Αντιμετωπίζετε τεχνικά προβλήματα με το e-steki τις τελευταίες μέρες;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Τις τελευταίες μέρες όταν βρίσκομαι στο e-steki/ischool και μόνο, η "επίθεση" που δέχομαι από διαφημίσεις είναι υπερβολική και ενοχλητική. Σε κάθε ΚΛΙΚ ανοίγουν νέα παράθυρα, συνέχεια έρχονται και από το πλάι, ξετυλίγεται και η πάνω δεξιά γωνία. Δεν είναι κακές διαφημίσεις, όμως δεν θέλω να γίνω πλούσιος, δεν με ενδιαφέρουν οι προηγούμενες ζωές μου, δεν θέλω να πάιξω άλλα παιχνίδια, δεν έχω περιθώρια για δίαιτες, δεν με νοιάζει να γίνω επενδυτής, δεν έχω τι να κάνω τα 100 i-phones που έχω κερδίσει, αδιαφορώ που είμαι ο νούμερο 1.000.000 επισκέπτης, δεν μου αρέσει να απαντώ σε χαζές ερωτήσεις κλπ, κλπ, κλπ. Δεν ξέρω αν είμαι εγώ ο φταίχτης, όμως μόνο στο e-steki/-school μου συμβαίνουν αυτά. Κατανοώ την ανάγκη των διαφημίσεων, αλλά αυτό που μου συμβαίνει είναι εκνευριστικό. Τα ερωτήματά μου είναι: Μόνο σε μένα συμβαίνουν αυτά ή είναι γενικό το πρόβλημα; Φταίω σε κάτι; Πώς να διορθώσω την κατάσταση; Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τις τελευταίες μέρες όταν βρίσκομαι στο e-steki/ischool και μόνο, η "επίθεση" που δέχομαι από διαφημίσεις είναι υπερβολική και ενοχλητική. Σε κάθε ΚΛΙΚ ανοίγουν νέα παράθυρα, συνέχεια έρχονται και από το πλάι, ξετυλίγεται και η πάνω δεξιά γωνία. Δεν είναι κακές διαφημίσεις, όμως δεν θέλω να γίνω πλούσιος, δεν με ενδιαφέρουν οι προηγούμενες ζωές μου, δεν θέλω να πάιξω άλλα παιχνίδια, δεν έχω περιθώρια για δίαιτες, δεν με νοιάζει να γίνω επενδυτής, δεν έχω τι να κάνω τα 100 i-phones που έχω κερδίσει, αδιαφορώ που είμαι ο νούμερο 1.000.000 επισκέπτης, δεν μου αρέσει να απαντώ σε χαζές ερωτήσεις κλπ, κλπ, κλπ. Δεν ξέρω αν είμαι εγώ ο φταίχτης, όμως μόνο στο e-steki/-school μου συμβαίνουν αυτά. Κατανοώ την ανάγκη των διαφημίσεων, αλλά αυτό που μου συμβαίνει είναι εκνευριστικό. Τα ερωτήματά μου είναι: Μόνο σε μένα συμβαίνουν αυτά ή είναι γενικό το πρόβλημα; Φταίω σε κάτι; Πώς να διορθώσω την κατάσταση; Ευχαριστώ.
Σε φυσιολογικά πλαίσια,όλοι μας νομίζω έχουμε κάποιες διαφημίσεις. Τώρα δεν ξέρω πώς ακριβώς εννοείς τον καταιγισμό διαφημίσεων σε κάποιο ενδεικτικό αριθμό,για να μπορώ να πω κάτι παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Adblock Plus και οι διαφημίσεις στα site και κυρίως το skip στο youtube θα γίνουν μια "γλυκιά" ανάμνηση...

