Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
μα γιατι εγιναν μωβ?ακουσαν τις παρακλησεις τις rewial?:P
ποια η διαφορα απο τους πρασινους?
ειναι που ειμαι σαββατογεννημενη αγορι μου:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ειναι που ειμαι σαββατογεννημενη αγορι μου:lol:
δεν απαντας στις ερωτησεις μου κοριτσι μου:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ευχαριστω κοριτσι μου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zbeebz

Νεοφερμένος

Η αβάπτιστον αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα με την επιλογή για τους "φίλους"... :hmm:
Και, χωρίς παρεξήγηση κορίτσια, σας έσβησα όλες! :redface:
Εννοείται πως, όποιος θέλει, κάνει ελεύθερα φιλίες μέσα από το σάιτ. Πρέπει όμως και να το διαλαλούμε στα πέρατα;;; :blink: :lol::lol:

Με το συμπάθειο, αλλά αυτό το συγκεκριμένο μου θυμίζει λίγο σάιτ "γνωριμιών"... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
και η εικονα θα ειναι κανονικα οπως την εχω, μεγαλυτερη ή μικροτερη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κανονικα θα ειναι ,υποθετω..
Απλά τα παιδια θα το κανουν download και θα το ξεζιπαρουν(ωραια λεξη:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Όταν λήγει μαι προειδοποίηση , λήγει απλώς και σβήνεται ή θα την έχω για μια ζωή να γράφει ''αναιρέθηκε''??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Bγαίνει το πλαίσιο αθετήσεις.Αν δεν είναι η μόνη σου σβήνεται:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
η παλετα στην υπογραφη εχει κολλησει στο μπλε! με το που παω, ο δρομεας μπλε ειναι και δεν αλλαζει χρωμα! τι γινεται? :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphadora

Νεοφερμένος

Η Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Μια ερώτηση... γιατί δεν εμφανίζεται η υπογραφή μου? Έκανα μια προσθήκη κι αμέσως εξαφανίστηκε... με συγχωρείτε κιόλας, αλλά δεν μπορώ να βρω τι κάνω λάθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
Πως μπορω να βαλω υπογραφη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Μια ερώτηση... γιατί δεν εμφανίζεται η υπογραφή μου? Έκανα μια προσθήκη κι αμέσως εξαφανίστηκε... με συγχωρείτε κιόλας, αλλά δεν μπορώ να βρω τι κάνω λάθος...
Οι υπογραφές δε φαίνονται σε όλες τις κατηγορίες του forum. Αν κάνεις κάποιο ποστ στο "The Chat & Fun Section" για παράδειγμα, θα τη δεις.
Πως μπορω να βαλω υπογραφη?
Πήγαινε πάνω αριστερά στο "Ρυθμίσεις" και μετά "Επεξεργασία υπογραφής".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πως μπορω να βαλω υπογραφη?
ρυθμισεις-επεξεργασια υπογραφης και μετα αποθηκευση υπογραφης

Μια ερώτηση... γιατί δεν εμφανίζεται η υπογραφή μου? Έκανα μια προσθήκη κι αμέσως εξαφανίστηκε... με συγχωρείτε κιόλας, αλλά δεν μπορώ να βρω τι κάνω λάθος...
η υπογραφη δεν εμφανιζεται σε ολα τα section,αλλα απ'οτι ειδα δεν εχεις κατι για υπογραφη..Πατησες αποθηκευση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Χα, πρόλαβα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
σας ευχαριστω και τους δυο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γιατί στον yoz όταν πατάω για περισσότερα μηνύματα του μου δείχνει μόνο 14;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Desdemona

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Νομίζω ότι η επιλογή των φίλων προϋπήρχε της ανανέωσης :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Γιατί στον yoz όταν πατάω για περισσότερα μηνύματα του μου δείχνει μόνο 14;
στη αναζητηση σου δειχνει τα πιο προσφατα μηνυματα του χρηστη,εχει καιρο να δημοσιευσει ο ιδιος οποτε σου δειχνει τα πιο προσφατα απο τα παλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Εγώ έχω νευριάσει με την αναζήτηση!!Τι ανοησία είναι αυτή;Άλλα πατάς άλλα σου βγαίνουν:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top