Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ναι, το σύστημα δεν λαμβάνει υπόψη του στην αναζήτηση τη Διασκέδαση! :P
Οι υπόλοιποι πώς κάνετε αναζήτηση εκεί; :hmm:


-petros

Εγώ έβαλα 5 γράμματα τυχαία μου είπε πως δεν βρίσκει τίποτα, και αυτόματα με "πέταξε" στη σύνθετη αναζήτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
δεν ξέρω αν είναι άκυρο, αλλά το έχω απορία..

πως μερικοί χρήστες παίρνουν ένα σταυρουδάκι δίπλα στο όνομά τους και τι σημαίνει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
δεν ξέρω αν είναι άκυρο, αλλά το έχω απορία..

πως μερικοί χρήστες παίρνουν ένα σταυρουδάκι δίπλα στο όνομά τους και τι σημαίνει??

Ποσες φορες ακομα θα το ρωτισετε ? :p
Σημαινει οτι ειναι φιλος σου .
και για το εμπεδωσεις... βλεπεις εμενα αυτην την στιγμη δεν με εχεις φιλο τωρα που θα σου στιλω αιτημα και θα το δεχτεις(:p) θα δεις πως εχω και εγω .:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
δεν ξέρω αν είναι άκυρο, αλλά το έχω απορία..

πως μερικοί χρήστες παίρνουν ένα σταυρουδάκι δίπλα στο όνομά τους και τι σημαίνει??
σημαινει οτι αυτοι ειναι οι φιλοι σου,δηλ βρισκονται στην λιστα σου!







κατι ακομα....πηγα να αλλαξω εικονα αβαταρ..πατησα αποθηκευση αλλαγων και ειπε πως απετυχε ενω η εικονα εχει αλλαξει....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Κολλάει το σύστημα κάποιες φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Ποσες φορες ακομα θα το ρωτισετε ? :p
Σημαινει οτι ειναι φιλος σου .
και για το εμπεδωσεις... βλεπεις εμενα αυτην την στιγμη δεν με εχεις φιλο τωρα που θα σου στιλω αιτημα και θα το δεχτεις(:p) θα δεις πως εχω και εγω .:p


:lol::lol: το δέχτηκα!!!!

πότε δεν μου είχα εξηγήσει κάτι με πιο κουλ τρόπο!!! χαχαχαχα:D:P

that's the spirit man!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Γιατί δεν φαινόταν η εικόνα υπογραφής που είχα βάλει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Οταν κάνω επεξεργασία και προσπαθώ να προσθέσω συνημμένο μου βγάζει αυτό.
edit.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Πάτησες το σύνδεσμο "Εισαγωγή της εικόνας υπογραφής" αφού την ανέβασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Δεμ θυμάμαι με κόλλησες αλτσχάιμερ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
πως μπορω να κανω δημοσκοπηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Προς το παρόν δεν μπορείς.Πρέπει να έχεις 1 μήνα εγγραφής και 150(?) μηνύματα.Αλλά μηνύματα έχεις,λάθος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
ααα κριμα ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Μπορείς να ζητήσεις όμως και τη βοήθεια κάποιου συντονιστή. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Σε όσα πόστ που έχω δει να γίνεται επεξεργασία από τον Petro ή κάποιο συντονιστή,η αιτία της επεξεργασίας είναι γραμμένη με greeklish.Εφόσον δεν επιτρέπονται τα greeklish στα ποστ,γιατί να εφαρμόζονται εκεί;Απλή περιέργεια...(είμαι και άσχετη):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Γιατι το συστημα συντονισμου δεν υποστηριζει τους ελληνικους χαρακτηρες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Γιατι το συστημα συντονισμου δεν υποστηριζει τους ελληνικους χαρακτηρες. :P

ισχυει το ιδιο και για την αναφορα ?
Δηλαδα οταν κανουμε αναφορα σε καποιο μυνημα να γραφουμε σε greeklish τον λογο ?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Όχι. Στις αναφορές μπορείς να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

s.s

Νεοφερμένος

Ο S.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ρε παιδια όλα ωραία,όλα καλά σ'αυτό το forum αλλά δεν γίνετε να ΜΗΝ κάνετε παράθεση το αμέσως προηγούμενο ποστ?Καταντάει εκνευριστικό.Παράθεση είναι για κάτι που έχει ειπωθεί σε παλαιότερα ποστ.

Just my 2 cents,
S.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Απλά κάποιο θέμα μπορεί να το παρακολουθούν πολλοί χρήστες και μέχρι να απαντήσεις στο αποπάνω μήνυμα να εμφανίζονται άλλα 10.Στις άλλες περοπτώσεις είναι όντως εκνευριστικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top