Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,872 μηνύματα.
Μάλλον δε μπορείς, αν δε συμπληρώσεις 150 ποστ και 30 μέρες στο φόρουμ.
:iagree:

Τα ειδικά features για τα μέλη που είναι εγγραμμένα τουλάχιστον 31 ημέρες στο site με τουλάχιστον 150 δημοσιεύσεις είναι:
- Δυνατότητα ανεβάσματος δικού τους avatar (πέρα των προτεινόμενων).
- Δυνατότητα υποβολής δημοσκοπήσεων σε θέματά τους.
- Κουμπάκι για maximize της Συνομιλίας σε νέο παράθυρο.
- 40MB αποθηκευτικό χώρο για ανέβασμα εικόνων στα Albums και 500 εικόνες ανά album (σε αντίθεση με τα 20MB και 100 εικόνες που είναι το default)
- Δυνατότητα ανοίγματος νέου θέματος στα Forums Δημιουργίες Μελών και Ειδήσεις & Επικαιρότητα.

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofo

Νεοφερμένος

Ο Mitsaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ παιδιά
Το site δεν κάνει σωστή καταμέτρηση λέξεων.
Κάθε 3 μηνύματα (περίπου) που γράφω ανεβάζει 1.
Είναι κάποιο bug?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ παιδιά
Το site δεν κάνει σωστή καταμέτρηση λέξεων.
Κάθε 3 μηνύματα (περίπου) που γράφω ανεβάζει 1.
Είναι κάποιο bug?
λογικα τα δύο απο τα τρία τα δημοσιεύεις σε θεματα στα οποία τα μηνυματα δεν μετριούνται!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofo

Νεοφερμένος

Ο Mitsaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Πώς το καταλαβαίνεις αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
Πώς το καταλαβαίνεις αυτό?
νομιζω οτι πρεπει να ρωτησεις τον συντονιστη του forum αλλα αν δεν κανω λαθος σε οσα θεματα εμφανιζεται η υπογραφη σου σε αυτα μετριονται τα μηνυματα (μπορει να κανω και λαθος για το τελευταιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,872 μηνύματα.
Τα posts δεν προσμετρούνται στα Fora:
Διασκέδαση & Εκτός Θέματος :iagree:



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zaxosm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χαρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Παιδια πηγα να στειλω ενα μηνυμα, και μου εβγαλε οτι ή αυτο περιεχει υβριστικες λεξεις (δεν ειχε) ή οτι ηταν γραμμενο με greeklish (δεν ηταν)
Τι ειναι αυτο...... καινουριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,872 μηνύματα.
Παιδια πηγα να στειλω ενα μηνυμα, και μου εβγαλε οτι ή αυτο περιεχει υβριστικες λεξεις (δεν ειχε) ή οτι ηταν γραμμενο με greeklish (δεν ηταν)
Τι ειναι αυτο...... καινουριο?
Στείλε μου το μήνυμα σε ΠΜ να εντοπίσω το λάθος. :bye:




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofo

Νεοφερμένος

Ο Mitsaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Παιδιά έφτασα τα 150 μηνύματα στα φόρουμ αλλά ακόμα δεν μπορώ να κάνω δημοσκόπιση...
Τι έχει γίνει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Τώρα μπορείς μήπως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reaction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηλιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Το λέει κάτω κάτω αριστερά :) .
ξερω θα ρωτησω κατι γελοιο για εσας αλλα πως θετω ενα δικο μου θεμα?
συγνωμη ειμαι καινουρια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,872 μηνύματα.
ξερω θα ρωτησω κατι γελοιο για εσας αλλα πως θετω ενα δικο μου θεμα?
συγνωμη ειμαι καινουρια....
Στην αρχική σελίδα, εδώ, βλέπεις τις κατηγορίες του Forum.
Μπαίνεις στην κατηγορία που ταιριάζει το θέμα που θες να ανοίξεις και πατάς το κουμπάκι
που βρίσκεται πάνω - αριστερά. :bye:



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Γιατί όταν κάνουμε παράθεση κάποιου μηνύματος που περιέχει κάτι σε latex, στο πλαίσιο της παράθεσης εμφανίζεται ο κώδικας latex και όχι το αρχικό μήνυμα; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,872 μηνύματα.
Γιατί όταν κάνουμε παράθεση κάποιου μηνύματος που περιέχει κάτι σε latex, στο πλαίσιο της παράθεσης εμφανίζεται ο κώδικας latex και όχι το αρχικό μήνυμα; :)
Ναι αυτό είναι μάλλον ένα bug που δεν έχει επιλυθεί ακόμα. :P



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
πώς μπορώ να αφαιρέσω τις φωτγραφίες μου απ' το θέμα "οι δικές μας pics";
νόμιζα ότι το είχα κάνει εδώ και καιρό αλλά σήμερα που μπήκα τις είδα :(


Αν είναι συννημένες, μπορείς να πας Ρυθμίσεις > Πίνακας Ελέγχου > Συννημένα αρχαία και από εκεί να τις διαγράψεις...

Εκτός αν τις έχεις ανεβάσει μέσω κάποιου image host, στην οποία περίπτωση δε ξέρω πως να τις σβήσεις :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Μπορει να κανει edit το post της η αν εχει περασει καποιο χρονικο διαστημα (οποτε δεν μπορει να κανει edit) να ζητησει απο καποιον συντονιστη να το κανει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reaction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηλιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^ποντικάκι^^

Νεοφερμένος

Η θεανώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Δεν έχω καταλάβει κάτι.στο e-steki πως μετριούνται τα μηνήματα?
κάτω απο κάθε χρήστη μαζί με διάφορα άλλα προσωπικά του στοιχεία έχει και έναν αριθμό που αντιπροσωπεύει τα μηνήματα που αυτός ο χρήστης έχει προσφέρει στο στέκιως αυτός ο αριθμός συμπληρώνετε? και σε πόσα δευτερόλεπτα ανανεώνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αν εννοείς αυτό εδώ (βαζω το δικο σου)
Έχει προσφέρει στο e-steki 3 μηνύματα.
Τα μηνύματα ανανεώνονται αμέσως.Πιθανόν να πόσταρες σε θέματα του The Chat & Fun Section και γι αυτό να είδες ότι δεν αυξάνεται ο post counter σου.

Τα ποστ αυτής της κατηγορίας δεν προσμετρώνται στα συνολικά μηνύματα του κάθε μέλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Έχω και γω μια ερώτηση. Πες ότι γράφω την άποψή μου σε ένα post έτσι?

Μετά για να δώ αν κάποιος απάντησε πρέπει να βγω και να ξαναμπώ στο θεμα ώστε εν τω μεταξύ να έχει ενημερωθεί? ΄
Έτσι κάνω δηλαδή μέχρι τώρα, αλλά μήπως υπάρχει και κάποιος άλλος τρόπος που δεν τον έχω ανακαλύψει?

Εντάξει την άλλη μέρα μπαίνω από τα "θέματα που παρακολουθώ".
Αλλά εκείνη τη στιγμή?

Τhank you!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top