Αντιμετωπίζετε τεχνικά προβλήματα με το e-steki τις τελευταίες μέρες;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Παιδιά,δεν μπαίνει το τσατ....καθόλου όμως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teaser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Παιδιά,δεν μπαίνει το τσατ....καθόλου όμως..

Δοκίμασε να κάνεις επανεκκίνηση τον browser σου,εμένα μπαίνει κανονικά.Ίσως έχεις αργή σύνδεση στο Internet.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
τσαααααατ

επανεκκινήσεις, ανανεώσεις κακόοοο
το τσατ απτόητο
δεν μπαίνει με Τ Ι Π Ο Τ Α

ας το κοιτάξετε λιγάκι
τόσα μέλη κάνουμε παράπονα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Ναι ρε παιδιά, νόμιζα ότι ήμουν και ο μόνος...
Συνεχίζω να μη μπορώ να μπαίνω στο τσατ..
Στις 10 προσπάθειες, μόνο η μία θα είναι επιτυχής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,407 μηνύματα.
Ναι ρε παιδιά, νόμιζα ότι ήμουν και ο μόνος...
Συνεχίζω να μη μπορώ να μπαίνω στο τσατ..
Στις 10 προσπάθειες, μόνο η μία θα είναι επιτυχής...

Μην το ματιάσω το pc,το chrome και το e-steki όλα καλά πάνε τους τελευταίους μήνες :P :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 942 μηνύματα.
Προσπαθώ να μπω στο θέμα "μοιραζόμαστε ποιήματα" και μου βγάζει αυτό το μήνυμα "Λάθος Θέμα. Αν ακολουθήσατε κάποιο σύνδεσμο, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας". Προσπάθησα και από τις συνδρομές και από την θεματική κατηγορία αλλά δεν. Τι φταίει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,023 μηνύματα.
Προσωπικά δεν μπορούσα να αναπαράγω το πρόβλημα, ωστόσο για παν ενδεχόμενο έτρεξα μια διαδικασία που ξανά υπολογίζει τα thread information στην βάση δεδομένων για παν ενδεχόμενο. Λογικά έχει λυθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάντε και μια εφαρμογούλα για αντροιντ να ειναι λίγο πιο εύχρηστο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,023 μηνύματα.
Ναι.
Ήδη έχουμε ξεκινήσει τις αναζητήσεις για το πως θα μπορούσε να είναι τέτοιο application. Σε αυτή την φάση το μόνο σίγουρο που μπορώ να σου πω είναι ότι θα προτιμήσουμε native application και όχι web app. Από την άλλη το περιεχόμενο είναι τρομερά μεγάλο και με μεγάλη δενδροειδή δομή. Αποτελεί προσωπικό challenge πως θα καταφέρουμε αυτό να το προσαρμόσουμε εύχρηστα σε μια μικρή οθόνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
to chat δουλεύει κανονικα η μονο δε εμενα δεν δείχνει τπτ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,235 μηνύματα.
Όταν λές δεν δείχνει τίποτε τι εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
ενώ η σελίδα φορτώνει (οι διαφημίσεις στα αριστερά φαίνονται κανονικά), δεν φορτώνει το frame του chat.
Άλλες φορές φορτώνει άλλες όχι. Προσωπικά συχνά δοκιμάζω αρκετές φορές πριν μπει. Νομίζω ότι ίσως το καθάρισμα της cache του browser βοηθάει αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι είναι αυτό το πρόβλημα. Δεν μπορώ να φανταστώ πως κάτι τέτοιο επηρεάζει το frame loading
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,083 μηνύματα.
Νε το τσατ έχει πρόβλημα.
90% των περιπτώσεων δεν μπαίνει.




...περιπτώσεων; φορών εννοώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tickle

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tickle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Νομίζω πως όταν γράφαμε μηνύματα στο φόρουμ στην γραμμή εργαλειών είχε και το κουμπάκι για το youtube ή μήπως κάνω λάθος;
Αν όντως υπήρχε εγώ τις τελευταίες μέρες δεν το έχω..:P
Δεν ήξερα που να το γράψω,εδώ ελπίζω να μην είμαι οφ τόπικ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Νομίζω πως όταν γράφαμε μηνύματα στο φόρουμ στην γραμμή εργαλειών είχε και το κουμπάκι για το youtube ή μήπως κάνω λάθος;
Αν όντως υπήρχε εγώ τις τελευταίες μέρες δεν το έχω..:P
Δεν ήξερα που να το γράψω,εδώ ελπίζω να μην είμαι οφ τόπικ.

Εγώ το βλέπω κανονικά όταν πάω να απαντήσω, όμως δεν το βλέπω στη "γρήγορη απάντηση".:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Στη γρηγορη απαντηση παιδια δεν υπαρχει η πληρης εργαλειοθηκη. Σε ποια γραμμη εργαλειων δεν βλεπεις το κουμπακι του youtube ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Το chat έχει τρελό θέμα με το flash player.Και όταν φας άκυρο και κολλήσει κολλάει όλους τους browser...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,991 μηνύματα.
Από χθες δεν μπορώ να μπω σε ενα συγκεκριμένο thread... Μου βγάζει συνέχεια αυτό το e steki error σε μαύρη οθόνη... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,023 μηνύματα.
Ποίο thread;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,991 μηνύματα.
το ''Εξεταστική''... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top