Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Συμφωνώ κι εγώ με το Μιχάλη και το Νίκο! Και σε μένα το ίδιο γίνεται!Μόνο με refresh δορθώνεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,044 μηνύματα.
Εννοώ κτ τέτοιο :
Εξακολουθεί να υπάρχει το πρόβλημα; :hmm:

ok, αύριο ή σήμερα το βράδυ θα το κοιτάξω. :)


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Σε εμένα δεν υπάρχει πρόβλημα πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ζιζούκα

Νεοφερμένος

Η Ζιζούκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Δικηγόρος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα ! Δεν ξέρω κατ' αρχήν εάν υποβάλω την ερώτησή μου στο σωστό σημείο γιατί είμαι καινούργια στο mycat. Θα ήθελα να ρωτήσω για τα links και συγκεκριμένα γιατί δεν μπορώ να μπώ σε αυτά. Ο λόγος που ρωτώ είναι ότι ψάχνω σε όλες τις γατοαγγελίες για να βρώ νέο γατάκι γιατί η Ζιζού μου έπεσε από το μπαλκόνι δυστυχώς στο τέλος Ιουλίου και σκοτώθηκε. Αν υπάρχουν συνεπώς και άλλα σάιτ με γατοαγγελίες θα ήθελα να έχω πρόσβαση σε αυτά και φαντάζομαι ότι τα liks εξυπηρετούν αυτόν ακριβώς το σκοπό. Ευχαριστώ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Λυπάμαι για τη γατούλα σου.:(
Πρόβλημα με τα links είχα κι εγώ πριν από λίγο καιρό και απ' ό,τι φαίνεται δεν έχει ακόμα επιλυθεί. Ωστόσο δεν υπήρχαν σχετικοί σύνδεσμοι.
Πάντως links σε σάιτ αγγελιών μπορείς να βρεις εδώ.
Εύχομαι να βρεις το γατάκι που θέλεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ζιζούκα

Νεοφερμένος

Η Ζιζούκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Δικηγόρος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε, η δημιουργός είναι γνωστή για το γούστο της! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chouzouris

Νεοφερμένος

Η chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Δες πάντως και αυτή την γατούλα που χαρίζεται:
https://mycat.e-steki.gr/showpost.php?p=743156&postcount=10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Ε, η δημιουργός είναι γνωστή για το γούστο της! :)

Όντως .Και φαντάζομαι για ποια ακριβώς μιλάς;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,044 μηνύματα.
Πιστεύω πως το πρόβλημα διορθώθηκε :no1:





-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι, η επιλογή 'Νέα μυνήματα' δεν υπάρχει για να βλέπω ποια πόστ η θέματα έχουν δημιουργηθεί μετά το τελευταίο μου Logout... ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ρυθμίσεις> Πίνακας ελέγχου χρήστη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Δεν εννοώ τα θέματα που παρακουλουθώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,044 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι, η επιλογή 'Νέα μυνήματα' δεν υπάρχει για να βλέπω ποια πόστ η θέματα έχουν δημιουργηθεί μετά το τελευταίο μου Logout... ?
Από το μενού πάνω - πάνω πατάς Δημοσιεύσεις >>> Νέες δημοσιεύσεις από... >> Όλα τα Fora :)

[υπάρχουν και άλλες διαθέσιμες επιλογές βέβαια]

[Ελπίζω να μην έχεις κανένα πρόβλημα μιας που - αν δεν κάνω λάθος - μπαίνεις με φορητή συσκευή :( ].



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Melkon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνινος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 200 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,044 μηνύματα.
Γιαυτο που σας ειχα πει να φιαξετε δειτε αυτο το thread
https://www.vbulletin.com/forum/showthread.php?t=195897&highlight=youtube+bbcode
Ναι, το έχω πετύχει και σε άλλα sites και είναι ενδιαφέρον. :)

Σε λίγες ώρες θα έχει μπει [πιθανότατα] :no1:



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,044 μηνύματα.
ok, ενσωματώθηκε ΟΜΩΣ αποφεύγετε να παραθέτετε πάνω από 2 YouTube βίντεο σε κάθε δημοσίευσή σας καθώς αυξάνεται υπερβολικά το scrolling.

Συνοπτικά για όσους δεν γνωρίζουν...
Όποτε βάζετε κάποιο link προς βίντεο του YouTube στις δημοσιεύσεις σας, θα εμφανίζεται αυτόματα από το σύστημα ο Player του YouTube έτοιμος να παίξει το Video (με πάτημα του πλήκτρου Play). :)

Αν θέλετε να παραθέσετε πολλά videos τότε βάλτε τα μέσα σε παράθεση (quote) για να μην επιβαρύνετε τη σελίδα. :iagree:

Παράδειγμα 1
[ame="https://youtube.com/watch?v=Ul0gfCyeiyM"]YouTube - The killer tortoise[/ame]

Παράδειγμα 2


:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Ok Πέτρος όλα εντάξει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Re4cTiV3

Νεοφερμένος

Ο bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μου αρέσει, είναι χαρούμενο, καλοκαιρινο, τσαχπινομπιρμπιλογαργαλιάρικο site σαν τον δημιουργό του! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nina

Νεοφερμένος

Η nina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
είναι πολύ καλό το forum..!!δεν έχω δει καλύτερο!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top