Αντρικό ντύσιμο

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λατρέυω το πουκαμισάκι με το τζινάκι, ή πουλόβερ με τζινάκι, συχένομαι το τζίν με το κουστούμι, δεν ξέρω άλλα με φρικάρει όπωτε το βλέπω, επίσεις μου αρέσει πάρα πολλύ η μονοχρωμία αντίθετα αυτά τα πουά τα ριγέ με ψιλοχαλάνε άν είναι κάτι αρμονικό μπορέι να το δεχτώ, μου αρέσει πάρα πολλύ το παντελόνι να είναι κολητό, (όχι υπερβολικά) να μπορείς να βλέπει καθαρό πίσω τοπίο, όχι να είναι πεσμένο παντελόνι μέχρι το πάτωμα, κατα τα άλλα δεν με χαλάνε τα πακάκια ή το πολλύ αλήτικο στύλ.

Επίσεις χαλιέμαι να βλέπω άντρα με δερμάτινο άλλα αυτό θέμα δικό μου, δεν μπορώ τις 'ίσιες γραμμες και στύλ Μάτριξ, θέλω κλασικά πράγματα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Πάντα μου τραβούσαν την προσοχή το ιταλικό στιλ σε αντρικό ντύσιμο. Το καλοκαίρι συγκεκριμένα μου αρέσουν τα ανοιχτόχρωμα λίνα πουκάμισα που φορανε με επίσης λίνο παντελόνι σε άνετη γραμμή, και στα πόδια σαγιονάρες ή δερμάτινα μοκασινια. Έχω δει κακάσχημο άντρα να είναι γοητευτικός λόγο ντυσίματος. Γι'αυτο… μην ξεχνάτε… ένα περιποιημένο ντύσιμο προσθέτει πόντους…





(καλά…που πήγε το μυαλό σας?:P προσθέτει πόντους στη σκαλα γοητείας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ας προσθέτει και τρίποντα.
Αυτό που έχει μεγαλύτερη σημασία είναι να νιώθεις εσύ άνετος και χαλαρός μέσα στα ρούχα σου, και όχι να τα φοράς επειδή αρέσουν στους άλλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Δεν διαφωνούμε σε αυτό έτσι? απλά μιλώ ως γυναίκα προς άντρες τώρα και λέω.…..αν είσαι περιποιημένος έχεις κάτι παραπάνω πιθανότητες να αρέσεις σε αυτήν που θέλεις να αρέσεις…:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
who cares? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Προτιμω ο αλλος να ντυνεται απλα,δηλαδη με ενα τζιν και μια μπλουζα!!Τι καλυτερο;;;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πουκαμισα. :inlove:
Λατρεύω, υπεραγαπάω. Και δεν εννοω τα φαρδιά, τα εφαρμοστα που (αν έχεις και ενα σώματακι της προκοπής) σε δείχνουν τέλειο. Ή ανοιχτό, καρό κατά προτίμηση, με μπλουζάκι απο μέσα. Απο κάτω τζιν, νταξ. Αλλα και απλά μπλουζάκια και τζινάκι την κάνουν τη δουλειά τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Πολύ μου αρέσουν τα πουκάμισα!
Το κακό με τους άντρες είναι τα παπούτσια τους! Δεν έχω δει μέχρι στιγμής αντρικό παπούτσι που να μου αρέσει!
Εγώ να δεις πώς δυσκολεύομαι με τα παππούτσια...Μέχρι που πλέον αγοράζω μόνο Timberland και τα κρατάω για μια ζωή...ΑΘΑΝΑΤΑ...και τα μόνα που με βολεύουν στο περπάτημα...


Τρελαίνομαι για τα polo, είναι το μόνο ρούχο που φοράω Απρίλη - Οκτώβρη σε εξόδους και δουλειά. Πουκάμισο βάζω μόνο σε εκδηλώσεις. Γραβάτα μόνο σε γάμους - βαφτήσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Εγώ είμαι λίγο περίεργη. Ας πούμε έχω μια απέχθεια σε οτιδήποτε κυριλέ. Αν δω άντρα με κουστούμι ξενερώνω(δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό).:hmm:

Βέβαια το καλό ντύσιμο έχει σχέση με την ηλικία και το στυλάκι του καθενός. Μερικά ντυσίματα που μου αρέσουν είναι πουλόβερ με κασκόλ όπως είπε η Κατερίνα(πολύ κουλτουρέ :P ), total black look(τρελαίνομαι:inlove: ), ένα τζινάκι με μια ωραία και ιδιαίτερη μπλούζα(κάνει διαφορά!).

