Απορίες & γενική συζήτηση για το Κάρμα

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είναι καλή ιδέα να μπει κάρμα.. Στην αρχή τουλάχιστον γίνεται χαμός! Όλοι σφάζονται. Μετά απλά το όλο θέμα ξεχνιέται. Εξάλλου οι αντιπάθειες και οι συμπάθειες είναι σχετικές. Αλλάζουν από θέμα σε θεμα και από άποψη σε άποψη... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γι'αυτό και όταν μπει θα έχει αναίρεση.

Είναι πολύ πολύ πιο ευκολο (μιας και είναι ενσωματωμένο στο vBulletin) να μπει Κάρμα με αξιολόγηση βάσει των μηνυμάτων αλλά φοβάμαι ότι έτσι κάποιος που αντιπαθεί κάποιον θα πάει να καταψηφίσει όλα του τα μηνύματα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
γιατί δεν βάζεις να έχουμε μια ψήφο κάθε μέρα για κάθε άτομο;

Έτσι εγώ μπορώ π.χ. να ψηφίσω θετικά εσένα,τον Χ και τον Ψ και αρνητικά τον Ω. Αλλά μόνο μια φορά την μέρα..

Τελοσπάντων... θα δούμε πως θα γίνει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι αυτό γίνεται ευκολα, είναι ρύθμιση. :)
Αλλά και πάλι, αν κάποιος αντιπαθεί σφόδρα κάποιον και καταψηφίζει ένα μήνυμα του κάθε μέρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Δύσκολα μου βάζεις! Ουφ... δεν ξέρω! Μάλλον γι'αυτό είσαι εσύ admin και όχι εγω! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top