Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Εμένα γενικά μου αρέιει πολύ το site! Η μόνη παρατήρηση που έχω να κάνω είναι γιατί πρέπει οι αναζητήσεις να γίνονται με διαφορά 30 δευτερολέπτων?:P
Όσο για τις διαφημίσεις, δεν έχω πρόβλημα. Μερικές μάλιστα είναι γελοίες (π.χ. δείτε αποκλειστικές φωτό της καυτής Νάταλις Θάνου-έλεος!!!):lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Θα ήθελα με την σειρά μου να κάνω ένα σχόλιο. Σεβαστό το ότι είναι ένα μαθητικό σάιτ, οπότε πρέπει να γράφουμε σε Γλώσσα κατανοητή για όλους. Λοιπόν, δεν είμαι απολύτως σύμφωνος στην απαγόρευση των Greeklish, αλλά αφού είναι κανόνας, οφείλω να τον τηρώ. Όμως όταν κάτι είναι απαγορευμένο, να ισχύει για όλους. Κοίταξα στους "αποκλεισμένους χρήστες" και είδα την αιτία αποκλεισμού ενός χρήστη (δεν θέλω να αναφέρω το όνομά του για να μην νομίζετε ότι τον υπερασπίζομαι) με Greeklish. Λοιπόν, θα σας παρακαλούσα να μην αφήνετε να νομίζουν οι άλλοι ότι γίνεται κατάχρηση εξουσίας.

Ευχαριστώ,
Κωνσταντίνος:thanks:

Θα απαντήσω εγώ.. το σύστημα στις αιτιολογίες καθώς και στα μηνύματα συστήματος που στέλνονται είτε για οφφ τόπικ είτε για deleted ποστ ειναι στα greeklish επειδή το σύστημα δε δέχεται ελληνικά:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Θα ήθελα με την σειρά μου να κάνω ένα σχόλιο. Σεβαστό το ότι είναι ένα μαθητικό σάιτ, οπότε πρέπει να γράφουμε σε Γλώσσα κατανοητή για όλους. Λοιπόν, δεν είμαι απολύτως σύμφωνος στην απαγόρευση των Greeklish, αλλά αφού είναι κανόνας, οφείλω να τον τηρώ. Όμως όταν κάτι είναι απαγορευμένο, να ισχύει για όλους. Κοίταξα στους "αποκλεισμένους χρήστες" και είδα την αιτία αποκλεισμού ενός χρήστη (δεν θέλω να αναφέρω το όνομά του για να μην νομίζετε ότι τον υπερασπίζομαι) με Greeklish. Λοιπόν, θα σας παρακαλούσα να μην αφήνετε να νομίζουν οι άλλοι ότι γίνεται κατάχρηση εξουσίας.

Ευχαριστώ,
Κωνσταντίνος:thanks:
qwertyuiop2:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

444ever

Νεοφερμένος

Ο 444ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
ειναι τελειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εμένα γενικά μου αρέιει πολύ το site! Η μόνη παρατήρηση που έχω να κάνω είναι γιατί πρέπει οι αναζητήσεις να γίνονται με διαφορά 30 δευτερολέπτων?:P
Όσο για τις διαφημίσεις, δεν έχω πρόβλημα. Μερικές μάλιστα είναι γελοίες (π.χ. δείτε αποκλειστικές φωτό της καυτής Νάταλις Θάνου-έλεος!!!):lol:

Αναζήτηση μπορείς να κάνεις και μέσω google, απομονώνοντάς την στο ischool.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Θα απαντήσω εγώ.. το σύστημα στις αιτιολογίες καθώς και στα μηνύματα συστήματος που στέλνονται είτε για οφφ τόπικ είτε για deleted ποστ ειναι στα greeklish επειδή το σύστημα δε δέχεται ελληνικά:bye:
Αυτό.
Ήμουν σίγουρος οτι θα το αναφέρει κάποιος :P
Είναι λίγο ειρωνικό να κάνεις edit ένα μήνυμα επειδή είναι γραμμένο με greeklish, και στην αιτιολογία να γράφεις "apagoreyontai ta greeklish" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELENIP

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γυμναστής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Λοιπόν πάς στον Πίνακα ελέγχου σου και πατάς επεξεργασία υπογραφής και βάζεις μια φωτο της αρεσκείας σου απο το αρχείο του υπολογιστή σου.
Ψάξτο γιατι εγώ το παλεύω κάμποση ώρα για να πετύχει:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Από το να βγάζει διάφορα σύμβολα καλύτερα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαριάννα&ξανις!!

