Θα διορθωθεί σύντομα.
Still, thanks for noticing! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πηγα να απαντησω σε ενα θεμα,και ενω καταχωρηθηκε κανονικα η απαντηση ,σβηστηκε

Απ' ότι είδα ένα σου post είναι σε διαφορετικό θέμα (πέρα απ' αυτά εδώ εννοώ), οπότε είσαι εντάξει, εφόσον δεν έχεις κάνει άλλα. :)

edit. Με πρόλαβες, Ζωρζ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wildrose

Νεοφερμένος

Η wildrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ναι ναι συγνωμη δεν ειδα ,thanks:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Προσπαθώντας να μεταβώ σε επόμενη σελίδα σε όλα τα θέματα με πετάει στη κεντρική αυτόματα.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λοιπόν... Εγώ γενικά χρησιμοποιώ chrome...
Eως τις "21:32, 18-01-12" (my last message)) το στέκι δούλευε μια χαρά.
Στα καλά του καθουμένου αποφάσισε να εμφανίζει τα Links όπως στην επισυναπτόμενη εικόνα και οτιδήποτε προσπάθησα να γράψω στα ελληνικά το βγάζει στη μορφή
σε...ιερογλυφικά όπως αυτά των Links για τις περισσότερες επιλογές μορφοποίησης κτλ. (ακόμα και μετά από κλείσιμο του chrome και/ή hard refresh της σελίδας)

ΕΠΙΣΗΣ, πήγα να αναφέρω το θέμα στο "bugs and ideas" (link κάτω δεξιά στην οθόνη) και μου πετάει το μνμ
"Resident Evil, δεν έχετε συνδεθεί ή δεν έχετε άδεια για να δείτε τη συγκεκριμένη σελίδα."
Από ff (όπως βλέπετε μιας και...γράφω ελληνικα) είναι όλα οκ. γραμματοσειρές και τα σχετικα δεν έχω πειράξει τα default χρησιμοποιώ.

1. Είναι uncertified or s'th o Chrome με το e-steki?
2. Δεν έχουμε πλέον τη δυνατότητα να αναφέρουμε "bugs & ideas" στην αντίστοιχη ενότητα? Αν ναι δεν θα έπρεπε να υπήρχε κάποια "μικρή ανακοίνωση" για την αλλαγή?

edit: δεν έχω ιδέα που έπρεπε να κάνει κανονικά redirect το λινκ "bugs & ideas" πάντως τώρα με στέλνει (και μου πετάει το μνμ που ανέφερα παραπάνω) στο "https://www.e-steki.gr/project.php"

edit2: θεωρώ προφανές οτι πριν αναφέρω το θέμα έκανα έναν έλεγχο μήπως είναι δικό μου θέμα, αλλά δεν φαίνεται να έχω πρόβλημα να γράψω σε άλλες σελίδες στα ελληνικά χρησιμοποιώντας chrome :)

edit3: και τώρα (00:06) μυστηριωδώς ξαναδουλεύει σωστά (!). Οχι το "bugs & ideas" (εξακολουθω να παίρνω μνμ λάθους) τα ελληνικά(!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • problem!.JPG
    problem!.JPG
    113.2 KB · Εμφανίσεις: 66
Τελευταία επεξεργασία:

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ναι,δεν με βαζει στο τσατ

Με την μια μου βγαζει The connection was reset

Η συνδεση μου μια χαρα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Δοξα το θεο τωρα μια χαρα ειναι και ειδικα το chat σκιζει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ναι,δεν με βαζει στο τσατ

Με την μια μου βγαζει The connection was reset

Η συνδεση μου μια χαρα ειναι
Ρεεεεεεεε δεν μπαινει λεμε :mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top