Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Mariel

Νεοφερμένος

Η Mariel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
θα τη ρωτησω να μαθω λεπτομερειες και θα επανελθω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Παιδια, αν θελω να απαντησω με παρθεση στην απαντηση κάποιου άλλου, πως απομονώνω τμήμα του κειμενου του;;; Ξέρει κανεις;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanasis46

Νεοφερμένος

Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδια, αν θελω να απαντησω με παρθεση στην απαντηση κάποιου άλλου, πως απομονώνω τμήμα του κειμενου του;;; Ξέρει κανεις;;;
Επιλέγεις ότι θέλεις να μην φαίνεται και το διαγράφεις


Μα δεν είμαι ειδικός γατών γιατί με εμφανίζει έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
:) :) :) :)
Ευχαριστώ πολύ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Μα δεν είμαι ειδικός γατών γιατί με εμφανίζει έτσι;
Γιατί οι χαρακτηρισμοί αυτοί "μπαίνουν" ανάλογα με τον αριθμό των μηνυμάτων που έχεις γράψει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γιατί οι χαρακτηρισμοί αυτοί "μπαίνουν" ανάλογα με τον αριθμό των μηνυμάτων που έχεις γράψει!
Ακριβώς. :) Οι πραγματικά "ειδικοί" (meaning οι κτηνίατροι, μιας και φαντάζομαι εννοείς οτι δεν είσαι κτηνίατρος) είναι με γαλάζιο χρώμα, δεν τους ξεχωρίζει απλά ο τίτλος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanasis46

Νεοφερμένος

Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Γιατί οι χαρακτηρισμοί αυτοί "μπαίνουν" ανάλογα με τον αριθμό των μηνυμάτων που έχεις γράψει!
Ακριβώς. :)Οι πραγματικά "ειδικοί" (meaning οι κτηνίατροι, μιας και φαντάζομαι εννοείς οτι δεν είσαι κτηνίατρος) είναι με γαλάζιο χρώμα, δεν τους ξεχωρίζει απλά ο τίτλος. :)
Ναι αλλά κάποιος που δεν ξέρει ότι γίνεται αυτόματα, θα με κοροϊδεύει ότι παριστάνω τον ειδικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
εγω να ρωτησω κατι πως μπορειτε να γραφετε στα λινκ κ να εμφανιζονται λεξης κ οχι η σελιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanasis46

Νεοφερμένος

Ο Thanasis46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Δες εδώ ένα δείγμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μελινάκι

Νεοφερμένος

Η μελινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
michell η μαμα μου εχει φαγοθει να γινει μελος στο φορουμ αφου δεν βρισκει κανενα αλλο να την ενδιαφερει και της αρεσουν πολυ οι συζητησεις μας. εχει διαφορετικο e-mail απο το δικο μου. μπορει ή δεν επιτρεπεται;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AGGELIKI

Νεοφερμένος

Η AGGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 63 μηνύματα.
γιατι καλε να μην επιτρεπεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Σχετικά με τα videos που ανεβάζουμε στη gallery:
*Μεχρι ποσα MB ανεβαίνουν????? Eγω πάνω από 6-7 ΜΒ δεν μορω να ανεβάσω.
*Με ποιο format εκτος από mpg ανεβαίνουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μελινάκι

Νεοφερμένος

Η μελινάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
σωστο κι αυτο γιατι να μην επιτρεπεται:hmm: :redface: :lol:
απλος νομιζω πως ειχα διαβασει κατι σχετικο στους κανονες.
η μαμα μου εχει το ψευδονυμο sarah (οχι οτι την λενε ετσι δεν ξερω πως της ηρθε αυτο το ψευδονυμο:confused: ) τωρα νομιζω πως εγινε μελος και στο e-steki:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Bλέπω κείμενο στην υπογραφή μου και σε άλλα σημεία με περίεργα χρώματα.. τι συνέβη; :confused:

Εικόνα για να πάρετε ιδέα τι εννοώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ypografi.jpg
    ypografi.jpg
    68.2 KB · Εμφανίσεις: 91

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
huh? :confused:


έτσι συνήθως φαίνονται οι σελίδες που έχεις κάνει αναζήτηση στο google και στις βγάζει επισημαίνοντας τις λέξεις που έκανες την αναζήτηση....


μέχρι εκεί ξέρω.... τπτ περισσότερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ναι το ξέρω αυτό.. δεν είναι μόνο στην δική μου υπογραφή όμως αν και δεν είναι σε όλες! :blink:

Εσύ την βλέπεις κανονικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ναι εγώ τα βλέπω όλα οκ....


τώρα ξεκίνησε να στο κάνει αυτό?
κάνε ένα restart καταρχάς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Xου.. με ριστάρτ του Firefox έφτιαξε..






































...καλά μη βαράς, έχω μερικές ξανθές ανταύγειες, το ξέχασες;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top