Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Πώς μπορώ να αλλάξω το username μου; :)

Στελνεις πμ στον Petro και του ζητας να στο αλλαξει.
Α.
Αυτο μπορεις να το κανεις μονο μια φορα.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Στελνεις πμ στον Petro και του ζητας να στο αλλαξει.
Α.
Αυτο μπορεις να το κανεις μονο μια φορα.
:)

Ευχαριστώ πολύ! :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Βασικά μπορεί κάποιος που να ξέρει, να μου εξηγήσει ποια ακριβώς η διαφορά στο να πατήσω αποσύνδεση και στο να πατήσω έξοδος;

Αμα πατησεις "Αποσυνδεση" σβηνει αμεσως το ονομα σου απο τη λιστα συνδεδεμενων (δηλαδη φαινεται οτι εχεις βγει απο το σαιτ). Ενω αν κλεισεις το παραθυρο, πρεπει να περασει καποιος χρονος για να φανεις αποσυνδεδεμενη (15 λεπτα το 'χω χρονομετρησει εγω :P).

Α, επισης τα θεματα στη Διασκεδαση ειναι σαν να μην υπαρχουν για το μηχανημα αναζητησης. Με ο,τι αυτο συνεπαγεται...

Νομίζω δεν εννοεί αυτό. Εννοεί τις δύο επιλογές, έξοδος στη βασική γραμμή εργαλειών και την αποσύνδεση του χρήστη, κάτω δεξιά στη ''sidebar'' της αρχικής σελίδας (εκεί που φαίνονται οι χρήστες, τα στατιστικά κ.λπ).

Anyway, το ίδιο πράγμα είναι (νομίζω). Και με τις δύο επιλογές θα εμφανιστεί το ίδιο μήνυμα για τα cookies που διαγράφτηκαν και ένα link για την αρχική σελίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Νομίζω δεν εννοεί αυτό. Εννοεί τις δύο επιλογές, έξοδος στη βασική γραμμή εργαλειών και την αποσύνδεση του χρήστη, κάτω δεξιά στη ''sidebar'' της αρχικής σελίδας (εκεί που φαίνονται οι χρήστες, τα στατιστικά κ.λπ).

Anyway, το ίδιο πράγμα είναι (νομίζω). Και με τις δύο επιλογές θα εμφανιστεί το ίδιο μήνυμα για τα cookies που διαγράφτηκαν και ένα link για την αρχική σελίδα.

Ναι αυτό εννοώ.
Αλλά δεν γίνεται να είναι το ίδιο πράγμα, αλλιώς δεν θα υπήρχε 2 φορές και με άλλο όνομα. =(
Πέτροοοοο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυκτικός και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Γιατι καποιες φορες εμφανιζεται η υπογραφη μου ενω καποιες αλλες οχι ;;;
Οπως για παραδειγμα τωρα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Η υπογραφή εμφανίζεται σε συγκεκριμένα Forums, όπως εκείνα της χαλαρής κουβέντας, της διασκέδασης, και δεν ξέρω ποια άλλα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eco-warrior

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ή Αμφιάραος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυκτικός και μας γράφει απο Βουλγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 925 μηνύματα.
Η υπογραφή εμφανίζεται σε συγκεκριμένα Forums, όπως εκείνα της χαλαρής κουβέντας, της διασκέδασης, και δεν ξέρω ποια άλλα. :P
ok σ'ευχαριστω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgegabgab

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Υπάρχει ένα πρόβλημα και δεν μπορώ να γράψω απάντηση σε topic. Γιατί?

ενώ όλα με την εγγραφή είναι εντάξει και το topic δεν έχει ακυρωθεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Μήπως είναι αγγελίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgegabgab

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
όχι στο art corner.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Είναι στους κανόνες του subforum για να γράψεις πρέπει να είσαι Μέλος, όχι Νέο Μέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgegabgab

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
ok δεν το ήξερα ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstans

Νεοφερμένος

Η konstans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Σέεεεεερνεστε κι εσείς;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstans

Νεοφερμένος

Η konstans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Έφτιαξε:up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δεν κάνει τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.elgrekole

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
:D:D

Σημερα ο Server spammer μου εστειλε 1250 μηνυματα σαν και αυτα
μου πηρε περιπου 25 λεπτα να τα διαγραψω.

Εσεις ειχατε ποτε παρομοιο προβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Screenshot Studio capture #1.png
    Screenshot Studio capture #1.png
    65.5 KB · Εμφανίσεις: 85

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Όχι. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ούτε κι εγώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
:D:D

Σημερα ο Server spammer μου εστειλε 1250 μηνυματα σαν και αυτα
μου πηρε περιπου 25 λεπτα να τα διαγραψω.

Εσεις ειχατε ποτε παρομοιο προβλημα?

Τσου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top