Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Desdemona

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
παιδια καλησπερα, εγω που εγω ηδη γατακι και τωρα σωσαμε ενα σκυλακι απο αυτοκινητιστικό και το φεραμε σπιτι και θελουμε να το κρατήσουμε που θα ρωτησω για τη συμβιωση σκυλου με γατα που προυπάρχει στο σπιτι? βεβαια το σκυλακι ειναι πολυ φοβισμένο και χτυπημενο και ειναι πολυ ηρεμο. η νεφέλη φοβάμαι μην του αγριεψει
Υπάρχει σχετικό θέμα εδώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι αθετήσεις να κρατούν λιγότερο.

Σας λέω το πήρα το μάθημά μου.:'(

:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πειράζει που δεν κατάλαβα;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
To post μου στο thread του link το διάβασες ;

edit : Για αυτό και το παραπάνω link σε βγάζει κατεθείαν στο post μου. Δεν θεώρησα πως χρειαζόταν κάποια αναφορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τώρα κατάλαβα...:iagree:Νομίζω καλύτερα να κάνεις μια αναφορά με τα λινκ που έχεις παραθέσει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Παιδιά, έχω συμπληρώσει τα 150 μηνύματα αλλά δεν ξέρω από που να βάλω δικό μου avatar..Μπορείτε να με βοηθήσετε?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ok, το βρήκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
σποιλερ πως βάζουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Έτσι

["/"spoiler]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Ξερει κανεις γιατι δεν ανεβαινουν οι εικονες μου; Τα κανω ολα κανονικα και μετα αργει ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ πολυ στη φορτωση.. περιπου ενα τεταρτο δηλαδη.. Εχει το συστημα καποιο προβλημα;




Ξερει κανενας ή αδικα περιμενω να μου απαντησετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Εγώ έχω μια άλλη απωρία!!Πως κάνες μια ιστοσελίδα θερμή λέξη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Α, δηλαδη κανενας δεν ξερει ε; :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Ξερει κανεις γιατι δεν ανεβαινουν οι εικονες μου; Τα κανω ολα κανονικα και μετα αργει ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ πολυ στη φορτωση.. περιπου ενα τεταρτο δηλαδη.. Εχει το συστημα καποιο προβλημα;

Ξερει κανενας ή αδικα περιμενω να μου απαντησετε;
Ποιο είναι το μέγεθος της εικόνας;

Εγώ έχω μια άλλη απωρία!!Πως κάνες μια ιστοσελίδα θερμή λέξη;

Υπερσύνδεσμο;

Επιλέγεις τη λέξη και πατάς το παραπάνω κουμπάκι.;)
(Βγήκε λίγο τεράστια . :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ωραία και εγώ αυτό ήθελα να ρωτήσω!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ερωτησηη.:D
Οταν μπαινεις στο προφιλ καποιου που δεν τον εχεις στους φιλους σου, εκει απο κατω απο το νικνεημ γραφει επαφες και φιλοι, και αν το πατησεις λεει, προσθηκη στους φιλους, προσθηκη στις επαφες, και αγνοηση χρηστη.
Αυτο το "αγνοηση χρηστη" τι ειναι, τι κανει αν το πατησεις?:zilia::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Ευχαριστώ!

Ωραία και εγώ αυτό ήθελα να ρωτήσω!!:D
2 σε ένα λοιπόν.:D
Ερωτησηη.:D
Οταν μπαινεις στο προφιλ καποιου που δεν τον εχεις στους φιλους σου, εκει απο κατω απο το νικνεημ γραφει επαφες και φιλοι, και αν το πατησεις λεει, προσθηκη στους φιλους, προσθηκη στις επαφες, και αγνοηση χρηστη.
Αυτο το "αγνοηση χρηστη" τι ειναι, τι κανει αν το πατησεις?:zilia::P

Επειδή το έχω κάνει μία φορά (:zilia:) απ' ότι ξέρω δεν μπορεί να σου στείλει Π.Μ. και γενικά να επικοινωνήσει μαζί σου πέρα του forum,;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ατιμουτσικοοοο.
Σε ποιον σε ποιον?:who:
Aστειευομαι.:P
Φχαριστω μωρη.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Ατιμουτσικοοοο.
Σε ποιον σε ποιον?:who:
Aστειευομαι.:P
Φχαριστω μωρη.:D

:zilia: Σε έναν Αντρέα κάτι...:P
Τίποτα. Θα ψάξω να δω αν παρέλειψα κάτι και θα σε ενημερώσω.:D
Edit: Εκτός από τα Π.Μ. δε θα μπορείς να βλέπεις άμεσα τα μηνύματά του στο Forum. :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata Morgana

Δραστήριο μέλος

Η Fata Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Ποιο είναι το μέγεθος της εικόνας;
Μια πχ ειναι 2mb.. Πολυ ειναι ε;
-----------------------------------------
Καλα, και πως ανεβαζω περισσοτερες απο μια εικονες;

Θα σας πρηξω με τις ερωτησεις μου.. το ξερω. :D


Καλα μη σκοτωνεστε να απαντησετε, τα καταφερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top