Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Σχετικά με τα συννημένα.Ρωτήσαμε και άλλα μέλη,μερικά μπορούνε να διαγράψουν,άλλοι πάλι όχι.
Οπότε μπορούμε να καταλήξουμε στο συμπέρασμα πως πρόκειται για κάποιο bug του συστήματος.
Σας ζητάμε συγγνωμη για την παρανόηση και την σύγχυση σχετικά με την προηγούμενη δήλωση:redface:

Όσοι θέλετε αλλά δεν μπορείτε να τα διαγράψετε,δοκιμάστε να αλλάξετε browser(ή να αναβαθμίσετε τον υπάρχοντα),εάν το πρόβλημα παραμένει,επικοινωνήστε με την Ομάδα Διαχείρισης.
Ευχαριστώ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Παιδιά καλημέρα, θα ήθελα να ρωτήσω τις βαθμίδες που αλλάζει κάποιος από Νεοφερμένος, σε εκκολαπόμενο μέλος, μετά σε επιβανές, περιβόητο κτλ.
Μπορείτε να μου πείτε πόσα μηνυματα χρειάζονται για την κάθε βαθμίδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Παιδιά καλημέρα, θα ήθελα να ρωτήσω τις βαθμίδες που αλλάζει κάποιος από Νεοφερμένος, σε εκκολαπόμενο μέλος, μετά σε επιβανές, περιβόητο κτλ.
Μπορείτε να μου πείτε πόσα μηνυματα χρειάζονται για την κάθε βαθμίδα?

Με κάθε επιφύλαξη τα παρακάτω,αλλά πιστεύω πως είναι τα σωστά όρια μηνυμάτων:
Από 0 μέχρι 34 μηνύματα: Νεοφερμένος
Από 35 μέχρι 164 μηνύματα: Εκκολαπτόμενο Μέλος
Από 165 μέχρι 329 μηνύματα: Δραστήριο Μέλος
Από 330 μέχρι 749 μηνύματα: Πολύ Δραστήριο Μέλος
Από 750 μέχρι 1104 μηνύματα: Περιβόητο Μέλος
Από 1105 μέχρι 2949 μηνύματα: Διάσημο Μέλος
Πάνω από 2950 μηνύματα: Επιφανές Μέλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ευχαριστώ πάρα πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σχετικά με τα συννημένα.Ρωτήσαμε και άλλα μέλη,μερικά μπορούνε να διαγράψουν,άλλοι πάλι όχι.
Οπότε μπορούμε να καταλήξουμε στο συμπέρασμα πως πρόκειται για κάποιο bug του συστήματος.
Το όποιο διορθώθηκε πριν λίγα λεπτά

Ευχαριστώ,
Παναγιώτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Το όποιο διορθώθηκε πριν λίγα λεπτά

Ευχαριστώ,
Παναγιώτης
13/10/11
Στα συνημμένα, δεν υπάρχει το κουτάκι επιλογής στην πάνω αριστερή γωνία, προκειμένου να σβήσουμε, να μεταφέρουμε κλπ τα συνημμένα μας.

(Εννοώ τα συνημμένα στην ομώνυμη καρτέλα στον πίνακα ελέγχου)
Άργησε λίγο, ε;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Επίσης σε θέματα που έχει 123 σελίδες για παράδειγμα όταν πάω στην 123η μου κάνει ανανέωση την 122η, δλδ δεν με πάει στην επόμενη.


Γιατί;


Το πιθανοτερο ειναι να εχει bugg απο καποια διαγραφη ποστ και ενω το τελευταιο ποστ βρησκετε στην σελιδα 122 να σου δινει την επιλογη να πας παρακατω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
πως μπορω να ανεβσω μια φωτογραφια και να φαινεται. πειτε μου please γιατι δεν μπορω να το κανω:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
πως μπορω να ανεβσω μια φωτογραφια και να φαινεται. πειτε μου please γιατι δεν μπορω να το κανω:/

Στον επεξεργαστή μηνυμάτων έχει ένα κουμπάκι που μοιάζει με φωτογραφία
.Το πατάς και κάνεις επικόλληση την διέυθυνση URL της φωτογραφίας(έχεις φροντίσει απο πρίν να αντιγράψεις την διεύθυνση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Στον επεξεργαστή μηνυμάτων έχει ένα κουμπάκι που μοιάζει με φωτογραφία
.Το πατάς και κάνεις επικόλληση την διέυθυνση URL της φωτογραφίας(έχεις φροντίσει απο πρίν να αντιγράψεις την διεύθυνση)
Και όχι μόνο Μερκ:P

Αν θέλει να ανεβάσει κάποιο αρχείο από τον υπολογιστή της, μπορεί να πατήσει και το εικονίδιο του συνδετήρα στον πλήρη επεξεργαστή κειμένου (
) και να ανεβάσει ως συννημένα τις εικόνες που επιθυμεί.

