Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λογω μικρής καθυστερισης του Pc στη δουλεια με προλαβε η XRZ.... :P
αφου θα πατήσεις που θα πατήσεις κάπου για να μπεις στο θέμα... γιατί δεν πατας κατευθειαν πανω στο κουμπι ωστε να σε παει στο τελευταιο αδιάβαστο από σενα....
εκτός κι αν λες (και δεν εχουμε καταλαβει) να δείχνει τα πιο προσφατα μηνύματα στις αρχικες σελίδες κι οχι στις τελευταιες...
αυτο ομως αλλάζει απ τις ρυθμίσεις σου....
το έχω κάνει κι εγω αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
O tsus μαλλον ενοει να σε πηγενει κατευθειαν στην τελευτεα σελιδα οταν μπεις σε ενα θεμα ακομα και αν πατισεις στον τιτλο του. Αμα πχ θες να μπεις σε ενα θεμα αποτα 10 τελευτεα ενεργα θα σε βγαλει στην πρωτη σελιδα και μετα θα πρεπει να πας στην τελευεα, δεν εχεις την επιλογη απο τον πινακα να πας στην τελευτεα οποτε θα βολευε να παει κατευθειαν στην τελευτεα σελιδα

Μα το κουμπί υπάρχει και σε αυτόν τον πίνακα...
Επίσης, αν γίνει έτσι όπως τα λές τότε δεν θα υπάρχει τρόπος να πάει κάποιος στο πρώτο! Και ένας νέος χρήστης λογικά δεν θα θέλει να πάει στο τελευταίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μα το κουμπί υπάρχει και σε αυτόν τον πίνακα...
Επίσης, αν γίνει έτσι όπως τα λές τότε δεν θα υπάρχει τρόπος να πάει κάποιος στο πρώτο! Και ένας νέος χρήστης λογικά δεν θα θέλει να πάει στο τελευταίο!

Που ειναι και δεν το βλεπω; Τυφλωθικα;
Δεν λεω οτι θα πρεπει να γινει, τι λεει ο tsus προσπαθω να καταλαβω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • mhnlesxaza.gif
    mhnlesxaza.gif
    13 KB · Εμφανίσεις: 361

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Συνεχιζω να μην το βλεπω.... μηπος να επισκευτο οφθαλμιατρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Περίεργα πράματα... Οι υπόλοιποι το βλέπετε;
Dark με ΙΕ το βλέπεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
πάντως έχω ακούσει κι άλλο τέτοιο περίεργο κρούσμα... να μη βγάζει το shortcut για το τελευταίο μη διαβασμένο ποστ νομίζω. μυστήρια πράματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οχι με FF ειμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγω πάντως με ff το βλέπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω καταλάβει το πρόβλημα... Το κουμπάκι "
" εμφανίζεται παντού. Και στην πρώτη σελίδα, και στο φόρουμ και γενικά οπουδήποτε θες να πατήσεις για να διαβάσεις ένα θέμα... :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
οχι...δεν θελω να παταω το κουμπι,θελω να πηγαινει κατευθειαν στην τελευταια!


Ασχετα αν οσες εχουν προηγηθει δεν τις εχεις διαβασει? :hmm::confused:
Κι αυτο μπορεις να το κανεις, αφου υπαρχει επιλογη "τελευταια σελιδα" στο καθε μηνυμα (εφοσον υπαρχουν αρκετες σελιδες εννοειται!). :worry:

Εντιτ: Δεν θες να πατας κουμπι? :confused: Το φορουμ απ' οσο ξερω δεν λειτουργει με τον αυτοματο! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
απορία 1η:
Συνδεδεμένοι χρήστες:
XRZ+ , smart



τι είναι το "+" δίπλα στο όνομα μου?

απορία 2η:
τα pm συνυπολογίζονται στον αριθμό μηνυμάτων? Η' μετράνε μόνο τα "δημόσια" μηνύματα?

Τhx :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Για το πρώτο δεν ξέρω, για το δεύτερο ξέρω ότι μόνο τα δημόσια μυνήματα μετράνε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Σωστά στα λέει ο Νικόλας μόνο τα δημόσια μετράνε.
Όσο αφορά το + σημαίνει πως έχεις βάλει τον εαυτό σου στη λίστα φίλων σου:P
Αντιθέτως το * σημαίνει πως εκείνη την στιγμή κάνεις σύνδεση ως αόρατη(πονηρούλα:D)

Πάντως υπάρχουν επεξηγήσεις για όλα τα σύμβολα στο τέλος της σελιδας των συνδεδεμένων χρηστών:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σωστά στα λέει ο Νικόλας μόνο τα δημόσια μετράνε.
Όσο αφορά το + σημαίνει πως έχεις βάλει τον εαυτό σου στη λίστα φίλων σου:P

ναι ε? :redface:

οκ, μόνο εγώ θα το κατάφερνα αυτό χωρίς να το πάρω χαμπάρι!!! :P:P

ο mr. bean σας χαιρετά !!! :P:P:P

Thx παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
οκ, μόνο εγώ θα το κατάφερνα αυτό χωρίς να το πάρω χαμπάρι!!! :P:P

Αν νομίζεις πως δεν έχεις κάνει κάτι τέτοιο ίσως και να σημαίνει κάτι άλλο που δεν ξερω να στο εξηγήσω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
όχι αυτό ήταν... πήγα στη λίστα των φίλων και indeed με είχα βάλει ως φίλη μου :redface::redface::P:P:P

Απλά δεν θυμόμουν να το είχα κάνει, το πιο πιθανό είναι να το έκανα κάποια στιγμή που ψαχνόμουν τι είναι τι και...ξέχασα να το βγάλω... :redface::D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αυτό θα πει "τα χω καλά με τον εαυτό μου" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αυτό θα πει "τα χω καλά με τον εαυτό μου" :D

Χα,χα,χα,χα.
Επικίνδυνο γίνεται όταν αρχίζεις να δηλώνεις είμαι η καλύτερη μου φίλη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
όχι αυτό ήταν... πήγα στη λίστα των φίλων και indeed με είχα βάλει ως φίλη μου :redface::redface::P:P:P

Δεν ειναι κακο...δεν ειναι κακο!!!;) :D
Το χειροτερο θα ηταν να βαλεις το εαυτο σου στην black list...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top