Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Έχω λάβει μία αθέτηση... Αυτό έχει κάποιο αντίκτυπο? Ποιες δυνατότητες πρόσβασής μου επιβαρύνονται? Αποκλείομαι σε κάτι από το φόρουμ? Γιατί ακόμα, δεν έχω καταλάβει πού έχω περιοριστεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Όταν λες μια κακιά κουβέντα από εδώ και πέρα θα μπαίνουν αστεράκια:'(

Όχι αν δεν το δει κάποιος mod...:fss: (βασικά έχω την εντύπωση πως μόνο η maraki love το κάνει αλλά τέσπα...:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Σουτ. Πιπέρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Όχι αν δεν το δει κάποιος mod...:fss: (βασικά έχω την εντύπωση πως μόνο η maraki love το κάνει αλλά τέσπα...:P).

Πως σου μπήκε τέτοια ιδέα στο μυαλό; Μα πως;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Αναλογα το συνολικο σου ποσοστο. Πες οτι εχεις 20%, δεν σου κοβεται τιποτα. Απο 50% και πανω νομιζω αρχιζουν οι περικοπες.(υπογραφη, αβαταρ κτλ.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Η δυνατότητα το να γίνω "φίλος" με κάποιον σε τί χρησιμεύει?
Τί το διαφορετικό έχει απο τους μη φίλους?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Αχα, οταν πας 50% αρχιζεις και χανεις υπογραφη, αβαταρ, και το πμ μποξ σου γεμιζει. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Όταν λέμε γεμίζει;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Έχω λάβει μία αθέτηση... Αυτό έχει κάποιο αντίκτυπο? Ποιες δυνατότητες πρόσβασής μου επιβαρύνονται? Αποκλείομαι σε κάτι από το φόρουμ? Γιατί ακόμα, δεν έχω καταλάβει πού έχω περιοριστεί.

κατά αρχήν μην αγχώνεσαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Αναλογα το συνολικο σου ποσοστο. Πες οτι εχεις 20%, δεν σου κοβεται τιποτα. Απο 50% και πανω νομιζω αρχιζουν οι περικοπες.(υπογραφη, αβαταρ κτλ.)

Αχα, οταν πας 50% αρχιζεις και χανεις υπογραφη, αβαταρ, και το πμ μποξ σου γεμιζει. :D


Ευχαριστώ.:)

κατά αρχήν μην αγχώνεσαι :P

Νταξει μωρέ, 40% έχω, λίγο δεν είναι? Για μια βρισιά... Σιγά... Αλλά είδα κάπου ότι αυτό μπορεί να έχει αντίκτυπο στη συνολικη δραστηριότητα, αλλά δεν αντελήφθην κάτι, γι'αυτό ρωτάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
  • Όταν ένας χρήστης φτάνει και προσπερνάει το 50% Infraction Points, για 1 μήνα περιορίζονται οι υπηρεσίες που του παρέχονται. Πιο συγκεκριμένα:
    - Δε μπορεί να κάνει αναζήτηση στο Forum.
    - Το ΠΜ inbox του περιορίζεται σε δυνατότητα αποθήκευσης (5 PMs) (έλεγα να το απενεργοποιήσω τελείως, αλλά δε θα υπάρχει δυνατότητα επικοινωνίας ούτε με τους συντονιστές μετά, πράγμα αδικαιολόγητο).
    - Η δυνατότητα ανεβάσματος δικού του avatar, κλείνει.
    - Η δυνατότητα της υπογραφής, κλείνει.
  • Όταν ένας χρήστης φτάνει το ποσοστό 70%, ο λογαριασμός αποκλείεται για 10 ημέρες (πχ μετά την επιστροφή, αν ξανά πάρει, θα πάει 80% και θα αποκλειστεί πάλι για 10 μέρες - εκτός κι αν λήξει κάποιο/α infractions και πέσει το ποσοστό).
  • Όταν φτάνει το 100%, αποκλείεται για 2 μήνες.
  • Όταν φτάνει και ξεπερνάει το 150%, αποκλείεται μόνιμα.

Aυτά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Tελικά είμαι πράγματι νομοταγής iSchoolίτης...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Α, καλά, έπιασα στα πράσα τον Ζέντμπλε, δεν πάμε καλά...:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Όταν λέμε γεμίζει;;;
Σου πηγαινει 100%, και οτι και να σβησεις δεν μειωνεται ο αριθμος. -.-'
Με αποτελεσμα να μην μπορουν οι αλλοι χρηστες να σου στελνουν πμ, αυτο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ελάτε ρε παιδιά, σταματήστε τις χαζομάρες. Οι βρισιές διορθώνονται, να το ξέρετε. Αντικαθίστανται, μάλλον, από τα αστεράκια (***). Τώρα από εκεί και πέρα όλοι ξέρουμε πως δε συμβαίνει πάντα αυτό. Στη Διασκέδαση ας πούμε κοντεύουμε να γράψουμε ετυμολογικό/ερμηνευτικό λεξικό ''βαριάς'' γλώσσας. Αλλά εντάξει, δεν έχει νόημα να μπει κανείς στη διαδικασία να διορθώσει γιατί, πολύ απλά, είναι Διασκέδαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Η δυνατότητα το να γίνω "φίλος" με κάποιον σε τί χρησιμεύει?

Θα τονωθεί η αυτοπεποίθησή σου, αν έχεις πολλούς φίλους.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Θα τονωθεί η αυτοπεποίθησή σου, αν έχεις πολλούς φίλους.:D

....καλά..:/:
θα με βοηθάνε και με τις δουλειές???:rolleyes::P:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ναι ρε, αλλά υπάρχουν κάποια πράγματα που είναι πιο αστεία με απευθείας βρισιά... ξέρω εγώ, στο "Ότι πιο αστείο έχουμε δει" είπα στη Λένα άη γ@μήσου. Αλλά η γλύκα του να το γράψω χωρίς @ είναι άλλη...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
μλκία -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isidorosrigas

Νεοφερμένος

Ο isidorosrigas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Μόλις μπήκα σήμερα το βρήκα έτσι!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ScreenShot001.bmp
    1.4 MB · Εμφανίσεις: 63

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top