Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Χώρο που; Χάνονται αυτά με το χρόνο, πάνε στις τελευταίες σελίδες επειδή δεν έχουν νέα ποστς.
Έλα, δούλεψέ το λίγο το μυαλουδάκι σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Γιατί όταν πάω να ανεβάσω μία εικόνα στη συλλογή μου μου βγάζει:''this is not a valid image file''???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Σε τι μορφή την έχεις αποθηκεύσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Η μορφή είναι εκεί που λέει type?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ε.. ναι μάλλον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Οκ!!:DΕίναι bitmap image
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ε, γι'αυτό δεν μπορείς να την ανεβάσεις.
Άνοιξε την με το paint και αποθήκευσέ την ως jpeg.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Oκ!! :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespotakia

Νεοφερμένος

Ο adespotakia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
δυο κοριτσια η crazywithcats και η lily εχουν διαγραφη γτ?κανανε κατι κακο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zbeebz

Νεοφερμένος

Η αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
δυο κοριτσια η crazywithcats και η lily εχουν διαγραφη γτ?κανανε κατι κακο?
Αν εσύ ακολουθείς τους κανόνες "συμβίωσης", δεν χρειάζεται να σε απασχολεί γιατί διαγράφονται αυτοί που διαγράφονται. Κάτι θα 'καναν. Αυτό φτάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Έχω να καταγγείλω ότι επί μισή ώρα(που μου είναι αν μη τι άλλο πολύτιμη)έγραφα την απάντησή μου στο θέμα της θεωρητικής Γ Λυκείου "Βοήθεια-Γενιές συγγραφέων"
και μόλις πάτησα "Υποβολή"μου εμφανίστηκε μήνυμα αγγλιστί ότι δεν έχω αυτό το δικαίωμα και πρέπει να κάνω ανανέωση στη σελίδα μου και log in (ενώ ήμουν ήδη μέσα).Αφού πάτησα ανανέωση το μήνυμα που πάλευα τόση ώρα αίφνης εξαφανίστηκε.Σαφώς δεν έχω χρόνο να ξαναγράψω το μήνυμα και είναι κρίμα γιατί τα είχα όλα συγκεντρώμενα και θα ήταν καλή βοήθεια.Υποθέτω ότι ούτε να βρεθεί το μήνυμά μου γίνεται.Συγγνώμη αν είμαι επιθετική,αλλά ξόδεψα και χρόνο και ενέργεια για να το κάνω.
-----------------------------------------
Α!Να σημειώσω ότι μου είχε ξανατύχει να μη δεχτεί το σύστημα την υποβολή αλλά ευτυχώς δε διαγράφηκε το μήνυμά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespotakia

Νεοφερμένος

Ο adespotakia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ok thnks pαντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Έχω να καταγγείλω ότι επί μισή ώρα(που μου είναι αν μη τι άλλο πολύτιμη)έγραφα την απάντησή μου στο θέμα της θεωρητικής Γ Λυκείου "Βοήθεια-Γενιές συγγραφέων"
και μόλις πάτησα "Υποβολή"μου εμφανίστηκε μήνυμα αγγλιστί ότι δεν έχω αυτό το δικαίωμα και πρέπει να κάνω ανανέωση στη σελίδα μου και log in (ενώ ήμουν ήδη μέσα).Αφού πάτησα ανανέωση το μήνυμα που πάλευα τόση ώρα αίφνης εξαφανίστηκε.Σαφώς δεν έχω χρόνο να ξαναγράψω το μήνυμα και είναι κρίμα γιατί τα είχα όλα συγκεντρώμενα και θα ήταν καλή βοήθεια.Υποθέτω ότι ούτε να βρεθεί το μήνυμά μου γίνεται.Συγγνώμη αν είμαι επιθετική,αλλά ξόδεψα και χρόνο και ενέργεια για να το κάνω.
-----------------------------------------
Α!Να σημειώσω ότι μου είχε ξανατύχει να μη δεχτεί το σύστημα την υποβολή αλλά ευτυχώς δε διαγράφηκε το μήνυμά μου.

μου εχει σιμβει και μενα σε αλλο forum μαλον φτεει οτι εμεις πολυ ωρα στο ποστ και εκανε log out ο server του forum
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν πατήσεις το "back" του browser συνήθως σε πάει στον επεξεργαστή κειμένου και έχει ακόμα αυτό που έγραψες. Στον opera τουλάχιστον αυτό γίνεται.
Μεγάλα κείμενα πάντα τα γράφω σε ένα notepad πρώτα και μετά τα μεταφέρω. Ή εναλλακτικά κάνω ένα copy απο τον επεξεργαστή κειμένου για να το έχω πρόχειρο σε περίπτωση που γίνει κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zbeebz

Νεοφερμένος

Η αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
ok thnks pαντως
Αυτό δεν ακολουθεί ούτε τους κανόνες συμβίωσης ούτε τους κανόνες γραμματικής στα αγγλικά. Ελληνικό είναι το φόρουμ, ελληνικά γράφουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespotakia

Νεοφερμένος

Ο adespotakia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ουτε για 2 λεξουλες?αυτο δν το ηξερα πως ουτε για δυο λεξουλες σρυ δν θα το ξανακανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toxotis1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Αν πατήσεις το "back" του browser συνήθως σε πάει στον επεξεργαστή κειμένου και έχει ακόμα αυτό που έγραψες. Στον opera τουλάχιστον αυτό γίνεται.
Μεγάλα κείμενα πάντα τα γράφω σε ένα notepad πρώτα και μετά τα μεταφέρω. Ή εναλλακτικά κάνω ένα copy απο τον επεξεργαστή κειμένου για να το έχω πρόχειρο σε περίπτωση που γίνει κάτι τέτοιο.

και εγω αυτο ακριβος κανω γιατι μου εχει σιμβει αρκετες φορες σε αλλα forum οποτε και οι υπολιπει καντε το ιδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Τέλος πάντων,oleum et operam perdidi(έχασα το λάδι και τον κόπο και σε πιο ελεύθερη απόδοση:Κρίμα στον κόπο μου).Ευχαριστώ πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ναι, opus morendi legato fiat seicento.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Πάτησα το <<εμφάνιση όλων των θεμάτων που παρακολουθήτε>>,μου τα εμφάνισε και από πάνω έγραφε αυτό: td class="alt1" id="td_threadtitle_12959" title="Το Αρκουδάκι, υπέροχος μακρύτ:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top