Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
παρακαλω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Kαι πως μπορεί ένας χρήστης που του κάναν banned να βρίσκετε στους χρήστες που μπήκαν τις τελευταίες 24 ώρες και στους χρήστες που είναι ΤΩΡΑ συνδεδεμένοι;:confused:

Kαι γιατί αφού είναι banned δεν έχει΄γράψει καθόλου μυνήματα;

Kαι να κάποιοι!moottepes, OldDruggist,superaffiliate,, Unepekkissa,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Kαι πως μπορεί ένας χρήστης που του κάναν banned να βρίσκετε στους χρήστες που μπήκαν τις τελευταίες 24 ώρες και στους χρήστες που είναι ΤΩΡΑ συνδεδεμένοι;:confused:
Οι banned χρήστες που φαίνεται να είναι συνδεδεμένοι, κάνουν εκείνη τη στιγμή απόπειρα σύνδεσης και βλέπουν το μήνυμα απαγόρευσης εισόδου τους.
Kαι γιατί αφού είναι banned δεν έχει΄γράψει καθόλου μυνήματα;
Αυτό οφείλεται στο ότι τα μηνύματά τους έχουν διαγραφεί επειδή παραβίαζαν κάποιον κανόνα (συνήθως πρόκειται για spamming -διαφημιστικά μηνύματα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Οι banned χρήστες που φαίνεται να είναι συνδεδεμένοι, κάνουν εκείνη τη στιγμή απόπειρα σύνδεσης και βλέπουν το μήνυμα απαγόρευσης εισόδου τους.

Αυτό οφείλεται στο ότι τα μηνύματά τους έχουν διαγραφεί επειδή παραβίαζαν κάποιον κανόνα (συνήθως πρόκειται για spamming -διαφημιστικά μηνύματα).


Eχαριστώ!Τώρα όμως ένα από τους χρήστες banned βλέπει τον κατάλογο του mycat.ΣΥΝΔΕΘΗΚΕ!:confused: Και κάτι ακόμα: στους κανόνες του σάιτ λέει ότι άμα κάνεις κάτι κακό παίρνεις πινή πχ. 40%.Tι σημαίνει αυτό και πώς βλέπουμε πόση πινή έχουμε;:hmm::/::/::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Eχαριστώ!Τώρα όμως ένα από τους χρήστες banned βλέπει τον κατάλογο του mycat.ΣΥΝΔΕΘΗΚΕ!:confused:

Όχι, αυτό σημαίνει ότι προσπαθεί να δει τον κατάλογο. Αν προσέξεις, συνήθως δίπλα απ' αυτά υπάρχει ένα σηματάκι που σημαίνει ότι ο χρήστης βλέπει μήνυμα απαγόρευσης.;)
Αν κάποιος ήταν συνδεδεμένος όταν έγινε το ban, φαίνεται στους συνδεδεμένους χρήστες, αλλά δεν μπορεί να διαβάσει. Αν όμως ήταν αποσυνδεδεμένος, το σύστημα δεν τον αφήνει να συνδεθεί καθόλου.

Και κάτι ακόμα: στους κανόνες του σάιτ λέει ότι άμα κάνεις κάτι κακό παίρνεις πινή πχ. 40%.Tι σημαίνει αυτό και πώς βλέπουμε πόση πινή έχουμε;:hmm::/::/::hmm:

Κάθε χρήστης ξεκινά με επίπεδο ποινής 0% το οποίο ανεβαίνει κάθε φορά που παραβιάζει τους κανόνες. (αυτό ακούστηκε πιο αυστηρό απ' όσο θα ήθελα):P Όταν φτάσει στο 100%, γίνεται ban.
Η ποινή (αν υπάρχει) φαίνεται στο προφίλ σου και είναι ορατή μόνο σε σένα και στους συντονιστές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ερώτηση: Μπορώ να ενσωματώσω μια ηλεκτρονική διεύθυνση σε μια λέξη: αυτό . Αλλά δεν μπορώ να το κάνω με περισσότερες από μία λέξεις. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Ερώτηση: Μπορώ να ενσωματώσω μια ηλεκτρονική διεύθυνση σε μια λέξη: αυτό . Αλλά δεν μπορώ να το κάνω με περισσότερες από μία λέξεις. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;:hmm:

Ενοείς ότι δεν μπορείς να κάνεις αυτό;

π.χ. Μπείτε εδώ πέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ναι. Το έχω προσπαθήσει και δεν μπορώ...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Είναι πολύ απλό bunny:

1.Γράφεις τη φράση που θέλεις.
2.Τη μαρκάρεις.
3.Πατάς αυτό το κουμπάκι:
και γράφεις στο παραθυράκι που θα ανοίξει, τη διεύθυνση που θέλεις να οδηγεί η φράση σου.

Αν θέλεις να δεις και τον κώδικα είναι έτσι:

HTML:
[URL="https://www.mycat.gr"]Μια φράση[/URL]

Το παραπάνω, δίνει αυτό το αποτέλεσμα:
Μια φράση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angekon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 165 μηνύματα.
υπαρχει καποιος λογος που δε μου βγαζει απαντησει (να απαντησω εγω δηλαδη) στη ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ; εγω εχω το προβλημα ή η σελιδα γενικα γιατι στα υπολοιπα μπορω και απανταω κανονικα...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αυτός ο λόγος υπάρχει:

Γιατί έχει κλείσει προσωρινά το forum της Διασκέδασης. :)


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasileia

Νεοφερμένος

Η vasileia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
συγνώμη κιώλας αλλά παρατήρησα μια κ το έφερε η κουβέντα οτι τέσσερις έχουν διαγραφεί κ ήταν το ίδιο άτομο,πως γίνεται αυτό,δηλαδεί να έχει κάποιος περισσότερους λογαριασμούς απο έναν,επιτρέπετει αυτό ή αυτός ήταν λόγος για τη διαγραφή της απο μέλος?:|μα γιατί να το κάνει κάποιος αυτό?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
αυτός ήταν λόγος για τη διαγραφή της απο μέλος?:|
Ακριβώς.
μα γιατί να το κάνει κάποιος αυτό?:/:
Beats me. Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasileia

Νεοφερμένος

Η vasileia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
αααα,οκ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasileia

Νεοφερμένος

Η vasileia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
μήπως μπορεί να μου πει κάποιος πως μπορώ να φτιάξω άλμπουμ,δηλαδεί αυτό στην υπογραφή που πατάς πάνω κ σε πηγαίνει,νομίζω πάω στο γκαλερή κ μετά:blink:?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilint_ntara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 274 μηνύματα.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Δεν ξέρω ακριβώς ακριβώς.
Ξέρω μόνο ότι έχουν βοηθήσει στη δημιουργία του iSchool.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ξαναρωτώ...

Οπως ειπε η kota,ειναι τα μελη που βοηθησαν στην δημιουργια του ischool και ειτε βοηθησαν ως σχεδιαστες του ειτε εχουν νομικο εργο (νομικος συμβουλος του site)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ello

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Η πρώτη απορία μου είναι γιατί δεν επιτρέπεται να γραφουμε στα αγγλικα.Δηλαδή αν θέλουμε να γράψουμε μια αγγλική λέξη,τη σβήνετε?
Η δεύτερη απορια μου είναι γιατί αλλαξατε(λιγο βεβαια) τον τίτλο του θέματος μου.Οχι οτι έχω προβλημα,απλα ρωτάω γιατι μου φανηκε παραξενο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top