Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
σε 5 λοιπον. ευχαριστω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
η διαβαθμιση στα μελη(επιφανες,νεοφερμενο,εκκολαπτομενο,κλπ) συνοδευεται και με αναλογα μπονους ή τιποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
η διαβαθμιση στα μελη(επιφανες,νεοφερμενο,εκκολαπτομενο,κλπ) συνοδευεται και με αναλογα μπονους ή τιποτα?

Τσού,η διαβάθμιση που λές,βασίζεται στον αριθμό των μηνυμάτων.Και δεν συνοδεύεται απο κανένα προνόμιο/μπονους.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
η διαβαθμιση στα μελη(επιφανες,νεοφερμενο,εκκολαπτομενο,κλπ) συνοδευεται και με αναλογα μπονους ή τιποτα?

Χμμ ωραιο αυτο; Τι ειδους μπονους δλδ; Εγω θελω λευτα! 10 ευρο για καθε 1000 μηνυματα καλα μου ακουγονται!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Χμμ ωραιο αυτο; 10 ευρο για καθε 1000 μηνυματα καλα μου ακουγονται!:P

ωραίο δε το λες αλλά θα μου πεις μπρος το τίποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Θελω να σας ρωτισω κατι, μπορειτε να μου πειτε πως γίνετε ωταν κανω επεξεργασια απο κάτω μετα που λέει "τελευταια επεξεργασια απο" να μην πατιετε για να μην μπορει να βλέπει ο αλλος την παλια εκδοση του post που επεξεργαστικα;;:/:
(δηλ. να μην πατιετε το "τελευταια επεξεργασια απο")

Screen:

---------------------------
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απ' όσο ξέρω, δεν γίνεται. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Θελω να σας ρωτισω κατι, μπορειτε να μου πειτε πως γίνετε ωταν κανω επεξεργασια απο κάτω μετα που λέει "τελευταια επεξεργασια απο" να μην πατιετε για να μην μπορει να βλέπει ο αλλος την παλια εκδοση του post που επεξεργαστικα;;:/:
(δηλ. να μην πατιετε το "τελευταια επεξεργασια απο")

Screen:

---------------------------
Σε άλλα μέλη δε φαίνεται η παλιά έκδοση του μηνύματός σου. Μόνο εσύ (για διάστημα 8 ωρών, νομίζω) και οι moderators έχουν δικαίωμα να δουν τις εκδοχές αυτές;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Αμα ειναι ετσι οπως τα λες ευχαριστω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
πως μπαίνω στο chat του e-steki;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Πολλές φορές ωταν κάνω αναζήτηση μου βγάζει αυτο:



τι ειναι αυτό και τι να κάνω για να το διορθώσω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ειναι σφαλμα στη δομη δεδομενων, δεν μπορεις να κανεις κατι εσυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Ειναι σφαλμα στη δομη δεδομενων, δεν μπορεις να κανεις κατι εσυ
αυτο θα διωρθοθει ποτε, και αμα βγει να περιμένω λιγη ωρα και να ξανακανω αναζητηση ή αδικος κοπος;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
^ Προσωπικά, όταν θέλω να βρω κάποιο θέμα, πηγαίνω στο google, πατάω ischool + τον πιθανό τίτλο του θέματος. Εκεί δεν πρόκειται να συναντήσεις τέτοιου είδους σφάλματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
^ Προσωπικά, όταν θέλω να βρω κάποιο θέμα, πηγαίνω στο google, πατάω ischool + τον πιθανό τίτλο του θέματος. Εκεί δεν πρόκειται να συναντήσεις τέτοιου είδους σφάλματα.
εχεις δικιο αρα αμα δεν δουλευει παω google ttthhnnxxx!!!:clapup::clapup::clapup:

Να ρωτισω και κατι αλλο.. Πως πανε τα στατικα των μελών, εννωω π.χ Νεοφερμένος,Εκολαπτομενο Μελος, Δραστιριο Μελος, μετα πως παει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
βρε παιδες πως αφαιρω αυτη την τετραγωνη ανακοινωση απο προφιλ σχετικα αν ειμαι συνδεδεμενη ή οχι και που ειμαι;
με το αορατος χρηστης παλι περιπου τα ιδια φαινονται
εκτος κι αν κανω κανα λαθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
βρε παιδες πως αφαιρω αυτη την τετραγωνη ανακοινωση απο προφιλ σχετικα αν ειμαι συνδεδεμενη ή οχι και που ειμαι;
με το αορατος χρηστης παλι περιπου τα ιδια φαινονται
εκτος κι αν κανω κανα λαθος
Με αυτό που σου είπα (κλικ στο nickname > αόρατος χρήστης). Σε εσένα το 'κουτάκι' θα εμφανίζεται ακόμη. Στους επισκέπτες όχι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Με αυτό που σου είπα (κλικ στο nickname > αόρατος χρήστης). Σε εσένα το 'κουτάκι' θα εμφανίζεται ακόμη. Στους επισκέπτες όχι. :P

well ladies and gentlemen
It is confirmed
I am TECH-FREE!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top