Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
68481738-29E1-46D6-A1F0-A313DD2C1935.png


Δεν μπορω να ποστάρω στο τσατ από κινητο. Το return απλώς αλλάζει γραμμή
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Dreamweaver

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dreamweaver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 1,755 μηνύματα.
Όταν έχετε κάποιον στη λίστα των ignored, μπορείτε να δείτε τα θέματα που άνοιξε στις τελευταίες συζητήσεις, εκτός κι αν το τελευταίο μήνυμα είναι δικό του/ της, που σε αυτή την περίπτωση δεν το βλέπετε. Αν είναι άλλου μέλους, το βλέπετε. :)
Υπάρχει ρύθμιση για να βλέπεις το θέμα στις τελευταίες συζητήσεις ακόμη και όταν το τελευταίο μύνημα ήταν από μέλος που το έχω βάλει Ignored?
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,823 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Όταν είμαι από κινητό και μπαίνω στο chat για κάποιο λόγο δεν μπορώ να στείλω πολλά μηνύματα δηλαδή αφού στείλω μερικά μηνύματα μετά δεν λειτουργεί το κουμπι enter του κινητού μου και απλώς αλλάζει σειρά στη μπάρα συζητησης. πρέπει να βγώ από το chat και να κάνω εκκαθάριση ιστορικού για να μπορώ να στείλω ξανά μήνυμα, μήπως μπορείς να προσθέσεις ένα ξεχωριστό κουμπί για αποστολή μηνυμάτων όπως στο messenger και όχι να το στέλνω πατώντας το enter
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,847 μηνύματα.
Παιδια ξέρει κανεις αν υπαρχει κάποιο πλήκτρο για να κάνω άμεσα υποβολη απάντησης από φορητό κομπιουτερ;
Αν πατήσω έντερ κατεβαίνω στην πιο κάτω σειρα. Μην μου πειτε enter...
Eπειδή δεν έχω ποντίκι μου παίρνει κάποιο χρόνο και μου τη σπάει...
1609184565217.png
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Παιδια ξέρει κανεις αν υπαρχει κάποιο πλήκτρο για να κάνω άμεσα υποβολη απάντησης από φορητό κομπιουτερ;
Αν πατήσω έντερ κατεβαίνω στην πιο κάτω σειρα. Μην μου πειτε enter...
Eπειδή δεν έχω ποντίκι μου παίρνει κάποιο χρόνο και μου τη σπάει...
View attachment 73590

cmd + enter

:D όποιος έχει Mac

Δοκίμασε windows + enter
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Παιδια ξέρει κανεις αν υπαρχει κάποιο πλήκτρο για να κάνω άμεσα υποβολη απάντησης από φορητό κομπιουτερ;
Αν πατήσω έντερ κατεβαίνω στην πιο κάτω σειρα. Μην μου πειτε enter...
Eπειδή δεν έχω ποντίκι μου παίρνει κάποιο χρόνο και μου τη σπάει...
View attachment 73590
βλεπεις στην πανω γραμμη που ειναι τα εργαλεια τις αποστροφους? { }
θα πατησεις εκει θα στο κανει το κειμενο να μην ειναι κουτακια και πατωντας enter βγαινει.
Εγω αυτο κανω
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
βλεπεις στην πανω γραμμη που ειναι τα εργαλεια τις αποστροφους? { }
θα πατησεις εκει θα στο κανει το κειμενο να μην ειναι κουτακια και πατωντας enter βγαινει.
Εγω αυτο κανω
δεν λέει για το chat
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,847 μηνύματα.
βλεπεις στην πανω γραμμη που ειναι τα εργαλεια τις αποστροφους? { }
θα πατησεις εκει θα στο κανει το κειμενο να μην ειναι κουτακια και πατωντας enter βγαινει.
Εγω αυτο κανω
Δεν λεω για το τσατ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δοκίμασε windows + enter
Δεν πιανει...

Εντιτ
Control και εντερ ειναι. Το βρήκα...
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
test

:D στο macbooki πιανει. Δοκιμασε καποια πληκτρα σε συνδυασμο με το enter. Λογικα κατι θα εχει και για windows.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Παιδια ξέρει κανεις αν υπαρχει κάποιο πλήκτρο για να κάνω άμεσα υποβολη απάντησης από φορητό κομπιουτερ;
Αν πατήσω έντερ κατεβαίνω στην πιο κάτω σειρα. Μην μου πειτε enter...
Eπειδή δεν έχω ποντίκι μου παίρνει κάποιο χρόνο και μου τη σπάει...
View attachment 73590
ελα το βρηκα νομιζα για τσατ
λοιπον πατας το Κουμπι που ειναι πανω απο το caps lock στα δεξια σου Tab key.και με αυτο βλεπεις να επιλεγεται το υποβολη απαντησης και πατας το enter μετα.
ετσι το εγραψα μολις
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Δοκιμή, μην μου δίνετε σημασία
Εντάξει λειτουργεί το control και enter
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,847 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top