Αντίθετα, αν η εικόνα είναι κάπου στο internet, ακολουθείται ο παραπάνω τρόπος που πρότεινες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
παιδες υπαρχει επιλογή απενεργοποίησης λογαριασμού στο site; ημουν σιγουρη οτι υπηρχε αλλα δεν μπορώ να τη βρω..
μη ρωτατε αν σκοπευω να το κανω - δε σκοπευω, πληροφοριακά ρωτάω.
μετά υπάρχει δυνατότητα αντιστροφής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ναι υπάρχει. ^^
Πίκανας Ελέγχου Χρήστη --> Επεξεργασία Επιλογών (ή αλλιώς Ρυθμίσεις) --> Προσωπικά Δεδομένα --> Θέλω να ΜΗΝ είμαι μέλος στα sections (και επιλέγεις που θες να απενεργοποιήσεις τον λογαριασμό σου).
Αλλά αν θες να ξαναεπιστρέψεις, θα αφήσεις ένα section ανοιχτό, αλλιώς νομίζω δεν γίνεται (εκτός κι αν το πεις σε κάποιον supervisor να στο ανοίξει). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αυτό ωστόσο σβήνει μόνο το λογαριασμό, τα ποστς υποθέτω πως μένουν... (λογικό είναι) :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ναι, τα posts μένουν. Απλά το προφίλ δεν θα υπάρχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τα ποστ δεν φευγουν με κανεναν τροπο! Μπορει καθε χρηστης να ζητησει να διαγραφουν 5 ποστ, τα οποια να μην ειναι τα πρωτα σε καποιο θεμα, μεχρι εκει ομως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αν θες όντως να απενεργοποιήσεις και να μην αφήσεις ίχνη, απλά ζητάς να αλλάξεις όνομα, από Bill_1992 πχ. να το κάνεις "κάτια" και είσαι καθαρός μετά. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αν θες όντως να απενεργοποιήσεις και να μην αφήσεις ίχνη, απλά ζητάς να αλλάξεις όνομα, από Bill_1992 πχ. να το κάνεις "κάτια" και είσαι καθαρός μετά. :redface:
Δεν έχω κάτι να κρύψω. :redface: Thanks πάντως...φαίνεται ότι το έχεις σκεφτεί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Αν θες όντως να απενεργοποιήσεις και να μην αφήσεις ίχνη, απλά ζητάς να αλλάξεις όνομα, από Bill_1992 πχ. να το κάνεις "κάτια" και είσαι καθαρός μετά. :redface:

λολ τι εννοεις ρε συ; αφου και παλι τα μηνυματα σου θα υπαρχουν απλα με αλλο ονομα.. δεν παιζει και μεγάλη διαφορά.

Ναι υπάρχει. ^^
Πίκανας Ελέγχου Χρήστη --> Επεξεργασία Επιλογών (ή αλλιώς Ρυθμίσεις) --> Προσωπικά Δεδομένα --> Θέλω να ΜΗΝ είμαι μέλος στα sections (και επιλέγεις που θες να απενεργοποιήσεις τον λογαριασμό σου).
Αλλά αν θες να ξαναεπιστρέψεις, θα αφήσεις ένα section ανοιχτό, αλλιώς νομίζω δεν γίνεται (εκτός κι αν το πεις σε κάποιον supervisor να στο ανοίξει). :)

η επιλογη που λες δεν υπαρχει:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Για κοίταξε αυτό μήπως σε βοηθήσει. :]
Η επιλογή υπάρχει κάτω κάτω.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
ντραμα σ ευχαριστω πολυ που ασχοληθηκες!! :)
το περιεργο είναι ότι εμένα αυτή η επιλογή δεν υπαρχει καθολου :P
και για του λόγου το αληθές ανεβασα την συνημμένη screenshot

edit: τωρα που το παρατηρω καλυτερα και το interface σου φαίνεται διαφορετικό απ το δικό μου:hmm: τι συμβαίνει;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ScreenShot002.jpg
    ScreenShot002.jpg
    85.1 KB · Εμφανίσεις: 74

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top