Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί, αλλά όταν κάνεις quote τα λόγια κάποιου, γιατί δε βγαίνει από πάνω "Ο Τάδε έγραψε";;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί, αλλά όταν κάνεις quote τα λόγια κάποιου, γιατί δε βγαίνει από πάνω "Ο Τάδε έγραψε";;;
Βγαίνει κάτι αντίστοιχο. Για δες, είναι "μέσα" στο quote. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Sorry! Δεν το είχα δει επειδή είχα συνηθίσει να βγαίνει από πάνω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eaglenick

Νεοφερμένος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 66 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Χε χε, όταν πρωτοείδα το site, με εντυπωσίασε η επαγγελματική δουλειά του δημιουργού. Μετά, όταν είδα στα συνδεδεμένα μέλη το όνομα Michelle, κατάλαβα. Τα συγχαρητήριά μου Λία :bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,846 μηνύματα.
Χε χε, όταν πρωτοείδα το site, με εντυπωσίασε η επαγγελματική δουλειά του δημιουργού. Μετά, όταν είδα στα συνδεδεμένα μέλη το όνομα Michelle, κατάλαβα. Τα συγχαρητήριά μου Λία :bravo:
Καλησπέρα eaglenick και καλώς όρισες :D
Η Michelle (aka Λία) είναι η σχεδιάστρια του Theme και του Logo του iSchool. :)

Φυσικά και της αξίζουν συγχαρητήρια αλλά μην υποτημάτε και τη βασικότερη δουλειά που έχει γίνει για να στηθεί το εν λόγω site. :iagree:

:thanks:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costas

Νεοφερμένος

Ο Κων/νος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
να ρωτήσω θέλω κάτι.... το forum το φτιαξατε με πακέτο έτοιμο ή με php από την αρχή?? κι αν ήταν με πακέτο... phpbb χρησιμοποιήσατε?? ή κάποιο άλλο?? ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,846 μηνύματα.
να ρωτήσω θέλω κάτι.... το forum το φτιαξατε με πακέτο έτοιμο ή με php από την αρχή?? κι αν ήταν με πακέτο... phpbb χρησιμοποιήσατε?? ή κάποιο άλλο?? ευχαριστώ!
Το Forum είναι σε vBulletin ( https://www.vbulletin.com ). :)




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
σε ποιά version?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,846 μηνύματα.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
οκ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Forum engine powered by : vBulletin Version 3.6.8
Το λέει κάτω κάτω αριστερά :) .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
ώπα παρατηρητικότητα ! :!:
Δεν το 'χα δει... :oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

costas

Νεοφερμένος

Ο Κων/νος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Προσπαθω να ανεβάσω video avi 2.52 MB και μου βγάζει invalid file. Ξερει κανείς γιατί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Το ίδιο παθαίνω κι εγώ όταν προσπαθώ να ανεβάσω στο MyCat video από το κινητό. Δεν το δέχεται..... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Εχω ανεβάσει όμως avi και μάλιστα μεγαλύτερο 6.18 mb
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Ήθελα να μπω να δω κάτι στα Links αλλά δεν ανοίγουν. Βγαίνει αυτό το μήνυμα:
Fatal error: Cannot redeclare order_mods() (previously declared in /home/mycat/public_html/forum/includes/vba_cmps_include_bottom.php:181) in /home/mycat/public_html/forum/includes/vba_cmps_include_bottom.php on line 181
Μπορείτε να δείτε το πρόβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimikaki

Νεοφερμένος

Η mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Ήθελα να μπω να δω κάτι στα Links αλλά δεν ανοίγουν. Βγαίνει αυτό το μήνυμα:
Fatal error: Cannot redeclare order_mods() (previously declared in /home/mycat/public_html/forum/includes/vba_cmps_include_bottom.php:181) in /home/mycat/public_html/forum/includes/vba_cmps_include_bottom.php on line 181
Μπορείτε να δείτε το πρόβλημα?

Αυτό το πρόβλημα δυστυχώς έχει μείνει από τον καιρό που γίνονταν οι αλλαγές στο site....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Αυτό το πρόβλημα δυστυχώς έχει μείνει από τον καιρό που γίνονταν οι αλλαγές στο site....:hmm:
Τόσο καιρό????:blink: Εγώ τώρα χρειάστηκα κάτι από τα links και το ανακάλυψα... Μα γιατί δεν κάνουν κάτι?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ruko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.
Είναι πιθανόν να μην το είδε η Michelle.
Μόλις της έστειλα pm.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top