Αντιμετωπίζετε τεχνικά προβλήματα με το e-steki τις τελευταίες μέρες;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
την ιδια στιγμη ακριβως..γιατι αλλαζει αβαταρ μονο του; το εχω ξανα παρατηρησει:mad::hmm::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • dsd.png
    dsd.png
    36.8 KB · Εμφανίσεις: 74
  • Χωρίς τίτλο.png
    Χωρίς τίτλο.png
    16.8 KB · Εμφανίσεις: 82

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
bug report! bug report! bug report! :P

όταν σερφάρω από google chrome δε μπορώ να δω τις θετικές/αρνητικές ψήφους στα ποστς.. μου εμφανίζεται ο αριθμός τους, αλλά δε μπορώ να δω τα ονόματα των μελών που ψήφισαν.. :mad:
από firefox που είμαι τώρα πάντως δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα..

α, και γενικά έχω παρατηρήσει ότι ο αριθμός των δημοσιευμένων μηνυμάτων (που φαίνεται στη περιγραφή των μελών αριστερά από κάθε ποστ) κολλάει για αρκετόοοο καιρό και ανανεώνεται σπάνια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
bug report! bug report! bug report! :P

όταν σερφάρω από google chrome δε μπορώ να δω τις θετικές/αρνητικές ψήφους στα ποστς.. μου εμφανίζεται ο αριθμός τους, αλλά δε μπορώ να δω τα ονόματα των μελών που ψήφισαν.. :mad:
από firefox που είμαι τώρα πάντως δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα..
Επίσης με Chrome, λειτουργεί κανονικά εδώ. Υποψιάζομαι ότι φταίει κάποιο extension.

α, και γενικά έχω παρατηρήσει ότι ο αριθμός των δημοσιευμένων μηνυμάτων (που φαίνεται στη περιγραφή των μελών αριστερά από κάθε ποστ) κολλάει για αρκετόοοο καιρό και ανανεώνεται σπάνια...
Δεν κολλάει, απλά κάποιες κατηγορίες δεν συνεισφέρουν στον αριθμό αυτό (πχ οι περισσότερες στο Chat and Fun) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Σήμερα κατά έναν περίεργο τρόπο, ενώ διαβάζω την τελευταία σελίδα σε κάποια θέματα, μου δείχνει ότι απομένει άλλη μία. Κι όταν πατάω το link για να μεταβώ σε αυτήν, με πηγαίνει πάλι στην ίδια, αυτήν που διάβαζα και είμαι βέβαιος ότι είναι η τελευταία (λόγω ώρας των post) και επιμένει να δείχνει ότι υπάρχει ακόμα μια σελίδα για διάβασμα. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Κι εμένα μου έχει τύχει μερίκες φορές σε κάποια θέματα. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Σήμερα κατά έναν περίεργο τρόπο, ενώ διαβάζω την τελευταία σελίδα σε κάποια θέματα, μου δείχνει ότι απομένει άλλη μία. Κι όταν πατάω το link για να μεταβώ σε αυτήν, με πηγαίνει πάλι στην ίδια, αυτήν που διάβαζα και είμαι βέβαιος ότι είναι η τελευταία (λόγω ώρας των post) και επιμένει να δείχνει ότι υπάρχει ακόμα μια σελίδα για διάβασμα. :confused:

Είναι ένα bug του συστήματος,έχει σημειωθεί και θα διορθωθεί έν καιρώ.Έχουμε βρεί έναν τρόπο to bypass it για την ώρα.Άν βρείτε κάποιο θέμα που να κολλάει,κάντε το αναφορά να το διορθώσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σήμερα κατά έναν περίεργο τρόπο, ενώ διαβάζω την τελευταία σελίδα σε κάποια θέματα, μου δείχνει ότι απομένει άλλη μία. Κι όταν πατάω το link για να μεταβώ σε αυτήν, με πηγαίνει πάλι στην ίδια, αυτήν που διάβαζα και είμαι βέβαιος ότι είναι η τελευταία (λόγω ώρας των post) και επιμένει να δείχνει ότι υπάρχει ακόμα μια σελίδα για διάβασμα. :confused:
Τελευταία το συναντώ συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Γιατί μεριές φορές όταν πάω να κάνω αναζήτηση μου λέει "μπορείτε να κάνετε αναζήτηση μόνο κάθε 120 δευτερόλεπτα";;;;;;;
αα και να ρωτήσω κάτι, ο server σας είναι στη Γαλλία;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αγγλια ειναι νομιζω..

με το flagfox του firefox φαινετα ευκολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
αγγλια ειναι νομιζω..

με το flagfox του firefox φαινετα ευκολα..
Όχι, Γαλλία είναι, στο https://www.mywot.com μου βγάζει:
Server location:

https://www.mywot.com/en/scorecard/e-steki.gr
+ ότι και το flagfox Γαλλία λέει..
FRANCEE ;P.png
https://geoip.flagfox.net/?ip=46.105.111.6&host=www.e-steki.gr

αα και στη γρήγορη επεξεργασία ενός post δεν πατιέται το κουμπί που εμφανίζει τα smiles..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Έχει κανείς καμιά ιδέα γιατί δεν μπορώ να δω embebbed videos από firefox? από chromium όλα οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Έχει κανείς καμιά ιδέα γιατί δεν μπορώ να δω embebbed videos από firefox? από chromium όλα οκ.
και μένα μου συμβαίνει τελευταία:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Βαζω φωτοζ και δε τη δειχνει, γτ; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Βαζω φωτοζ και δε τη δειχνει, γτ; :(

Δοκίμασες
α. να την ανεβάσεις από τον υπολογιστή σου ως συνημμένο αρχείο
ή
β. να την ανεβάσεις με link εικόνας από κάποιο online χώρο αποθήκευσης όπως το imageshack π.χ.

?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
με το εικονιδιο π βαζεις λινκ αλλα δεν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
με το εικονιδιο π βαζεις λινκ αλλα δεν

Θέλεις να μου στείλεις το link σε ένα ΠΜ, (αν δεν θέλεις να το ανεβάσεις εδώ) για να δοκιμάσω μήπως λειτουργήσει η τύχη του ατζαμή? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
μωρε δεν μπορω να στειλω πμ γτ τα εκλεισα...τεσπα,απλα εβαλα φωτο σε θρεντ και δε βγαινει. τεσπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Το ρολόι του στεκιού είναι ετεροχρονισμένο. Μου δείχνει πάντα μια ώρα μπροστά. Το ρυθμίζω και αρνείται να συμβαδίσει με την κανονική ώρα.
Όχι ότι με απασχολεί ιδιαίτερα απλά ήθελα να το πω κάπου βρε αδερφέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Το ρολόι του στεκιού είναι ετεροχρονισμένο. Μου δείχνει πάντα μια ώρα μπροστά. Το ρυθμίζω και αρνείται να συμβαδίσει με την κανονική ώρα.
Όχι ότι με απασχολεί ιδιαίτερα απλά ήθελα να το πω κάπου βρε αδερφέ.
Εχεις αφήσει την καλοκαιρινή ώρα γι αυτό!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Πίνακας ελέγχου χρήστη
Ρυθμίσεις
Διάφορες επιλογές
Ζώνη ώρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top