Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
πότε κρίνεται ότι ένα μέλος δεν είναι ενεργό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Όταν δεν γράφει προφανώς. Αλλά απ' όσο ξέρω αυτό δεν δημιουργεί κάποια συνέπεια όπως πχ καταστολή ή διαγραφή λογαριασμού. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
εννοώ, σε πόσο χρονικό διάστημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σε πόσο διάστημα τι; Αφού σου λέω δεν διαγράφεται ο λογαριασμός κάποιου που δεν γράφει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σε πόσο διάστημα τι; Αφού σου λέω δεν διαγράφεται ο λογαριασμός κάποιου που δεν γράφει. :)
Όπως τα λέει η kajira, κανένας λογαριασμός δεν διαγράφεται. Το "Ενεργός/Ανενεργός χρήστης" είναι τυπικός τίτλος που έχει νόημα μόνο στα σταστιστικά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
α εντάξει τώρα κατάλαβα! thanks!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ποιος είναι ο τρόπος να κάνω report για πολλά μηνύματα μαζί? Πως μπορώ να δηλώσω την διαφωνία μου σχετικά με offtopic μηνύματα (δικά μου και άλλων) [συμφωνα με δεν ξέρω ποιανού την κρίση] χωρίς να πάει ΑΠΛΩς το μήνυμα μου στα...offtopic όπως είδα ότι έγινε με αντίστοιχο Post άλλου μέλους? [δεν ξέρω αν του δόθηκε εξήγηση με Pm]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ποιος είναι ο τρόπος να κάνω report για πολλά μηνύματα μαζί? Πως μπορώ να δηλώσω την διαφωνία μου σχετικά με offtopic μηνύματα (δικά μου και άλλων) [συμφωνα με δεν ξέρω ποιανού την κρίση] χωρίς να πάει ΑΠΛΩς το μήνυμα μου στα...offtopic όπως είδα ότι έγινε με αντίστοιχο Post άλλου μέλους? [δεν ξέρω αν του δόθηκε εξήγηση με Pm]
Κάνε ένα απο αυτά report και ανέφερε στο κείμενο του report τους αριθμούς των μηνυμάτων με των οποίων τη μεταφορά διαφωνείς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Κάνε ένα απο αυτά report και ανέφερε στο κείμενο του report τους αριθμούς των μηνυμάτων με των οποίων τη μεταφορά διαφωνείς. :)


merci :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
να κανω μια ερωτησουλα καθοτι ασχετη...υπαρχει καποιο θεμα για ασυρματη συνδεση δικτυου?:redface::confused::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
να κανω μια ερωτησουλα καθοτι ασχετη...υπαρχει καποιο θεμα για ασυρματη συνδεση δικτυου?:redface::confused::hmm:
https://www.e-steki.com/forum/search.php

Έχει αρκετές επιλογές, οπότε αν το προσπαθήσεις λίγο θα το βρεις (αν υπάρχει).
Εναλλακτικά πάρε σερί το φόρουμ "Internet και τοπικά δίκτυα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
https://www.e-steki.com/forum/search.php

Έχει αρκετές επιλογές, οπότε αν το προσπαθήσεις λίγο θα το βρεις (αν υπάρχει).
Εναλλακτικά πάρε σερί το φόρουμ "Internet και τοπικά δίκτυα".

αυτο εκανα γμτ..αλλα εαν υπαρχει εγω ειμαι ανικανη να το βρω...:redface:
τελος παντων...απλα ηθελα να δω εαν υπαρχει κατι, ωστε να ενημερωθω λιγο επ' αυτου....
thanks...anyway!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δοκίμασε το παρακάτω:
https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=1489
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
thanks!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μια μικρή μικρή ερώτηση...

πως κατεβάζω φώτο από τη gallery? [ναι η ξανθιά το παλεύω εδώ και κανά δεκάλεπτο και ΔΕΝ το βρίσκω :redface:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ανέβασμα λέει.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ναι αλλά εγώ θέλω να σβήσω μία από τις δικές μου και δεν βρίσκω το πως! :redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Α! Δεν υπάρχει ποια,το είχα ρωτήσει κ εγώ κ μου είπαν ότι μέχρι να φτιαχτεί να ρωτάω σε κανένα συντονιστή να το κάνει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ναι ε?:hmm:
[οκ, τουλ δεν είμαι ...τυφλή, να είναι εκεί και να μην το βλέπω :P]

thank you!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

C.M.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η C.M. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Δοκίμασα να κάνω υποβολή ενός link και δεν ξέρω, κάτι κάνω λάθος μάλλον.

1. Shot1.jpg

Πάω πρώτα εδώ και πατάω εκεί που λέει "υποβολή νέου link". Μέχρι τώρα είμαι σωστή;


2. Shot2.jpg

Αφού όμως το πατήσω το "υποβολή νέου link" με βγάζει εδώ με αυτό το μήνυμα. Τι έκανα λάθος; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top