Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ναι.......αλλα εξαφανιστηκε το μερος που μας εδειχνε ποιοι εχουν διαβασει το θεμα μας.....ζεν μου αλεσει..............:mad::mad::mad::mad::P

Προστέθηκε ξανά, ευχαριστώ που το ανέφερες (αλλιώς δεν θα το είχα προσέξει) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,801 μηνύματα.
Προστέθηκε ξανά, ευχαριστώ που το ανέφερες (αλλιώς δεν θα το είχα προσέξει) :)


εμεις σε ευχαριστουμε........:redface::redface::redface::redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Voula

Νεοφερμένος

Η Voula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Admins, αυτό που παρατηρώ εγώ είναι ότι καθυστερεί να ανταπροκριθεί στο άνοιγμα των θεμάτων. Είναι λόγω αναβάθμισης κι αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,801 μηνύματα.
Admins, αυτό που παρατηρώ εγώ είναι ότι καθυστερεί να ανταπροκριθεί στο άνοιγμα των θεμάτων. Είναι λόγω αναβάθμισης κι αυτό?


σημερα στο κανει περισσοτερο??γιατι εμενα,μια χαρα μου ανταποκρινεται...προς το παρων τουλαχιστον..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moukelis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Ουτε εγω εχω καποιο προβλημα,αμεσως μου τα ανοιγει,κι ας ειμαι στη δουλεια που ειναι αργο το δικτυο.Μηπως εχει προβλημα η συνδεση σου Βουλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Voula

Νεοφερμένος

Η Voula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδιά το παρατήρησα και στο γραφείο με otenet και στο σπίτι με forthnet.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ακυρο αλλά ο Πέτρος που χάθηκε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
διακοπες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν γίνεται να μειωθεί ο χρόνος που απαιτείται μεταξύ συνεχόμενων αναφορών;
Τα 200 sec είναι πάρα πολλά:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Theodora ο χρόνος μεταξύ μεταφορών είναι για να βαριούνται όσοι θέλουν οι συντονιστές να κάθονται να κοιτάνε ανούσιες αναφορές. Επίσης δεν χρειάζεται να αναφέρεις 2 ποστ στο ίδιο θέμα γιατί υποτίθεται πως θα τα βρει μόνος του ο mod. Τώρα για τα διαφορετικά θέματα, απάντησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Theodora ο χρόνος μεταξύ μεταφορών είναι για να βαριούνται όσοι θέλουν οι συντονιστές να κάθονται να κοιτάνε ανούσιες αναφορές. Επίσης δεν χρειάζεται να αναφέρεις 2 ποστ στο ίδιο θέμα γιατί υποτίθεται πως θα τα βρει μόνος του ο mod. Τώρα για τα διαφορετικά θέματα, απάντησα.
Δεν καταλαβα:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Μωρέ, π.χ. μπορεί να πάει κανένας dythor με double account και να βρίζει συντονιστές μέσω αναφορών (φάση θα 'χε...:P:P:P:P). Δεν πρέπει να υπάρχει ένα όριο στο πόσες θα κάνουμε;;; Ε, έτσι, άμα καθότανε κάποιος έκανε 40 αναφορές και κάτσε εσύ να τις κοιτάξεις μετά...:P Και άμα θες να κάνεις δύο αναφορές στο ίδιο θέμα, υποτίθεται ότι οι μοντ θα τα βρούνε με τη μία. Άμα είναι να θες να κάνεις άλλες αναφορές, σε διαφορετικά θέματα, απάντησα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Μωρέ, π.χ. μπορεί να πάει κανένας dythor με double account και να βρίζει συντονιστές μέσω αναφορών (φάση θα 'χε...:P:P:P:P). Δεν πρέπει να υπάρχει ένα όριο στο πόσες θα κάνουμε;;; Ε, έτσι, άμα καθότανε κάποιος έκανε 40 αναφορές και κάτσε εσύ να τις κοιτάξεις μετά...:P Και άμα θες να κάνεις δύο αναφορές στο ίδιο θέμα, υποτίθεται ότι οι μοντ θα τα βρούνε με τη μία. Άμα είναι να θες να κάνεις άλλες αναφορές, σε διαφορετικά θέματα, απάντησα...;)
Κατατοπιστηκότατος:P
-----------------------------------------
Σωστό πάντως αυτό που λες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
καλα..
προταση εκανα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Κοίτα, κι εμένα μου σπάει τα νεύρα που πρέπει να περιμένω, αλλά απ' το να τους σπάσουν τα νεύρα (των συντονιστών) προτιμούν να αργούμε. Εγώ δεν έχω πρόβλημα, εγώ τις κοιτάω τις αναφορές;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Δε κατάλαβα το θέμα περί συζήτησης αναφορών. Τι εννοείτε να περιμένουμε; :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Eιναι σαν την αναζητηση..Πως σε αφηνει να κανεις αναζητηση μετα απο 30 sec αφου εχεις κανει ηδη;
Ε στις αναφορες ο χρονος αναμονης ειναι 200 sec!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Όταν βάζω κάποια λινκ σε κάποιο ποστ μου τα θεωρεί σαν greeklish και δε μ αφήνει να ποστάρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Έχουμε 2 είδη πμ τώρα?? Τα πμ, και τα μηνύματα στο προφίλ?
Τα μηνύματα στο προφίλ, τα βλέπουν όλοι, όσοι ανοίγουν το εκάστοτε προφίλ ή όχι...

Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Ναι, καλά έκανες που το ανέφερες.

Το πλαίσιο που βλέπεται στο προφίλ είναι για τα μηνύματα επισκεπτών, τα οποία είναι δημόσια.

Για προσωπικά μηνύματα θα πάτε από το Αποστολή μηνύματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top