Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
:jumpy::!:Τι;;;;;;;;

Δεν προκειται ποτε να φτασω μερχρι εκει!!
Και εγω αυτο νομιζα στην αρχη;)
Και μου εχουν σβησει οι μοντς καμια 300ρια μηνυματα :P






















ΥΓ Το ειχα κανει και εγω αυτο το τοπικ οταν ειμουν σαν και εσενα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ναι.


Γιατί παρόλο που έσβησα μπόλικα μηνύματα το ποσοστό γεμίσματος των εισερχόμενων παραμένει 100% ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Βασικα οταν φτανεις σε τετοιο σημειο, αποθηκευσε τα ΠΜ στον υπολογιστη σου και σβησ' τα ολα. Εγω τουλαχιστον αυτο ειχα κανει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Μα εγώ ήθελα να γεμίσει 100% για να δω τι θα γίνει. :crazy: :crazy:



__________________________________________________________________
A haza nem oszt ajandekokat, a haza aldozatokat kovetel.
Η πατρίδα δε δέχεται δώρα. Η πατρίδα απαιτεί θυσίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Δεν θα μπορουν να σου στειλουν ΠΜ, απλο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ναι.


Γιατί παρόλο που έσβησα μπόλικα μηνύματα το ποσοστό γεμίσματος των εισερχόμενων παραμένει 100% ;
Λόγω των infractions που έχεις το inbox σου χωράει πλέον 5 pm μόνο.
Η υπογραφή σου δεν εμφανίζεται για τον ίδιο λόγο, μη συνεχίζεις να τη βάζεις χειροκίνητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Έχω και εγώ μια απορία: τι είναι τα "τιμώμενα μέλη"???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Λόγω των infractions που έχεις το inbox σου χωράει πλέον 5 pm μόνο.
Η υπογραφή σου δεν εμφανίζεται για τον ίδιο λόγο, μη συνεχίζεις να τη βάζεις χειροκίνητα.


Έτσι υπογράφω εγώ, είτε το επιτρέπει το σύστημα είτε όχι.




Ωραία, έτσι κι αλλιώς πμς δεν παίρνω ποτέ, μικρό το κακό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
ΥΓ Το ειχα κανει και εγω αυτο το τοπικ οταν ειμουν σαν και εσενα:)

ε..λογικο ειναι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fountototeratin

Νεοφερμένος

Η fountototeratini always.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
καλα ρε παιδια μαλλον εχω χασει επεισοδια,,
τ δημοσιο chat γιατι δεν υπαρχει πια??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
ακυρο ειναι πλεον??
:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ένα κουμπάκι που λέει ''Συνομιλία'' πάνω από το ''Δραστηριότητα'' στο βορειοανατολικό τμήμα της σελίδας: το πατάς και τσουπ! Έχεις τη συνομιλία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Νομίζω μπορείς να ζητήσεις και από κάποιον μοντ να σου βάλει στο θέμα σου...δεν είμαι σίγουρη όμως..έτσι είχα ακούσει δηλαδή..:/ Οπότε για προσπάθησε το, αν είναι τόσο επείγον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PATSOUKAKI

Νεοφερμένος

Η PATSOUKAKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρκόπουλο (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Θέλω να βάλω τη φώτο του κουνελιού μου στην υπογραφή μου.Πώς μπορώ όμως να τη σμικρίνω;Οεο;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Θέλω να βάλω τη φώτο του κουνελιού μου στην υπογραφή μου.Πώς μπορώ όμως να τη σμικρίνω;Οεο;:hmm:


Θα πας εκεί που την έχεις αποθηκευμένη θα πατήσεις πάνω της δεξί κλικ,μετά επεξεργασία(εγώ το κάνω με το microsoft office picture manager) μετά θα πατήσεις συμπίεση εικόνων,μετά θα πατήσεις για ιστοσελίδες και μετά θα πατήσεις οκ.Θα το αποθηκεύσεις και μετά θα το βάλεις στην υπογραφή σου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Να ρωτήσω:στους συνδεδεμένους χρήστες πολλές φορές λέει πχ. ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ 15:34 βλέπει το θέμα @.Tι σημαίνει αυτό;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PATSOUKAKI

Νεοφερμένος

Η PATSOUKAKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρκόπουλο (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Θα πας εκεί που την έχεις αποθηκευμένη θα πατήσεις πάνω της δεξί κλικ,μετά επεξεργασία(εγώ το κάνω με το microsoft office picture manager) μετά θα πατήσεις συμπίεση εικόνων,μετά θα πατήσεις για ιστοσελίδες και μετά θα πατήσεις οκ.Θα το αποθηκεύσεις και μετά θα το βάλεις στην υπογραφή σου!:)
Δεν έχω αυτό το πρόγραμα και όταν πατώ Επεξεργασία μου το βγάζει στη ζωγραφική.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Δεν έχω αυτό το πρόγραμα και όταν πατώ Επεξεργασία μου το βγάζει στη ζωγραφική.:(


Δε σου βγάζει να διαλέξεις πρόγραμμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PATSOUKAKI

Νεοφερμένος

Η PATSOUKAKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μαρκόπουλο (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Να ρωτήσω:στους συνδεδεμένους χρήστες πολλές φορές λέει πχ. ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ 15:34 βλέπει το θέμα @.Tι σημαίνει αυτό;:hmm:

Αυτό συμβαίνει όταν προσπαθείς να δεις ένα θέμα που έχει πρόσφατα διαγραφεί.


Όσο για τη σμίκρυνση της φωτογραφίας, μπορείς και στη Ζωγραφική να τη σμικρύνεις, αν πατήσεις από το μενού της Ζωγραφικής: Εικόνα > Αλλαγή μεγέθους/παραμόρφωση και στα δύο πρώτα κουτάκια βάλεις αριθμούς μικρότερους του 100, (π.χ. 50 θα γίνει στο μισό της μέγεθος) και μετά αποθήκευση ως jpg
Φρόντισε να βάλεις ίδιους αριθμούς και στα δύο διότι διαφορετικά θα παραμορφωθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Αυτό συμβαίνει όταν προσπαθείς να δεις ένα θέμα που έχει πρόσφατα διαγραφεί.


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top