Αυτά που σιχαίνομαι είναι γραβάτα, πολύ χτυπητά χρώματα, μπλούζες συγκροτημάτων σε άτομα άνω των 20 και το look του πολύ προσεγμένου, όλα τέλεια, ατσαλάκωτος, τέλεια φτιαγμένο μαλλί και γενικώς μια αίσθηση "είμαι και πολύ ψώνιο με την εμφάνισή μου".

δικιά μου είσαι εσύ.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Μ'αρέσουν τα κουστούμια :|
Αλλά όχι με γραβάτες, το μαλλί λες και το έχει γλυψει αγελάδα κτλ :P
Παντελόνι - σακάκι - πουκάμισο με "ατιμελητο" μαλλί και από κάτω ίσως ενα πιο αθλητικό παπούτσι.
Και τα σακακια τα απλά με τζιν μου αρέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Ενα μεγαλο hate για τις ψηλες καλτσες με βερμουδα! αισχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
M' αρέσει το απλό, άνετο στυλ στους άντρες και απεχθάνομαι, όπως και στις γυναίκες, το πολύ φορτωμένο και επιτηδευμένο. Απλά,basic t-shirts σε σκούρα χρώματα (μπλε σκούρο, σκούρο πράσινο, μπορντό, μαύρο<3), απλά πουκάμισα φαρδιά, φουτεράκια, τζιν. Ενα μαύρο δερμάτινο biker jacket δείχνει πάντα ωραίο και είναι και πρακτικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anhur

Νεοφερμένος

Ο Anhur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Τελευταία κάθε φορά που πάω να ντυθώ έχω τον ίδιο προβληματισμό. Έχω βαρεθεί με τα απλά μπλουζάκια συνεχος, αλλά τα πουκάμισα μου φαίνονται πολύ επίσημα για τα γούστα μου. Και ότι και αν βάλω δεν είμαι ευχαριστημένος τελικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Το παν είναι να ξέρεις πώς να ντυθείς για κάθε περίσταση της ημέρας...π.χ. δεν μπορείς να πας για καφέ με το κουστούμι! δεν κολλάει:) αυτό που θα θεωρούσα την καλύτερη επιλογή είναι μια μπλούζα πόλο μονόχρωμη ή με διακριτικές ρίγες, η οποία είναι κατά κάποιο τρόπο πασπαρτού στα ρούχα των αντρών (ταιριάζει σχεδόν σε όλους), με τζιν όχι πολύ φαρδύ ή καλύτερα ένα μαύρο ή γκρι παντελόνι κι ένα πουλοβεράκι ριγμένο στους ώμους, που να ταιριάζει με το όλο στυλ!:D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
εμενα μαρεσει το πιο χαλαρο στυλ...δηλαδη δεν μπορω να δω τον αλλον να πηγαινει απλα μια βολτα το βραδυ και ναχει ντυθει για μπουζουκια:Pμ'αρσει τζην, κοντομανικη μπλουζα κι απο πανω ανοιχτο πουκαμισο με λιγο σηκωμενα τα μανικια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Aγαπώ φούτερ και πουκάμισα. :inlove:
Και αυτούς που τα φορούν.:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JokeOver

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
μαυρο πουκαμισακι, μαζεμενα μανιακια, τζην μπλε σκουρο σκουρο, μαλλι ορθιο καρφακια η δν ξερω κ γω τι.. κουκλι :verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Μου κάνει λίγο κάγκουρας αυτό^ μάλλον λόγω του μαλλιού, I guess. Αλλά είναι και ανάλογα το άτομο, κάποιοι το υποστηρίζουν μια χαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
γενικα μ αρεσει το μαυρο σαν χρωμα, τον χειμωνα φοραω παντα ανα δερματινο μπουφαν, αρβυλα και μια νεκροκεφαλη σαν μεταγιον :redface:

ααα και δεν μπορω χωρις ρολοι



καλοκαιρι πιο φλου καταστασεις


και ΛΑΤΡΕΥΩ τα πουκαμισα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Λατρευω τις πόλο μπλούζες μου και τα διάφορα χρώματα τους.:shy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top