Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
οταν καποιο ποστ ειναι οφ κανουμε στ μελος που ειναι οφ,ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι.
Και αν υπαρχουν πολλα οφ-τοπικ ξεκινας απο εκει που ξεκιναει το οφ-τοπικ κατα την γνωμη σου με αναφορα και μεσα στην αναφορα γραφεις ποια μυνηματα ειναι οφ-τοπικ κατα την γνωμη σου.Εγω ετσι κάνω πάντως...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
θενξ παιδακια:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ευχαριστηση μας αγαπητή μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Πότε θα μπορέσουμε να βάλουμε ως έτος αποφοίτησης το 2009?Μεριμνήστε σχετικά, παρακαλώ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Και να μπουν τα ρημαδοιδιωτικά παρακαλώ:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Παντως εγώ papουλι το διαβολακι το βλέπω σε καθε ποστ που γίνεται αλλα μεχρι εκεί.
Καποιο EDIT παραπέρα απο αυτό δεν βλέπω και δεν μπορω να κανω.
Αλλα βλέπω το φόρουμ γεμίζει διαβολάκια...:P

εγω γτ δεν εχω δει ποτε διαβολακια? :p
δε καταλαβα τι διαβολακια ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Και να μπουν τα ρημαδοιδιωτικά παρακαλώ:mad::P

Αν μπουν όλα τα υπάρχοντα ιδιωτικά σχολεία,ζήτω που καήκαμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Αν μπουν όλα τα υπάρχοντα ιδιωτικά σχολεία,ζήτω που καήκαμε.:P

Έστω τα βασικά.:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
εγω γτ δεν εχω δει ποτε διαβολακια? :p
δε καταλαβα τι διαβολακια ειναι?

Τα βλέπουν οι Συντονιστές και οι Βοηθοί Συντονισμού. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Για αυτό και λέω οτι εχει γεμισει ο τόπος διαβολάκια.
Τι τραβανε και αυτοι οι Συντονιστές...:P
Oσο για τα ιδιωτικα εχει δικιο η Μαρια.
Υπαρχουν μερικες εκατονταδες ιδιωτικα σχολεια πανελλαδικώς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Γκρρ...Μάρκαρα ένα θέμα ως διαβασμένο και δεν μπορώ να το αλλάξω. Διαφωτίστε με γιατί βαριέμαι να ψάχνω τέτοια ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CuteKitty

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Να κάνω μια ερώτησηηηηηη; :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Αυτά τα Cat Spy, Cat Amirer κ.λπ. κάτω απ' τα ονόματα πώς λειτουργούν; :confused: Μπορεί κάποιος να μου πει τη σειρά τους...; :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Να κάνω μια ερώτησηηηηηη; :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Αυτά τα Cat Spy, Cat Amirer κ.λπ. κάτω απ' τα ονόματα πώς λειτουργούν; :confused: Μπορεί κάποιος να μου πει τη σειρά τους...; :rolleyes:
Σχετικό θέμα εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CuteKitty

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Thank you! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Κάτι πέχει γίνει και δεν ανεβαίνουν φωτογραφίες στο προφίλ του χρήστη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Κάτι πέχει γίνει και δεν ανεβαίνουν φωτογραφίες στο προφίλ του χρήστη!
:iagree::iagree::iagree:

μια φορα ειπα και εγω να ανεβασω και δεν γινεται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Θα ήθελα να προτείνω οι συντονιστές όταν κάνουμε αναφορά και αυτή δεν ικανοποιείται να μας στέλνουν ένα πμ και να μας λένε ότι "ήταν λάθος η αναφορά σου" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Γκρρ...Μάρκαρα ένα θέμα ως διαβασμένο και δεν μπορώ να το αλλάξω. Διαφωτίστε με γιατί βαριέμαι να ψάχνω τέτοια ώρα.

Περιμένεις να γίνουν νέες αναρτήσεις. :p Από τη στιγμή που ένα θέμα, ένα subforum ή ακόμα και όλο το Forum σημειωθούν ως διαβασμένα δεν μπορείς να κάνεις τίποτα για να το επαναφέρεις μόνη σου. Διορθώστε με αν κάνω λάθος… :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top