https://adblockplus.org/en/chrome
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ. Το adblock το γνωρίζω καλά. 'Όμως εδώ υπάρχουν οι εξής ιδιομορφίες που με έκαναν να γράψω εδώ το μήνυμά μου:
1) Το φαινόμενο είναι πολύ έντονο. Σε κάθε ΚΛΙΚ ανοίγει τουλάχιστον ένα παράθυρο και έρχονται κι άλλα από αριστερά και δεξιά, ενώ ανοίγει και η πάνω δεξιά γωνία.
2) Τα παραπάνω συμβαίνουν αποκλειστικά και μόνο στο iscool/e-steki και σε κανένα άλλο site.
3) Το adblock δεν έχει αποτέλεσμα, ούτε στον mozila ούτε στον Ι.Ε. (Για κάποιον ανεξήγητο λόγο στο PC μου δεν λειτουργεί ο chrome).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
πείτε μου ότι δεν είμαι μόνο εγώ που δε μπορώ να μπω chat από χθες :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
πείτε μου ότι δεν είμαι μόνο εγώ που δε μπορώ να μπω chat από χθες :(


ουτε εγω μπορω να μπω:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tropical

Νεοφερμένος

Ο tropical αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδιά, ξέρει κανείς τι πρόβλημα αντιμετωπίζει το chat και αδυνατώ από χθες να εισέλθω; Πατάω επάνω και μου βγάζει: "η σελίδα δε μπορεί να εμφανιστεί".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
10000 πορτες ριχνει το chat!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το chat είναι μια από τις πιο ευαίσθητες πλατφόρμες και μπορεί να συμβούν διάφορες δυσλειτουργίες.
Ωστόσο αποκαταστάθηκε το πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
αργει υπερβολικα στο να δημοσιευσει μια απαντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Το τσατ κάτι έχει πάθει και δεν μου εμφανίζει τον πίνακα ( ;! ) με τα άτομα που είναι μέσα. Σαν να είμαι στην αναμονή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ξέρουμε τι έχει το chat? είναι κάτι βδομάδες που δεν ανοίγει. Φορτώνει μέχρι τη γκρι οθόνη και μέχρι εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Υπάρχει έντονο πρόβλημα εδώ και δυο μέρες στο ischool:

- στην ανανέωση ιστοσελίδας,
- υποβολής απάντησης σε θέματα συζήτησης
- αποστολής προσωπικών μηνυμάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Υπάρχει έντονο πρόβλημα εδώ και δυο μέρες στο ischool:

- στην ανανέωση ιστοσελίδας,
- υποβολής απάντησης σε θέματα συζήτησης
- αποστολής προσωπικών μηνυμάτων.

Συμφωνω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Υπάρχει έντονο πρόβλημα εδώ και δυο μέρες στο ischool:

- στην ανανέωση ιστοσελίδας,
- υποβολής απάντησης σε θέματα συζήτησης
- αποστολής προσωπικών μηνυμάτων.
Aκριβώς αυτά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Υπάρχει έντονο πρόβλημα εδώ και δυο μέρες στο ischool:
- στην ανανέωση ιστοσελίδας,
- υποβολής απάντησης σε θέματα συζήτησης
- αποστολής προσωπικών μηνυμάτων.

Για δες τώρα,γιατί προσωπικά εμένα τώρα πάει λίγο πιο γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Υπάρχει έντονο πρόβλημα εδώ και δυο μέρες στο ischool:

- στην ανανέωση ιστοσελίδας,
- υποβολής απάντησης σε θέματα συζήτησης
- αποστολής προσωπικών μηνυμάτων.


Aκριβώς αυτά!!

Για δες τώρα,γιατί προσωπικά εμένα τώρα πάει λίγο πιο γρήγορα.
Από χθες το βράδυ έχουν εντοπιστεί και λυθεί αυτά τα προβλήματα.
Καθαρά τεχνικό-hardware πρόβλημα στο server.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Warning: file_get_contents(https://www.e-steki.gr:8080/?api.WhoWhere): failed to open stream: Connection refused in [path]/forumdisplay.php(111) : eval()'d code on line 111

Μου εμφανίζει αυτό το μήνυμα στο πάνω μέρος της σελίδας όταν ανοίγω το chat and fun:confused::hmm:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βάσω(Μαρία)

Νεοφερμένος

Η Βάσω(Μαρία) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Δεν μπαίνει στο τσατ. Πρέπει να πατήσω κάτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top