Απολαύσεις ζωής!

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ο βραδινός περίπατος.
Το πρωινό τρέξιμο.
Οι ξαφνικοί έξοδοι για τσίπουρα μετά τις 3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Όταν σου χαμογελάει αυτός/αυτή που σου αρέσει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ο ουρανός..
Π.χ Τις μέρες που είναι καταγάλανος αλλά έχει και αρκετά σύννεφα..
Τις νύχτες που είναι γεμάτος αστέρια ή οταν έχει πανσέληνο.
Την δύση και την ανατολή του ήλιου.
Δε χορταίνω να τον κοιτάω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Ο ουρανός..
Π.χ Τις μέρες που είναι καταγάλανος αλλά έχει και αρκετά σύννεφα..
Τις νύχτες που είναι γεμάτος αστέρια ή οταν έχει πανσέληνο.
Την δύση και την ανατολή του ήλιου.
Δε χορταίνω να τον κοιτάω.:redface:
Τρελαίνομαι, ειδικά για τ' αστέρια, χωρίς φεγγάρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Τρελαίνομαι, ειδικά για τ' αστέρια, χωρίς φεγγάρι!
Ναιι..Αλλα όπως και να είναι μου φαίνεται τόσο μαγευτικός.
Θα ακουστεί γλυκανάλατο αλλά δε ξέρω...και χάλια να είμαι αν κοιτάξω τον ουρανό με κάνει να νιώθω όμορφα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Ναιι..Αλλα όπως και να είναι μου φαίνεται τόσο μαγευτικός.
Θα ακουστεί γλυκανάλατο αλλά δε ξέρω...και χάλια να είμαι αν κοιτάξω τον ουρανό με κάνει να νιώθω όμορφα.
Σε νιώθω! Το έχω κάνει πολλές φορές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Τα ταξιδια...να μπαινεις σε ενα τρενο και να απολαμβανεις τη διαδρομή από τη μια χώρα στην άλλη η να παίρνεις το βραδινο και να ξυπνας σε μια αλλη χώρα...η απολυτη μαγεια....

ο εναστρος ουρανος τα βραδια εκτος πολης ...

βραδυνο μπανιο στη θαλασσα...( το καλοκαιρι)

να ξυπνας με τον ερωτα της ζωης σου (τελειο ξεκινημα για τη μερα)

το διαβασμα ( καθε βιβλιο ειναι σαν ενα ταξιδι, οτι περιεχομενο κ αν εχει..)

το βραδινο περπατημα ( με ηρεμει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agria Indiana

Νεοφερμένος

Η Agria Indiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Απόλαυση είναι να τρώς προφιτερόλ Ευαγγέλου!!!!! χαχαχαχα παντα στο φαγητό το μυαλόοο :P
επίσης να ζείς κάθε μέρα με τον έρωτα σου!!!
και φυσικά να έχεις την υγεία σου για να κάνεις μαζί του ότι τρελά ταξίδια μπορείς να σκεφτείς!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάτι που μου αρέσει πολύ να κάνω είναι να μιλάω για πολλές ώρες με αγαπημένα μου πρόσωπα. :happy: Και μου αρέσει πολύ να βοηθάω, αν φυσικά μπορώ, αυτούς που το έχουν ανάγκη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Ατελείωτες συζητήσεις με την κολλητή!!!
Βόλτα στη θάλασσα!!!
Βραδινές εξορμήσεις για ατελείωτο ξεφάντωμα μέχρι το πρωί
Το κυριότερο ωραίο της ζωής είναι να έχεις δίπλα σου άτομα που θαυμάζεις και σε αγαπάνε και τα αγαπάς!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Να ενοχλώ τους γείτονες βάζοντας στο τέρμα την μουσική!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Η τηλεόραση στο δωμάτιό σου. (δεν είχα ποτέ ξανά και έχει την φάση της το βράδυ που γυρνάς)
Το κόκκινο κραγιόν.
Οι νέες πόλεις και η εξερεύνησή τους.
Ο καφές.
Το φαγητό μετά από ώωωρες νηστικίλας.
Οι αγκαλιές.
Τα απαραίτητα ψώνια.
Το διάβασμα που αγαπάς.
Οι ταινίες, πάντα και για πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Οταν μαζευω λεφτα για κατι δικο μου και τελικα το παιρνω :D
Η αισθηση μετα απο μια καλη προπονηση και γενικοτερα μετα απο εντονη σωματικη ασκηση
Το μπανιο/Η ταινια/Το φαγητο κτλπ μετα απο μια κουραστικη μερα
Βολτα στο δασος/καθαρος αερας
νυχτερινη μαζωξη σε παραλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ο ύπνος. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VeeM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Οταν ξυπνας μεσα στην νυχτα και βλεπεις το ρολοι και συνειδητοποιεις οτι εχεις ακομα ωρα να κοιμηθεις
Ή οταν ειναι σαββατοκυριακο και το εχεις ξεχασει και δεν θες να ξυπνησεις το πρωι της κυριακης και ξαφνικα συνειδητοποιεις οτι ειναι κυριακη και γεμιζεις χαρα.
Ο μπαμπας μου:redface: τον αγαπω πολυ .
Το να βρισκεις κατι που σε ενθουσιαζει
Οταν χορευεις στο σπιτι ασταματητα μεχρι να πεσεις στο καναπε λαχανιασμενη και να πεις "δεν μπορω αλλο"
Οταν δεν εχεις λογο να ζεις αλλα συνεχιζεις και ζεις .
Οταν το βραδυ βγαινεις στην αυλη και κοιτας ψηλα στον ουρανο νιωθεις απεραντη ηρεμια.
Οταν κλαις για ομορφα συναισθηματα
Οταν ταξιδευεις με αμαξι
Η καλοκαιρινη δροσια και η παντοφλα
Οταν τον βλεπεις και αισθανεσαι ενα καρδιοχτυπι
Η μουσικη που μερικες φορες ειναι τοσο ηδονικη που δεν χρειαζομαι παρα μονο τα ακουστικα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Αυνανισμος
Σεξ
προφιτερολ
ενα ποτηρι κρυο νερο μετα απο κατι αλμυρο
κοκα κολα
ενα τραγουδι με δυνατες κιθαρεσ
μπανιο
υπνος τα χαραματα μετα απο κλαμπ
Οταν τελειωνει κατι και αρχιζει κατι αλλο
οταν εισαι σε παραλια η μπαρακι πανω στο κυμα
βασικα αυτο ειναι το καλυτερο δεν υπαρχει κατι αλλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Να ξαπλώνεις στην άμμο δίπλα στη θάλασσα, να ακούς με τις ώρες μόνο το κύμα να σκάει και να παρατηρείς τα σύννεφα στον ουρανό.

Eσύ είσαι δικιά μου..Ειδικά το βράδυ τανάσκελα και να κοιτάω ψηλά σε στυλ ένα παιδί μετρά τα άστρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ο πρωινος καφες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top