Απέκτησε νέο πρόσωπο

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Υποθέτω οτι την έφαγε απο κυνηγετική καραμπίνα, για πουλιά κιόλας οπότε θα είχε πολλά μικρά σκάγια τα οποία της έκαναν το πρόσωπο κιμά (κυριολεκτικά) χωρίς να τη σκοτώσουν.
ισως να εγινε ετσι,πιθανο μου ακουγεται:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
εγω παντως πιστευω οτι για να επιζήσεις μετά από αυτό πρέπει να είσαι πολύ τυχερος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Υποθέτω οτι την έφαγε απο κυνηγετική καραμπίνα, για πουλιά κιόλας οπότε θα είχε πολλά μικρά σκάγια τα οποία της έκαναν το πρόσωπο κιμά (κυριολεκτικά) χωρίς να τη σκοτώσουν.


δηλαδη την εφαγε επανηλλημενα?! :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μ; Πολλά μικρά σκάγια ταυτόχρονα. Έτσι είναι η γέμιση των φυσιγγιών για πουλιά, αλλιώς δεν γίνεται να τα πετύχεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Οκ Αρνί τη βρήκαμε τη λύση. Κάπου έχω μια παλιά καραμπίνα του παππού μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
δεν ξερω πως ακουγεται αυτο αλλα πολλοι ανθρωποι στην θεση της θα προτιμουσαν να ειχαν πεθανει...παντως μπραβο της που εχει τοση δυναμη και το αντιμετωπιζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-Eternity-

Νεοφερμένος

Η -Eternity- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Tην καημένη την κοπέλα...Με τί καθίκι έμπλεξε και τί της έμελλε να πάθει...

Όταν βλέπω και ακούω για κάτι τέτοια τα προβλήματα μου φαίνονται μικροσκοπικά..
Μακάρι να πάνε όλα καλά πάντως. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top