Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Πως μπορω να βαλω εικονα????:/:


Που να τη βάλεις;
Στην υπογραφή;Στο avatar;
Που;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Πως μπορω να βαλω εικονα????:/:
Θα σου πω εναν ευκολο τροπο:Avantar:Πατα στα εργαλεια.Μετα πηγαινε στην επεξεργασια και πατα ''επεξεργασια avantar''
Υπογραφη:Πατα στα εργαλεια και θα σου λεει ''επεξεργασια υπογραφης''Κανε κλικ.Θα δεις ενα μεγαλο κουτακι που θα μπορεις να γραψεις.Αν θελεις γραψε κατι εκει.Κατω θα σου λεει αναζητηση.Πατα και ο broswer θα σε παει στις εικονες σου.Διαλεξε μια.Μετα θα πατησεις εκει που θα λεει signature picture.Πατα αποθηκευση και εισε ετοιμη.Αν δε μπορεις να ερθω πανω μια μερα και θα σου το βαλω.:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Πολύ ωραίο το φόρουμ αλλά αργεί πολύ να φορτώσει.Έχω 6Mbps και πρέπει να περιμένω 20-30 δευτερόλεπτα για να φορτώσει.:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
της σύνδεσης είναι το πρόβλημα.. εμένα πάει τζάμι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Και επειδή μ' αρέσει όταν γίνομαι άκυρος, ποιό το θέμα με τον τρόπο που μιλάνε στα χωριά;

οφ τόπικ:

Πες τα βρε χου. Οι τοπικοί διάλεκτοι φαίνεται δεν είναι αρκετά ''σικ'' για τις κυρίες υψηλού επιπέδου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzoutzou

Νεοφερμένος

Η tzoutzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Eρωτηση...η αδερφη μου γραφτηκε στο σαιτ με το ονομα SofiaV. Aπο το πρωι προσπαθει να μπει στο σαιτ με τον κωδικο της και δεν την βαζει.Παρολο που εχει κανει επιβεβαιωση με mail.
Tι συμβαινει και θυμωνει το αδερφακι μου?????Το σαιτ μυριζει οτι ειναι αγατη και δεν την βαζει?????
HELP!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetyCat

Νεοφερμένος

Η SweetyCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Eρωτηση...η αδερφη μου γραφτηκε στο σαιτ με το ονομα SofiaV. Aπο το πρωι προσπαθει να μπει στο σαιτ με τον κωδικο της και δεν την βαζει.Παρολο που εχει κανει επιβεβαιωση με mail.
Tι συμβαινει και θυμωνει το αδερφακι μου?????Το σαιτ μυριζει οτι ειναι αγατη και δεν την βαζει?????
HELP!!!!
Τι να σου πω και εγω δεν ξερω:redface:Γιατι δεν στελνεις ενα πμ σε καποιον που ειναι συνδεδεμενος και ξερει απο αυτα:)Εγω σου δεινω μια συμβουλη εσυ αν θες την ακους:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Eρωτηση...η αδερφη μου γραφτηκε στο σαιτ με το ονομα SofiaV. Aπο το πρωι προσπαθει να μπει στο σαιτ με τον κωδικο της και δεν την βαζει.Παρολο που εχει κανει επιβεβαιωση με mail.
Tι συμβαινει και θυμωνει το αδερφακι μου?????Το σαιτ μυριζει οτι ειναι αγατη και δεν την βαζει?????
HELP!!!!

Σου έστειλα πμ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Παιδια πως μπορω να αλαξω την υπογραφη μου ?
-----------------------------------------
:emm:???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Πάνω αριστερά, στο κουμπάκι ρυθμίσεις, έχει ένα μενού, στο οποίο, μεταξύ άλλων, συμπεριλαμβάνεται και η επιλογή "Επεξεργασία Υπογραφής".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΑΛΟΝΙΚΙΑ

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ανέβασα φωτογραφίες απο ¨Διαχείρηση συννημένων αρχείων¨.Οταν προσπάθησα να ξανακατεβάσω δεν μπόρεσα.Ξέρετε γιατί;Τι πρέπει να κάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ιβανα

Νεοφερμένος

Η ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Ανέβασα φωτογραφίες απο ¨Διαχείρηση συννημένων αρχείων¨.Οταν προσπάθησα να ξανακατεβάσω δεν μπόρεσα.Ξέρετε γιατί;Τι πρέπει να κάνω;

αν καταλαβα καλα πρεπει να αλλαξεις το μεγεθος των φωτος μεσω picture manager π.χ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΑΛΟΝΙΚΙΑ

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Το μέγεθοσ των φωτογραφιών το άλλαξα.Απλά φωτογραφίες που ανέβασα δεν μπορώ να τις ανεβάσω ξανά.Μπορώ να το κάνω σε άλλες φωτογραφίες.Είναι δυνατόν αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alice

Νεοφερμένος

Η alice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Interior designer. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Δεν καταλαβα τι ακριβως θελεις να κανεις. Αν πας στα θεματα που παρακολουθεις θα δεις αριστερα στη λιστα κατω κατω στο "διαφορα" εχει "συννημενα αρχεια". Αν πατησεις εκει θα δεις οτι εχεις ανεβασει μεχρι τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Μπορείτε να τις ανεβάσετε και με αντιγραφή-επικόληση...
Βγαίνουν ποιο μεγάλες και δέχεται το μέγεθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Οταν τις εχεις ανεβασει σε συνημμενα,μπορεις να τις ανεβασεις μια φορα μονο.Εναλλακτικα,μπορεις να τις ανεβασεις στο gallery και να κανεις αντιγραφη-επικολληση τον κωδικο που αναφερεται στην προσθηκη της εικονας σε ποστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
thanks :thanks:Anark i!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,080 μηνύματα.
Crookshanks...
δεν είναι το αρνί του Anarki αυτό στο avatar :P:P



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SweetyCat

Νεοφερμένος

Η SweetyCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Θελω να μαθω πως μπορω να βαλω Emoticons στα κειμενα που γραφω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν παχύνει λίγο ακόμα κάτι μπορεί να γίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top