Νεοφερμένος

Η Μαριάννα&ξανις!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Λοιπόν πάς στον Πίνακα ελέγχου σου και πατάς επεξεργασία υπογραφής και βάζεις μια φωτο της αρεσκείας σου απο το αρχείο του υπολογιστή σου.
Ψάξτο γιατι εγώ το παλεύω κάμποση ώρα για να πετύχει:blink:
Οκ! θα το κάνω ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαριάννα&ξανις!!

Νεοφερμένος

Η Μαριάννα&ξανις!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Λοιπόν πάς στον Πίνακα ελέγχου σου και πατάς επεξεργασία υπογραφής και βάζεις μια φωτο της αρεσκείας σου απο το αρχείο του υπολογιστή σου.
Ψάξτο γιατι εγώ το παλεύω κάμποση ώρα για να πετύχει:blink:
Αχ αυτό δεν με βοηθάει αυτο το κανω και εγω.Πατάω αυτον τον ηλιο για να βάλω εικόνα αλλα είναι απο το ιντερνετ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παολίτσα

Νεοφερμένος

Η Παολίτσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Μόνο λίγο τα φασιστάκια να προσέχεις. Αν και στο Μόναχο δεν είναι τόσο μεγάλο το πρόβλημα.
ευχαριστω πολυ..για τισ συμβουλεσ σ!!αλλα μολισ συνειδητοποιησα οτι δν μπορω να κανω επεξαργασια της επικεφαλιδας...μηπως ξερεισ να με κατατοπισεισ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δε γίνεται. Πρέπει να το ζητήσεις απο ενα mod.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παολίτσα

Νεοφερμένος

Η Παολίτσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Δε γίνεται. Πρέπει να το ζητήσεις απο ενα mod.
α τελεια...!!δν πειραζει..ας μεινει κι ετσι!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ELENIP

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γυμναστής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Αχ αυτό δεν με βοηθάει αυτο το κανω και εγω.Πατάω αυτον τον ηλιο για να βάλω εικόνα αλλα είναι απο το ιντερνετ...:(

Για δοκίμασε εκεί που λεει επιλογή 2:Ανεβάστε την εικόνα απο τον υπολογιστή σας.Πάτα αναζήτηση και ψαξε στο P.C σου τη φωτο που θελεις. Αυτό έκανα εγω αφού πρώτα πάτησα ''εισαγωγη εικόνας στη υπογραφή'' που είναι με πορτοκαλί γραμματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαριάννα&ξανις!!

Νεοφερμένος

Η Μαριάννα&ξανις!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Για δοκίμασε εκεί που λεει επιλογή 2:Ανεβάστε την εικόνα απο τον υπολογιστή σας.Πάτα αναζήτηση και ψαξε στο P.C σου τη φωτο που θελεις. Αυτό έκανα εγω αφού πρώτα πάτησα ''εισαγωγη εικόνας στη υπογραφή'' που είναι με πορτοκαλί γραμματα
Που το γράφει αυτό?:hmm:Δεξιά, αρίστερά,πάνω ,κάτω...?Συγγνώμη μορέ σας κούρασα...:redface:

Που το γράφει αυτό?:hmm:Δεξιά, αρίστερά,πάνω ,κάτω...?Συγγνώμη μορέ σας κούρασα...:redface:
Το βρήκα!!! Χίλια ευχαριστώ!!!!:up::up::up::D:D:D:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erin1994

Νεοφερμένος

Η erin1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ευχαριστω:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Petro, αν ακούς, κάνε κάτι για τον κύριο διακομιστή γιατί μας έχει σπάσει τα νεύρα. Όλη την ώρα απασχολημένος είναι, ε όχι. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σχόλια και παρατηρήσεις για το site

Να προσέχετε πότε και πόσο infraction δίνετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Να προσέχετε πότε και πόσο infraction δίνετε.

δεν εχω παρα να συμφωνησω.. το χετε ξεφτιλισει το θεμα.
ο καθε μαλακας που μπαινει και κανει trolling και ειναι ακομη μεσα σαν μελος με τις ηλιθιες αποψεις του που δεν ειναι δικες του στην τελικη, δεν σας πειραζει, σας πειραξε οποιος εβρισε...μαλακιες.
Το βαριεμαι ολο αυτο το σκηνικο, αντε κοψτε, γινεται βαρετο και καταντατε ηλιθιοι στο τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ούτε τί είναι το infraction ούτε τί είναι το trolling ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top